2.dönem kurs başvuruları.Çok Önemli!.. Cilt No

Kodla Büyü

response

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar 2. dönem kurs başvuruları 13 şubatta başlayacak. öğrenci yerine okullar başvuru yapıyor ise okulda öğretmenlerin giriş yapılabilmesi için öğrencilerin eba şifresi yerine cilt no ları gerekmekte. öğrencilerin cilt nolarını e okuldan toplu olarak çekebilmeyi anlattım.

linkte
https://www.youtube.com/watch?v=4jWyYYB ... e=youtu.be

Bilgisayar öğretmeni değilim. Bu linkteki arkadaşlar daha kolay yöntem bulmuştur ordan takip etmenizi öneririm.
bilgisayar-kurslari-ile-ilgili-hersey-f120/cilt-no-olayini-nasil-cozecegiz-t157969.html

Re: 2.dönem kurs başvuruları.

şimdi bazı idareciler bunun farkında bile değil önümüzdeki hafta umarım herkesin işine yarayacak.

dönem arasında nakil gelen giden olabilir. onları ayarlarsınız.

Re: 2.dönem kurs başvuruları.Çok Önemli!..E okuldaToplu Cilt No

teşekkürler hocam :alkis:

öğrenci-veli isteği esastır ders seçiminde, öğrenci yerine basvuran varsa arkadaşlar veli izni ile yapsın sonra başı ağrıma ihtimali var.

eyolcu' Alıntı:
öğrenci-veli isteği esastır ders seçiminde, öğrenci yerine basvuran varsa arkadaşlar veli izni ile yapsın sonra başı ağrıma ihtimali var.

okulda sadece 5. Sınıflardan 749 öğrenciden 600 tanesi kursa geliyor. Bizim haftasonumuz başkasının okulundan kalabalık. Bakanlıktan karar almak kolay organize edip planlamak ve yürütmek asıl mesele. Uyarınız için teşekkürler.

Arkadaşım belgeye dayandırmak yada velinin onayını almak senin elinde, bakanlık nasıl yapılacak diye düşünmez.

bu giriş sistemide değişmek zorunda çünkü

YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERDE CİLT NO DİYE BİR BÖLÜM YOK :idea:

Arkadaşlar bir sorum olacak benim okul kurs açarız dedi ve planlaması vs. hepsi yapıldı ancak ben başvuruyu kaçırdım. Okul müdürü ile görüştüm il e soralım dediler. Bilgisi olan var mı acaba dilekçe vs. Vererek zaten kurs merkezinde seçilen derse dyk açılabilir mi

byramdan' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/bilgisayar-kurslari-ile-ilgili-hersey-f120/cilt-no-olayini-nasil-cozecegiz-t157969.html
teşekkürler

Geçici kimlik nosu olan Suriye ve Iraklı öğrencilerimiz başvuramayacak heralde çünkü onların cilt no yok.

ecevahir' Alıntı:
Geçici kimlik nosu olan Suriye ve Iraklı öğrencilerimiz başvuramayacak heralde çünkü onların cilt no yok.

hocam 900 le baaşlayan kimlik noları ile giriş yapacaklar cilt no kısmını boş bırakacaksınız

şu an aldığım şifreler çalışmıyor.sisteme girmeye izin vermiyor..şu an sorunlumu eba?

hocam zaten sınıfların gösterildiği yerde TC kimlik no ve numara vardı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20.1 KB · Görüntüleme: 396
Geri