16.05.2012 PGM ile Görüşme

Kodla Büyü
Arkadaşlar sakin olun, bence PGM bizimle ilgili çalışmayı tamamladı ve yakında illere gönderir. Çalışma şu şekilde olacak:
Okullardaki dağıtılan sütleri tatmak için her okula bir çeşnicibaşı öğretmen atanacakmış ve o öğretmenler öncelikli olarak bizden seçilecekmiş.
Böylece MEB bir taşla iki kuş vuracak ve hem kısa zamanda bilgisayar öğretmenlerinden zehirlenme nedeniyle kurtulacak hemde okullardaki süt sorununu çözecekmiş :))))))))))))))))

"Arkadaşlar sakin olun, bence PGM bizimle ilgili çalışmayı tamamladı ve yakında illere gönderir. Çalışma şu şekilde olacak:
Okullardaki dağıtılan sütleri tatmak için her okula bir çeşnicibaşı öğretmen atanacakmış ve o öğretmenler öncelikli olarak bizden seçilecekmiş.
Böylece MEB bir taşla iki kuş vuracak ve hem kısa zamanda bilgisayar öğretmenlerinden zehirlenme nedeniyle kurtulacak hemde okullardaki süt sorununu çözecekmiş )))))))))))))))"

:puhaha: on numara bir görev.Görev kutsaldır

biliyorum herkes merakla bekliyor , bence pg müdürü "a gerçekten böyle bt öğretmenlerinin sorunlarımı var mış , çok üzüldük vah tüh , dedikten sonra telefona sarılıp sekreterine kızım not al demiştir, bir de arkadaşlara ankaraya kadar gelmişsiniz yemek yedirmeden göndermem yapmıştır, arkdaşlarımızda mutlu bir şekilde evlerine dönmüştür." benim senaryom bu yönde ,

aykutgultekin' Alıntı:
Arkadaşlar sakin olun, bence PGM bizimle ilgili çalışmayı tamamladı ve yakında illere gönderir. Çalışma şu şekilde olacak:
Böylece MEB bir taşla iki kuş vuracak ve hem kısa zamanda bilgisayar öğretmenlerinden zehirlenme nedeniyle kurtulacak hemde okullardaki süt sorununu çözecekmiş :))))))))))))))))
Böylece norm sorunu çözülmüş olur :lol:

uzaktan gelen ogretmenler yoldadir belki hala diyecegim ama.. Ankara'dan katılan da vardı sanırım. bekliyoruz artık.

akşama kadar bekliyecez herhalde hadi bakalım hayırlısı.. zaten bişey çıkacağını da sanmıyorum ama boşuna dememişler insanın başına ne gelirse ya meraktan ya meraktan... merak ediyorum işte...

Bence karmaşa olmasın diye ortak bir metin üzerinde anlaşmaya çalışıyor arkadaşlar. İlgi ve çabaları için teşekkür edip bekleyelim bakalım.

7VfqX.jpg

PGM arkadaşlarımıza ne dediyse, sesleri çıkmıyor. Bakanlığa giden bakanlık gibi oluyor. Sessiz sessiz çalışıyor.

Sevdiğim bir laf var... Beklemesini bilenin herşey ayağına gelir... Bekleyelim görelim.

Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler. Umarım hayırlı haberler verirler.

obsearchver' Alıntı:
Bence karmaşa olmasın diye ortak bir metin üzerinde anlaşmaya çalışıyor arkadaşlar. İlgi ve çabaları için teşekkür edip bekleyelim bakalım.
+1

Hepimizi "Aaaaaa, gerçekten mi" dedirtecek bir sonuç çıkmayacaktır zaten.

Ama ilgili kişileri yaşadığımız sorunlardan haberdar ettikleri için bile teşekkür etmemiz gerekir düşünüyorum.

İnsanlık halidir ancak cevap yazabilirler; yorgunluk, yoğunluk vs.

Ayrıca görüştükleri kişinin cevaplarından çok nasıl tepki verdiklerini merak ediyorum. Tahminimce ilk defa duyduklarını ifade etmişlerdir.

Yine de kendi adıma içten teşekkür ediyorum ilgilenen arkadaşlara :alkis:

Geri