2 yıl ücretsiz izinden sonra akıllı tahtalarda yapmam gerekenler?yardım lütfen

Kodla Büyü

merveogrtmn

Aktif Üye
Arkadaşlar 2 yıldır ücretsiz izindeydim doğum nedeni ile,ayrıldığım sene faz 2 akıllı tahtalar yeni kurulmuştu,
herhangi birşey yapmamıştım,şimdi göreve başlayacağım ama çok stresliyim bildiğim herşey gitti sanki göreve yeni başlıyorum gibi hissediyorum,,yardımlarınıza ihtiyacım var,forumu biraz inceleyeyim dedim bilgilerin içinde kayboldum iyice bunalıma girdim,,,yerime öğretmen de vermemişler yani akıllı tahtalar 2 yıl önce kurulduğu gibi arkadaşlar derslerini işlemşler sadece ,,

1. Akıllı tahtalar ile ilgili ne yapmam gerekiyor,güncelleme,koruma,kilit v.s neleri yapmam gerekiyor ilk etepta.
2. e müfredat ile ilgili ne yapmam gerekiyor.

sağolun hocam imaj yükleyeceğim,peki onun dışında güncelleme falan yapacak mıyım
güncelleme yapmana gerek yok.Mustafa Aygün hocamın imajını kurdum sıkıntısız kullanıyorum.Nasıl kurulacağı ile ilgili videolar mevcut zaten.
E-müfredatıda zamanla çözersin hocam.Zümre kararı girer ve yapılan toplantıları onaylarsın o kadar...Kasmaya gerek yok

2 yılda cahil oluyoruz, bölümümüz böyle.
Türkçe öğretmeni 2 değil 10 sene izne ayrılmış olsa bile 10 senenin sonunda dersine girer; yapım eki, çekim eki, sıfat, zamir, aynen devam.
Yapım eki 2,0 versiyonu çıkmaz.

Evet maalesef ömrümü tüketti bu branş,çocuklardan sonra takip etmek te çok zorlaştı,,
Arkadaşlar imaj yüklemek dışında bir de kilit olayı nı nasıl yapayım , deneyip sorunsuz çalıştığınız hangisi?

Son düzenleme:
Evet maalesef ömrümü tüketti bu branş,çocuklardan sonra takip etmek te çok zorlaştı,,
Arkadaşlar imaj yüklemek dışında bir de kilit olayı nı nasıl yapayım , deneyip sorunsuz çalıştığınız hangisi?
atak var sanırım ama ben de denemedim sayılır. daha doğrusu bi kez denerken tahta çöktü bi daha uğraşmadım :/

hocam bilgisayar bilişimi telefondan da olsa takip edin bir müddet sonra zaten bir çok konuyu hatırlayacaksınız yada öğreneceksiniz; en azından neyi nerede bulabileceğinizi öğrenirsiniz ihtiyaç duyduğunuzda açıp bakarsınız.

hocam bilgisayar bilişimi telefondan da olsa takip edin bir müddet sonra zaten bir çok konuyu hatırlayacaksınız yada öğreneceksiniz; en azından neyi nerede bulabileceğinizi öğrenirsiniz ihtiyaç duyduğunuzda açıp bakarsınız.

Zaten bu forum olmasa halim ne olur bilemiyorum, bilgilerini paylaşan herkesten Allah razı olsun

sakin olun öğretmenim 2 yıl önce bende sizinle aynı durumdaydım. güzel bir imaj indirin forumdan bir flash bellek hazırlayın et ler için. bir de gerekebilen programları çok kullanılan şeyler gibi indirin harici diskinize .gerisini akışına bırakın . sorun çıktıkça imaj atarsınız zaten 2 kere atınca hatırlar veya öğrenirsiniz. hallederiz diyip açıp forumdan bakın her sorunun çözümüne burdaki herkes çok şükür yardımcı oluyor. olup gidiyor herşey dert etmeyin :)

Geri