16.05.2012 PGM ile Görüşme

Kodla Büyü
Re: Personel Genel Müdür Yardımcısı ile BT Öğretmen Randevusu

marbled' Alıntı:
Personel Genel Müdürlüğü personelin özlük hakları ile ilgilenen birim. Özellikle de bizlerin de öğretmen olduğu ve diğer tüm öğretmenlerle eşit haklara sahip olmamız gerektiğini vurgulayacağım. Biz diğer öğretmenlerden ne eksik ne fazla istiyoruz. Öğretmensek tüm öğretmenler gibi eşit değerlendirilmek ve eşit muamele görmek istiyoruz. Dersimizin kaldırılmış olması herkes tarafından bizlere artık her türlü görev yüklenebilirmiş gibi algılanıyor. Dersimizin kaldırılması bizim sucumuz değil ve bize yüklenecek görevler ve misyon öğretmen statüsünde olmalıdır. Bu en doğal hakkımız.

Haklısınız hocam. Aynı zamanda BT eğitiminin daha da önem kazanması gerekli bir dönemde kaliteli bir kadronun bu şekilde harcanmaması gerekir.

İnşaallah görüşmeniz BT öğretmenlerine hayırlı olur

tam olarak hangi gün olacak hocam? birde 10 kişiyi tamamlayabildiniz mi?

10 kişiyi tamamlayamadık ama zaten daha az kişi olması daha iyi olur dediler. 3 kişi zaten bilişim eğitimcileri derneğinden gelecek. Pazartesi netleşecek randevu günümüz.

Arkadaşlar ben artık tüm inancımı kaybettim , kendime yeni iş bakmaya başladım...hiç bir şekilde bir şey değişmeyecek..amacım kimsenin umudunu kırmak ,moralini bozmak değil yanlış anlamayın....umarım herşey dilediğiniz gibi olur....

Randevu tarihimiz kesinleşti. Çarşamba gününe randevu verdiler. Döndüğümde gelişmeleri size anlatırım.

marbled' Alıntı:
Randevu tarihimiz kesinleşti. Çarşamba gününe randevu verdiler. Döndüğümde gelişmeleri size anlatırım.

Allah yardımcınız olsun. Benim de umudum kalmadı artık.

Bir anda herşeyin değişeceği umudu ile gitmiyorum zaten. Ama şöyle birşey var ki hiçbir şey yapmazsak hiçbirşeyin değişmeyeceği kesin. Ancak birşeyler yaparsak değişebililme ihtimali var. Bu ihtimal için bile gidilir bence. Zor birşey değil. Salı akşam gidecem ve çarşamba akşam dönecem. Benden hiçbirşey eksilmez.

hemen ümidimizi kırmayalım arkadaşlar... belki düzelebilir bişeyler... lütfen hemen pes etmeyip, hakkımızı arayalım...

hadii hayırlısı. Allah yardımcınız ve yardımcımız olsun...
İnşallah lehimizde gelişmelerle dönersiniz.

Hayırlısı ile artık bir sonuç çıksın...
Hergün.. :?: Hergün... :?: Hergün... :?:

Tüh yaa yeni gördüm başlığı! :(

Ben de elimde olan çok güzel uzun ama değerlendiriip özetlenebilecek bir metni göndermek istedim okuyunca bugün, meğer bugünmüş randevu. Ama isteyen için yine de ekleyeyim.

Bir de şu yaz tatilinde görevlendirilme işinin saçmalığını vurgulamak istmiştim; ama kısmet. Gerçi saçmalık o kadar çok ki...

Ekli dosyalar

• Bilişim Teknolojileri Dersinin ve Öğretmenlerinin Durumu.rar
    23 KB · Görüntüleme: 45
Adana'da görev yapıyorum.Bugün bir yazı gönderdiler. Formatör Öğretmen'in Çalışma Esasları. 08:00-17:00 ya da 08:30-17:30 arasında çalışırı özellikle vurgulamışlar ve idari ve diğer amaçlı bilgisayarlarda çıkabilecek sorunları giderir maddesini eklemişler. Benim moralim çok bozuk. Hatta ağlıyacağım.

Müdür ile aramda bir sorun olmuştu. Bende "okuldaki bütün bilgisayarlarla ilgileniyorum görevim olmadığı halde şimdi onlara bakmam o zaman demiştim." Beni çağırıp gözüme sokar artık yazıyı.

hcm o yazı bizede geldi. Gönderilmesinin gayesi temel bilgisayar kursu açmak istemeyenler için gönderildi.
Bilgisayarları tamir edeceksiniz demiyor zaten arızayı tespit edip idare bildireceksiniz onlarda tamirci çağıracak

hocam banim için mesele değil müdüre her ne kadar öyle desemde bakıyorum zaten ama aramız göstermelik iyi. Bu madde ile üzerime gelir laf sokuşturur ben biliyorum.Aynen yazayım maddeyi:
p) İdari ve diğer amaçlı bilgisayarların kullanımda ortaya çıkabilecek problemleri gidermek

gidermeyirum deyin hcm. Bilişimcilerin kaçı idarecisiyle iyi ki
En iyi geçinende bir zaman gelicek problem yaşayacaklar.

Arkadaşlar Allah yardımcınız olsun inşallah hepimiz için iyi görüşmeler yaparsınız, daha doğrusu sizi ciddiyetle dikkate alırlar. bizim sizden, hakkımızı sonuna kadar savunacağınızdan şüphemiz yok. saygılar

Ya bu meb de bize acıyan hiç kimse yokmu?Artık haktan maktan vazgeçtim yav artık bize acısınlar.

Bazen artık anlamıyorum.Resim öğretmenleri istedikleri zaman hemen mebde yetkili kişiler ile görüşüyorlar şu branş bu branş istedikleri zaman görüşüyorlar.Bizde niye olmuyo...

arkadaşlar "kurum içi geçici görevlendirme yönetmeliği" nisan ayından itibaren kaldırıldı; doğal olarak görevlendirmeler valilik oluru ile yapılmaya başlandı yani anlayacağınız mevzuat boşluğu var... hem kaldırılan yönetmelikta görevlendirme için memurun istemesi şartı vardı... artık formatörlüğün iptali için mahkemeye başvurma şansımız var...

i.d.' Alıntı:
hcm o yazı bizede geldi. Gönderilmesinin gayesi temel bilgisayar kursu açmak istemeyenler için gönderildi.
Bilgisayarları tamir edeceksiniz demiyor zaten arızayı tespit edip idare bildireceksiniz onlarda tamirci çağıracak
dün bana görevler ile ilgili bir yazı tebliğ edildi, bugün yeni bir yazı geldi dünkü yazı sehven yanlış gönderilmiş doğrusu bu denildi öğleden sonra ise bunları boşverin yenisi gelene kadar tebliğ etmeyin diye yazı yollamış ilçe mem

Geri