16 Kasım 2012 Kadıköy Lisesi Toplantı

Kodla Büyü

buzmavi

Üye
Arkadaşlar sizin okullara da bu yazı geld mi?Yarın (16 Kasım)İl Bt formatörü ile Kadıköy Lisesin'de toplantı varmış.

Arkadaşlar bu yazıyı bir paylaşır mısınız? Hangi İlçelere geldi kimi ilgilendiriyor bilmiyorum ama Maltepe'de ses yok.

buzmavi' Alıntı:
Arkadaşlar sizin okullara da bu yazı geld mi?Yarın (16 Kasım)İl Bt formatörü ile Kadıköy Lisesin'de toplantı varmış.
Hocam, detay yazar mısınız? Okul formator ogretmenlerinin toplantısı mı? Saat kaçta v.s ? Bazen okullardaki memurlar atlayabiliyor bunları.

Valla hocam yazıyı yükleyemeyeceğim şimdi ama yazı özetle:

Fatih projesi kurulumu yapılan okullardaki öğretmenlere eğitimler veirlmektedir.Okulunuz BT öğretmenlerinin verilen eğitimler hakkında bilgilendirilmesi ve ihtiyaç olan bölgelere eğitim görevlisi olarak görev almak isteyen öğretmenlerin tespiti amacıyla, İl BT Koordinatörü Hamit İVGİN başkanlığında ekte bilgileri bulunan BT öğretmenleri ile 16 Kasım 2012 saat:10:30 da İstanbul Kadıköy Lisesinde toplantı yapılacaktır.Ben pendikde çalışıyorum ekde bütün pendik okulları var.Acaba sadece pendik mi yok istanbul anadolu yakası mı bilmiyorum.Ama sadece pendik ise Kadıköyde toplanmak abes geldi.Pendik olsa idi Pendik de bir okulda toplanılırdı heralde..

aynen beykoz pendik var sadece bizim icinse kartal martal yoksa niye bizi kadikoye gotürüp bir dünya yol parasi ve zaman israfina yol aciliyor :?:

kartal a yazı gelmedi henüz bizim ilçe koordinatörlerimiz sordu görev almak isteyip
istemediğimizi (eğitici olarak) sonra isteyenler 30 saatlik bir kurs alıp.Okullarda fatihle ilgili kurs verecekmişiz.
Onlar organize ediyor saolsunlar.
beykozu bilmem ama pendik için sanırım ilçe formatörü ilen olan sıkıntılar dolayısıyla(kulağıma gelen ve forumda okuduklarım)
böyle bir yola başvurulmuş olabilir

Ekteki okullar arasında sadece pendik okulları mı var hocam? Genelde bu tür yazılarda eğer diğer ilçeleri de katacak olsalardı bütün ilçe okullarını yazarlardı. Kadıköyde toplanılmasının sebebini bilemiyorum tabi. Biraz gariplik var pendiktekilerin kadikoyde toplanmasında..

toplanti.jpg

toplantı yazısı hocam

Toplantının Kadıköy de yapılmasının sebebi bence Beykoz ve Pendik için orta nokta olarak düşünüldüğünden. Her iki taraftan da birer vesaitle gelinebilmesi düşünülmüş. Yazıda sadece pendik ve beykoz görünüyordu ama beykozdan sadece iki okul vardı sanırım. Ama bu pendik'e gelen yazı olduğu için sadece pendik sayfası gönderilmiş de olabilir.

yağmurtan' Alıntı:
Pendik ve Beykoz listesi elinde olan var mı arkadaşlar?

Üst yazıyı merkur hocamız paylaşmış.
Pendik'te okullara gönderilen liste bu şekilde. 50 küsür Pendik'te, 9 tane de Beykoz'daki okullarda görev yapan arkadaşımızın ismi var.

Ekli dosyalar

• 002.jpg
    002.jpg
    285.4 KB · Görüntüleme: 459
Geri