18 Haziran - 2 Temmuz Arası BTR Görevimiz uzatılır mı?

Kodla Büyü
Ben uzatılacağını düşünmüyorum. Fakat aklımda deli sorular.

Telafi dersimiz olmasa bile okula gidecek miyiz(tüm öğretmenler için geçerli)?

Gideceksek ek ders alacak mıyız (seminer dönemi gibi)?

Telafi dersi olmayanlara ek ders verirlerse dersi olanlar da aynı ek dersi mi alacaklar?

Bu belirsizlikleri ortadan kaldıracak açıklamalar yapılmalı artık. Kimse ne yapacağını bilmiyor?
Hocam normalde herkes okula geliyordu ve ek ders alıyordu. Tüm öğretmenler belirli saatlerde okula çağırılır.Bence seminer dönemi gibi ek ders verilebilir.

Ankara için uzatılacağı söyleniyor arkadaşlar. Ben pek ihtimal vermiyorum ama öyle bir haber geldi

Diğer branşlarda bir okula görevlendirme gidenlerin yazısında aynı bizim yazımızda olduğu gibi "dönem sonuna kadar" ibaresi olmasına rağmen onlar için tekrar görevlendirme yazısı ihtiyaç hissedilmezken iş bize gelince değişiyor.

Ankara için uzatılacağı söyleniyor arkadaşlar. Ben pek ihtimal vermiyorum ama öyle bir haber geldi
Ankara özerk cumhuriyet değil ya hocam uzarsa herkesin uzar ☺️ İl BTR uzatılmıyor dedi . Ancak şahsi düşüncem sorulacak olursa bence bizim görevlendirmenin 18 inde bittiğini yukardaki yetkililer bilmiyor adamlar ne bilsin kim ne zaman gelip gidiyor . İl koordinatörlerinin bunu 81 il için söylüyorum zamanında bakanlığa bu iş ne olacak şeklinde bilgilendirip bir uyandırmaları gerekiyordu . Ha arkadaşlar belki de yaptı bu işi bilemeyiz . Aman biterse bitsin de denmiş olabilir . Pazar akşamı bir whatsap mesajı ile 2 temmuza kadar devam da diyebilirler şaşırmam. Demezlerse de ders saatimde gider gelirim turist gibi evime dönerim

Diğer branşlarda bir okula görevlendirme gidenlerin yazısında aynı bizim yazımızda olduğu gibi "dönem sonuna kadar" ibaresi olmasına rağmen onlar için tekrar görevlendirme yazısı ihtiyaç hissedilmezken iş bize gelince değişiyor.
Hocam bizde yani bizim olurda dönem sonu yazmıyor . 18 Haziran tarihi var olur da o yüzden devam edemiyoruz .dönem sonu yazan il varsa o devam eder zaten çünkü dönem bitmedi

Ankara özerk cumhuriyet değil ya hocam uzarsa herkesin uzar ☺️ İl BTR uzatılmıyor dedi . Ancak şahsi düşüncem sorulacak olursa bence bizim görevlendirmenin 18 inde bittiğini yukardaki yetkililer bilmiyor adamlar ne bilsin kim ne zaman gelip gidiyor . İl koordinatörlerinin bunu 81 il için söylüyorum zamanında bakanlığa bu iş ne olacak şeklinde bilgilendirip bir uyandırmaları gerekiyordu . Ha arkadaşlar belki de yaptı bu işi bilemeyiz . Aman biterse bitsin de denmiş olabilir . Pazar akşamı bir whatsap mesajı ile 2 temmuza kadar devam da diyebilirler şaşırmam. Demezlerse de ders saatimde gider gelirim turist gibi evime dönerim
Hocam ben ankara özerk falan demedim zaten tam tersine büyük ihtimal beceremezler dedim yukarıyı okuduysan. Ayrıca btr zaten her ilin valiliğince ayrı ayrı yapılan bir görevlendirme. Benim valiliğim uzatır,seninki uzatmaz herkesinki nasıl uzayacak. Eğer bakanlıktan bunla ilgili bir yazı bekliyorsan onuda çok beklersin

Büyük bir ihtimal yegitekten görüş almışlardır.yakinda bütün illere görüş yazısını gönderirler.Ankara mebte bu görüşe göre uzatmistir

çünkü bizim branş mensuplarını kimse sevmiyor ama sıkışınca da ilk bize koşuyorlar malesef zümrelerimizde kendini ağırdan satmak geçmişte yaptıkları saygısızlıkları hissettirmek yerine canla başla hemen yardımcı oluveriyorlar.

Hocam ben ankara özerk falan demedim zaten tam tersine büyük ihtimal beceremezler dedim yukarıyı okuduysan. Ayrıca btr zaten her ilin valiliğince ayrı ayrı yapılan bir görevlendirme. Benim valiliğim uzatır,seninki uzatmaz herkesinki nasıl uzayacak. Eğer bakanlıktan bunla ilgili bir yazı bekliyorsan onuda çok beklersin
Ankara özerkmiş hocam hakkını helal et ☺️

Arkadaşlar görevlendirme onayınızdaki tarihlere dikkat edin. Örneğin İzmir'de 22 Şubat - 30 Haziran 2021 tarihleri için Valilik onayı alınmıştır.

Konya’da herhangi bir uzatma yok şimdiye kadar. Valilik onayı 18 Hazirana kadar. Bir gelişme olmazsa bugün son.

Arkadaşlar görevlendirme onayınızdaki tarihlere dikkat edin. Örneğin İzmir'de 22 Şubat - 30 Haziran 2021 tarihleri için Valilik onayı alınmıştır.
Kayseri BTR bitiş tarihi dönem sonu yazıyor vali onayında. Ama Kayseri İl Mem de görevli arkadaşlar 18 inde bitirmeye çalışıyorlar galiba, çünkü net açıklama yapılmıyor

Kayseri BTR bitiş tarihi dönem sonu yazıyor vali onayında. Ama Kayseri İl Mem de görevli arkadaşlar 18 inde bitirmeye çalışıyorlar galiba, çünkü net açıklama yapılmıyor
Dönem sonu da muallak hocam çünkü dönem bitiyor bugün, kalan iki hafta telafi. Yegitek in bu konuda aciklama yapması lazımdı, devam edin ya da uzatmayın diye ama kimsenin umrunda olmadığı için biz de kendi kendimize yorum yapıyoruz uzar mı uzamaz mi diye.

İstanbulda da uzatılmayacağına dair sözlü bilgi verildi ama değişir mi bilmiyorum. Uzatma yoksa görev de yok uzaktan eğitim yapar okula gitmeyiz.

Geri