16.05.2012 PGM ile Görüşme

Kodla Büyü
görüşen ark. cevap yazabilse daha iyi olur.Olar yazmayınca herkes kendine göre yorum yazıyor.

inanakyol' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:
görüşme saat 2:30 daydı, arıyorum arkadaşımı bende merak ettim ama tel.i açmıyor sanırım hala görüşmeler devam ediyor veya tel.i duymuyor :)
Telefonla görüşebildinizmi hocam arkadaşınızla.
günaydın herkese marbled hocama ulaştım, kendisi size bildirecek durumu ama istanbula dönmesi biraz zaman alacak bugün akşam veya yarın açıklar sanırım, benim açıklama yapmam olmaz çok uğraştı sonucuda o bildirmeli

ozkancanan' Alıntı:
günaydın herkese marbled hocama ulaştım, kendisi size bildirecek durumu ama istanbula dönmesi biraz zaman alacak bugün akşam veya yarın açıklar sanırım, benim açıklama yapmam olmaz çok uğraştı sonucuda o bildirmeli

Hocam en azından olumlu olup olmadığını söyleseniz..

Allah razı olsun bir emek harcanmışta ben açıklamam o açıklasın nedir onu anlayamadım. müjdemi isterim mi diyecek? :)

derneğimiz de katılmıştı herhalde onlar bari açıklasın
Hükümetin zam teklifini bekler gibi olduk yahuuu

Arkadaşlar fazla umutlanmayın.herkes heyecanla bekliyor ama sonra ilgili arkadaş buraya sonucu yazdığında yine hüsran yine hayalkırıklığı yaşayabiliriz .ben kendi açımdan pek değişecek bir sonuç düşünmüyorum.artık acıyı yaşaya yaşaya heyecanımızda kayboldu.

Arkadaşlar fazla umutlanmayın.herkes heyecanla bekliyor ama sonra ilgili arkadaş buraya sonucu yazdığında yine hüsran yine hayalkırıklığı yaşayabiliriz.

Umudu olmasa insan yaşayabiliir mi hiç? Bir umut işte....

Kötü haber tez yayılırmış derler, demek ki bu sefer haberler iyi ki hala yayılmadı... :wink:

görüşmeye gidenlere toplu katliyam mı yaptılar. yada internete girme yasağı mı getirildi

Bence Bakanlığın Yazısını Bekleyin Demişlerdir. Hep bekliyoruz zaten. Bekleyelim yine. Bekleye Bekleye Emekli Olacağız..

Bence kesinlikle bakanlıkta çalışma var yakında yayınlacak denecek gibi bakalım

ne stres oldu yaw. bırakalım bu başlığı buradan cevap çıkana kadar bakanlık da herhalde bir açıklama yapar. :?

acaba arkadaşlar bize alıştıra alıştıra mı söylicekler ya da bu sessizlikten anlamamız gerektiğini mi söylemek istiyolar

Geri