2. DÖNEM BTR GÖREV ONAYLARINIZ GELDİ Mİ?

Kodla Büyü
Aydın da bu işi yapan arkadaş biraz rahat olunca bizim işlerde her dönem geç oluyor. Aydının havasını solumaya başlayınca kendileri de halk oyunlarında olduğu gibi yavaş hareket eder olmuş. daha önceki il formatörlerimiz hiç maduriyet yaşatmadılar sağ olsunlar. Şu ankiler gibi öğretmene üstten bakmazlardı. Ego tavan yapmış kendilerinde. bakalım bu rahat ne kadar devam edecek... En son sendikaya ileticem durumlarını.
Sendikanın resmi bir görevi var mı il formatörüyle. Ne alaka, şu adamı getirin diye "ricacı" olmuştur, oluyordur ama siz resmi yetkisi olanlara şikayet edin bence. İşin işine sendika girince yalan dolan, alavere dalavere aklınıza ne geliyorsa gerçekleşebilir.

Sendikanın resmi bir görevi var mı il formatörüyle. Ne alaka, şu adamı getirin diye "ricacı" olmuştur, oluyordur ama siz resmi yetkisi olanlara şikayet edin bence. İşin işine sendika girince yalan dolan, alavere dalavere aklınıza ne geliyorsa gerçekleşebilir.
Arkadaşım sana sendikanın görevlerini anlatacak değilim. Dervişin fikri neyse zikride o olurmuş derler. seninki o hesap. Sendika bir yerlere adam yerleştirmek için kurulmamıştır. üyeleri hak kaybına uğradığında yardımcı olur. üç dönemdir "formların yanlış doldurulması, ilçelerden memur ve şeflerin yazıları geç göndermesi, ildeki şube müdürünün tümü gelsinde öyle onay alırız" demesi yüzünden maddi hak kaybına uğruyorum, uğruyoruz. benim derdim bu. bilmem anladın mı!!!

kimi kime söyleyeyim. en alttan en üste hepsi problem...

Sendika bir yerlere adam yerleştirmek için kurulmamıştır. üyeleri hak kaybına uğradığında yardımcı olur.
2 cümlenizi alıntıladım, isterseniz bir anket yapalım, hangi cümleniz daha çok oy alacak.
kimi kime söyleyeyim. en alttan en üste hepsi problem...
bu son cümlenize ise can-ı gönülden katılıyorum.

Hocam bir de şu var, görevlendirme duyurusunda sizin iliniz görevlendirmeler şu tarihten şu tarihe kadar demiyor mu? Siz başvurunuzu yaparsınız, bu tarihte de göreve başlarsınız, ben bu yazıya istinaden görevimin başındaydım, hakkımı istiyorum diyebilirsiniz eğer onay tarihinden itibaren ek dersiniz başlıyorsa.

2 cümlenizi alıntıladım, isterseniz bir anket yapalım, hangi cümleniz daha çok oy alacak.

bu son cümlenize ise can-ı gönülden katılıyorum.

Hocam bir de şu var, görevlendirme duyurusunda sizin iliniz görevlendirmeler şu tarihten şu tarihe kadar demiyor mu? Siz başvurunuzu yaparsınız, bu tarihte de göreve başlarsınız, ben bu yazıya istinaden görevimin başındaydım, hakkımı istiyorum diyebilirsiniz eğer onay tarihinden itibaren ek dersiniz başlıyorsa.
Öyle bir tarih olmuyor çoğu görevlendirmede biz de hocam . Aynı ilde değiliz arkadaş ile ancak bizde öyle nasılsa olur arkadan gelir siz başlayın dediler önceki yıllarda 1-2 hafta çalışıp ekders alamadığımız oldu . Hak talep edince de başlamasaydınız devletin dili yazıdır var mı elinizde yazı oldu . Bir çok il bu işi tıkır tıkır yaparken bazılarında her ne hikmetse her dönem 1-2 hafta gecikme oluyor . Sorun bizim branş arkadaşlarda da var . Formu yanlış doldurmuş yazmış bir arkadaş. Çok afedersiniz doldururken nereye bakmış desin il ilçe öyle değil mi . Umursamayıp yanlış yaptıysa da bu dönem almasın ekders bi mağdur olsun . Seneye herkesten önce en güzelini Yapar

Öyle bir tarih olmuyor çoğu görevlendirmede biz de hocam . Aynı ilde değiliz arkadaş ile ancak bizde öyle nasılsa olur arkadan gelir siz başlayın dediler önceki yıllarda 1-2 hafta çalışıp ekders alamadığımız oldu . Hak talep edince de başlamasaydınız devletin dili yazıdır var mı elinizde yazı oldu . Bir çok il bu işi tıkır tıkır yaparken bazılarında her ne hikmetse her dönem 1-2 hafta gecikme oluyor . Sorun bizim branş arkadaşlarda da var . Formu yanlış doldurmuş yazmış bir arkadaş. Çok afedersiniz doldururken nereye bakmış desin il ilçe öyle değil mi . Umursamayıp yanlış yaptıysa da bu dönem almasın ekders bi mağdur olsun . Seneye herkesten önce en güzelini Yapar
Hocam bu konunun il-ilçe zümre toplantılarında dile getirilmesi lazım, her il görevlendirme tarihlerini açık açık yazıyor, bizim il niye yazmıyor diyen birinin çıkması lazım, koordinatörlerinizde iş yokmuş demek ki.

Ankara valiliği onayı 16 sında verdi lakin sincan meb kafasına göre 18 inden itibaren başlatıyor. İnsan bazen hayret ediyor

İzmirde de ses yok.Bunun tesadüf olmadığını anlamış olduk.Bilinçli bir şekilde bekletiliyor.Ben 1 marta kadar beklemiyorum artık.bu işin mantığı anlaşıldı.

Aydın onay çıktı. 22 şubat itibarı ile. Şube müdürü yine kazık attı bize. gerçi tam bilmiyorum kim kazık attı ama onlara hakkım helal değil.

bizde gelmedi hocam. ek dersler de yapıldı. bilerek bekletip bu haftadan sonra vereceklerini düşünüyorum. yapacak olsalar 3 haftalık tatil sürecinde rahatlıkla yaparlardı
istanbul kordinatörler telegram gurubunda 15'inde başlayacak şekilde onayın alındığını söylediler ama yazının akıbetini ben de bilmiyorum. Dün okuldaydım onay filan demedi kimse :D

bizde gelmedi hocam. ek dersler de yapıldı. bilerek bekletip bu haftadan sonra vereceklerini düşünüyorum. yapacak olsalar 3 haftalık tatil sürecinde rahatlıkla yaparlardı
serkan hocam bir yanlışlık olmalı ilden gelen yazı bu ve iste var. sizin okul ilçeye ulaşsın.
kaldı ki benim okulum yazı gelmeden ek ders yaptı. ve btr olarak giriş yaptı beni. biraz da okul iadre ile ilgili bir durum. ilden yazı geldi önemli olan o.

istanbul kordinatörler telegram gurubunda 15'inde başlayacak şekilde onayın alındığını söylediler ama yazının akıbetini ben de bilmiyorum. Dün okuldaydım onay filan demedi kimse :D
bizim ilçe başkanı okulunuz göreve başladı yazısı yollassın demişti yolladık. kbs ye yazı gelmeden bunu yaptık ve göreve başladık. ilçe btr grubumuza il yazısınını ve listeyi yolladı tabi.

Geri