2. Twitter Etkinliği [13 Mart Çarşamba]...

Kodla Büyü

s_kajmeran

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Daha önce yaptığımız Twitter etkinliğinin 2.si "13 Mart Çarşamba Akşam saat 9'da" gerçekleştirilecektir. Tabela konusu (bu ifadeyi daha çok seviyorum) (tag) http://www.facebook.com/events/551960341490922/ sayfasında duyurulacaktır...

Etkinliğe katılacağınızı belirtip (veya belirtmeden) arkadaşlarınıza iletirseniz yararlı olur diye düşünüyorum...

+ basinda-biz-f243/ali-cagatay-alicaatay-bt-ogretmenleri-icin-yeniden-program-t107986.html Başlığınıda takip edip Ali Cağatay (@AliCaatay)'a bir teşekkür edersiniz artık :oops:

s_kajmeran' Alıntı:
Daha önce yaptığımız Twitter etkinliğinin 2.si "13 Mart Çarşamba Akşam saat 9'da" gerçekleştirilecektir. Tabela konusu (bu ifadeyi daha çok seviyorum) (tag) http://www.facebook.com/events/551960341490922/ sayfasında duyurulacaktır...

Etkinliğe katılacağınızı belirtip (veya belirtmeden) arkadaşlarınıza iletirseniz yararlı olur diye düşünüyorum...

+ basinda-biz-f243/ali-cagatay-alicaatay-bt-ogretmenleri-icin-yeniden-program-t107986.html Başlığınıda takip edip Ali Cağatay (@AliCaatay)'a bir teşekkür edersiniz artık :oops:
Bu sefer atanamayan bilişim öğretmenleri olarak değil daha çok zorunlu ders ve norm kadro verilmesi ile ilgili bir tag olsun. Sonra basın yanlış anlıyor. Ençok katılanlar biz atananlar ama geçen sefer bizim sorunlarımız dile getirilmedi. Sadece atanamayan bt öğretmenleri ile ilgili oldu. Buna dikkat edilmesi gerekir

Hocam bir gün öncesinden ertesi gün için tarih belirleniyor ve maalesef yarıdan fazlasının haberi olmuyor. En azından birkaç gün ya da 1 haftalık bir zaman aralığı verilse herkes ona göre diğer arkadaşlarına da haber verebilir diye düşünüyorum...

benim twitter hesabım yok açayım bari ama çözmem gerekecek

bencede bu tip etkinlik niye 1 hafta öncesinden duyurulmuyor. Neyse yinede bu etkinlik geçenkine göre daha fazla ses getireceğine eminim. Bu sefer direk dersimizin zorunlu olması ve norm olayı üzerine duralım. Zaten dersimiz zorunlu olmadan norm olayı çözülmez. Bunu anlatmamız lazım

Arkadaşlar az önce bakanlık müfettişleri geldi okulumuza

BT sınıfını gezdi... Bende norm sorunundan bahsettim...

Bu konuda bir çalışma var dedi...

Bilemiyorum artık ne kadar doğru... Yoksa beni mi geçiştirdi...

ben de bi arkadaşla konuştum.. bakan yardımcısıyla konuştum dedi. "son çırpınışlarınız" demiş kendileri...

çırpınışa devam.. ali çağatayın sayfasını 41 kişi retweetlemiş.. e haydiii ama...

Son çırpınışlarınız ne demek ki anlamadım. Bizi topluca tasfiyemi edecekler onu mu kastetti acaba :puhaha:

bilerzen' Alıntı:
ben de bi arkadaşla konuştum.. bakan yardımcısıyla konuştum dedi. "son çırpınışlarınız" demiş kendileri...

çırpınışa devam.. ali çağatayın sayfasını 41 kişi retweetlemiş.. e haydiii ama...

hocam okuldayız... Giremiyoruz ki...

Aksamı bekliyorum...

Umarım bu twit etkinliği büyük olurda sabah haberlerinde ve bloomberg deki programımızda yer bulur.

geçen sefer katılamadım, şimdi twitter hesabı açtım, gerçi tam ne olduğunu çözemedim ama ne zaman ne yapılacaksa buraya yazın anlayalım, yapalım.

Geri