16.05.2012 PGM ile Görüşme

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• ipi_please_wait.gif
    ipi_please_wait.gif
    6.6 KB · Görüntüleme: 644
ben de 11 sayfa olunca heralde birşey olmuş açıklama falan var dedim, 11 sayfa merak :D

Ben de en son 6.sayfada bırakmıştım baktım 11 sayfa olmuş. Dedim herhalde bir şeyler var. :eek:

arkadaşlarmıza gerçekten teşekkür ederiz. Allah razı olsun ama lütfen birşey bildirsinler artık.inanın sbahtan eri şiştim artık.

Bence artık kimse yorum yazmasın buraya cevap gelene dek. Çünkü her sayfa artışında heyecan yapıyoruz! :?
Gerçi ben de yazdım şimdi; ama neyse bu son olsun. :mrgreen:

ya haber beklemeyi bıraktım arkadaşlara birşey olmamıştır umarım. kaç kişi gittiyse hiçbiri mi girmedi siteye bir defa olsun dernek başkanı burcu hanımı mı arasak acaba

nolcak daha kötü?

hizmetli mi yapacaklar bizi? bende bi hoşum yaa ... BU KÖTÜ mü?? :puhaha: :puhaha: :puhaha:

iyi de kim lan bu erol egemen havası var bu başlıkta herkes bir merak halinde de kim lan harbi bu erol egemen

acun bu kadar heyecan yaptırmıyor haaa? iki kızarmış kanat çıkmasın?

Ya görüşme falan olmamıştır bence. Olsa şimdiye kadar yazılırdı. Hatta millet destan yazardı. :p

Arkadaşlar arkadaşlar heralde buraya yazabilecek gibi bir haber almadılar yada gidince görüşemediler veya bi yardımcıyla yalandan görüştürüldüler yazık oldu anlaşılan

aziz yıldırım da kupayı görmedi. nolmuş. azcık sabır canım

ya yok mu hala bir açıklama yapacak arkadaş . lütfennnnnn birisi birşeyler yazsın artık

Hala bir ses yok. her baktığımda 2 sayfa ekleniyor başlığa, bende bu sefer kesin açıklama olmuş diyorum. :|

16 mayıs ta görüşeceklerdi iki gün geç ti hala açıklama yok. dernek ten arkadaşlarda katılacaklardı onlar forumda geziniyor ama ne katıldık diyorlar ne de bir şeyler yazıyorlar.
Dernek teki arkadaşlar sizler görüşmeye katıldınız mı?

balon olabilir ama bu görüşmeye kim gitti dernekten katılım olacak dendi. dernek ses çıkarmıyor katıldık yada katılmadık diye

Geri