2. sınav

Kodla Büyü

ayesiloglu

Site Gezgini
Arkadaşlar ilk sınavı kazananlara 2. bir sınav yapılacağını duydum.

Mart ayı içerisinde mart ayının 20 sinden sonra yapılacakmış.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Valla sonuçları alamadık daha hocam. Durumlar olur her zaman. Göreceğiz sonuçları.
Ama kurstan sonra yapacaklar diye söyleniyordu.

2. sınav olacağını zannetmiyorum kazananlar arasında en yüksek puan alana göre eğitici formatör olacaktır.

2. sınav kursa çağrılanlara kurstan sonra yapılacak yeterlilik sınavıdır muhtemelen o da çok normal hepimiz aldığımız kursların sonunda sınava giriyoruz bu sınav bazen çok resmi bazende formalite oluyor olursa böyle bir sınav olur diye düşünüyorum önemli olan kursa çağrılmak........................

Duymuş olduğunuz sınav, eğtici formatörleri uzman oldukları konuları belirlemek için yapılası düşünülen sınav olabilir. Hatta bu sınavın, 24 şubatta 2. bir oturumda yapılması bekleniyordu.

@cimenwd Hemşerim gene sallamışsın :) Uzmanlık soruları hazır. 706 cı arkadaşlar hazırladı . Linux, C #, Server vb konulardan olacak sınav kesin tarih belli değil. Bu arada eğiticilik ciddi ciddi ele alınıyor öyle eskisi olmıyacak kadro verilecek kpds 50 istencek ilerki yıllarda da yüksek lisans filan :)

girdiğimiz sınavdan önce bir sınav daha yapılacağı söyleniyordu hani ikinci bir oturum ile burada uzmanlık ölçülecekti. ama yapılmadı bildiğnizce. bu sınavı bence eğitici foratörlük sınavından sonra yapacaklardır. birinci sınavı kazananları ona göre eğitceklerdir diye düşünüyorum.

bursabilisim' Alıntı:
Kimden duyduğunuzu da yazarsanız memnun olacağız. :?

Arkadaşım Hamit söyledi. Umarım memnun olmuşsunuzdur.

Arkadaşım nerden duyduğumun ne önemi var. Sadece duydum ve benim gibi duyanlar var mı diye konu açtım...

ayesiloglu' Alıntı:
bursabilisim' Alıntı:

Arkadaşım nerden duyduğumun ne önemi var. Sadece duydum ve benim gibi duyanlar var mı diye konu açtım...

İlginç :eek:
Nereden duyduğunuzu sormamızın, bunun kaynağını öğrenmek istememizin nasıl bir kötülüğü var acaba? Gayet doğal olarak sormuş arkadaş, nereden duydunuz diye. Öyleyse herkes kafasına göre bir şeyler söylemez mi hocam kimden duyduğumuzu belirtmezsek???

enginniyazi' Alıntı:
ayesiloglu' Alıntı:
bursabilisim' Alıntı:

İlginç :eek:
Nereden duyduğunuzu sormamızın, bunun kaynağını öğrenmek istememizin nasıl bir kötülüğü var acaba? Gayet doğal olarak sormuş arkadaş, nereden duydunuz diye. Öyleyse herkes kafasına göre bir şeyler söylemez mi hocam kimden duyduğumuzu belirtmezsek???

hakılısında arkadaşım burda duyduğuzu yazıyoruz, millet yalan sölüyormuş muamelesi yapıyor. geçenlerde bi konu daha açtım yalan sölüyosun, sallamayın gibi şeyler yazdı. sonuçta Ankarada görev yapıyorum. kulağımıza geliyor bazı söylentiler. ben hamitten duydum bunu. sonuçta hamiti tanıyan varmı?

Hemşerim ali :) Bigi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya argoda sallamak denir. Serde Eşrefpaşalılık var o yüzden kusura bakma ağzımız alışmış . Ama biz işin içinde olduğumuz için dedim yani burda söylenenlerin gerçekle alakası yok. :)

bizim birde kaportacı niyazi var geçen uçan arabalar gelecek onlardanda park sensörü isteyeceklermiş diye söyledi :p :lol: 8) :shock:
Arkadaşlar bakanlıkta tanıdığı olan; para sıkıntısı çeken arkadaşlar varsa rica etmişlerdir bir sınav daha açarlar :!: :!: :!:

Boşverin bunları. Hamiti tyanıyorum ben. Milli takımda oyunuyor. Bir de kardeşi var sanırsam...

kardeşinin adı Halil. benim arkadaş kendisi. Schalke ilçe milli eğitim müdürlüğünde eğitici formatörlük yapıyor.

Artık yapmıyor. Eğitimi formatör öğretmen sınavını geçememiş. Berlin in bir köyüne göndermişler. Şimdi bin pişman. Tayin isteyecem diyo.

ben ona demiştim olum bırak bu boş işleri yok eğitici formatörlük yok 2. sınav filan gel topçu olalım köşeyi dönelim diye ama dinlemedi tabi sürünür şimdi beni dinleseydi köşeyi dönmüştük

ebfo45' Alıntı:
...Bu arada eğiticilik ciddi ciddi ele alınıyor öyle eskisi olmıyacak kadro verilecek kpds 50 istencek ilerki yıllarda da yüksek lisans filan :)

Cemal hocam bu sonuçları anketten mi çıkarttınız?
Kadro dışındaki ihtimallere katılırım ama kadro konusu biraz "yaş gibi" :roll:
Ne dersiniz?

Geri