170 ÜLKEDEKİ 400 EĞİTİM SENDİKASI’NDAN EĞİTİM SENE DESTEK.

Kodla Büyü
ben fazla sendika olayından dernek olayından anlamam.destek istediğin sendika aynı zamanda hastane görevi yapan sendikamı?

Oralarda yaralanan Türkmen, Araplar gibi bir çok etnik köken var. Milliyetçilik yani faşoluğa karşı durmak gerek, kürt faşoluğuna gerek yok... her canlı kutsaldır

eyolcu' Alıntı:
Oralarda yaralanan Türkmen, Araplar gibi bir çok etnik köken var. Milliyetçilik yani faşoluğa karşı durmak gerek, kürt faşoluğuna gerek yok... her canlı kutsaldır

ülkemde hastane yok mu

neden gizli saklı tedavi yapılıyor

kimi kimden saklıyorsunuz

serkanholep' Alıntı:
eyolcu' Alıntı:

ülkemde hastane yok mu

neden gizli saklı tedavi yapılıyor

kimi kimden saklıyorsunuz

Hocam var ama onlarda teröristlerce taranıyor. mesela bir örnek bugun cizrede...

eyolcu' Alıntı:
bırak şu boş lafları .türkiyede hastane mi bitti.sen ilk önce kime hizmet ettiğini söyle.

"Halbuki gerçek şudur. Misafirhanemizde kalanlar AFAD`ın verdiği kimlikle, devlet ve üniversite hastanelerinde tedavi görmektedir." EĞİTİM-SEN

Geri