16.05.2012 PGM ile Görüşme

Kodla Büyü
görüşme saat 2:30 daydı, arıyorum arkadaşımı bende merak ettim ama tel.i açmıyor sanırım hala görüşmeler devam ediyor veya tel.i duymuyor :)

şimdilik bir sonuç çıkmayacak zaten istek ve taleplerimizi aktaracaklar onlarda dinleyecek ve kafalarında ne varsa yine onu yapacaklar. arkadaşların görüşmesinden bir sonuç çıkmaz ama yinede ellerine ayaklarına yüreklerine sağlık. inşaallah allah bunları şaşırtırda bu sefer bizim lehimize bişiler olur.

Görüşme sonucu ne oldu acep? Sonucu yazmamaları acaba kötü mü sonuç çıktı diye düşünüyorum

kötü olsaydı hemen yazarlardı foruma burada o kadar kötü haber paylaşıldı ki alıştık artık

bence arkadaşlar şuan memleketlerine doğru yola çıkmışlardır. yolda oldukları için henüz buraya dönememişlerdir. yarına kadar sabredelim arkadaşlar görüşmenin nasıl geçtiğini bizimle paylaşacaktırlar.

ozkancanan' Alıntı:
görüşme saat 2:30 daydı, arıyorum arkadaşımı bende merak ettim ama tel.i açmıyor sanırım hala görüşmeler devam ediyor veya tel.i duymuyor :)
Telefonla görüşebildinizmi hocam arkadaşınızla.

yusuf0686' Alıntı:
ankaradan katılacak kimse bulamadılarmı?
hala cevap verilmediğine göre demekki bulamamışlar ya da Ankara'dan katılan arkadaşımız olmuşsa da başka işleri vardır belki o nedenle girememiş olabilir. az daha sabredelim. başımızdakilere sabrettiğimizin yanında lafı bile olmaz bu kadar beklemenin :)

Bende merakla bekliyorum sonucu,Ama senelerdir edindiğim tecrübeye göre; Bilişim Tek. Dersi seneye de devam edecek diyecekler,diğer hususlarda çalışmalar devam ediyor denecek.Olumlu gözüken ayrıntılar olabilir ama seneye uygulanması belirsiz olacak. Bunların sebebi yeni bakanımızın çalışma şekli; sadece kendine en yakın konumdakilerle görüşüyor.onların dediğini yapıyor.yapacaklarını da diğer bakanlık müdürlükleriyle paylaşmıyor.Sonuç olarakta ileride ne olacağını kimse net bilmiyor.

Geri