15 inde parayı yatırsam 16 sında kayıt yaptırabiliyormuyum

Kodla Büyü

ozdenkan

Üye
kayıt tarihi 4-15 şubat arası idi parayı yatırınca sistem bir gün sonra açılıyor bu durumda 16 şubatta kayıt yapılabiliyormu acaba

evet bu soru önemli klavuzda para 15 ine kadar yatacak diyor, ama para yatırdıktan bir gün sonra ekran açılıyor bir çelişki var

ben sınava girmeyecektim bugün öğlen sonu parayı yatırdım yarın başvuru yapacam. ama yarın para yatırılırsa nasıl olacak ertesi gün cumartesi

Arkadaşlar konuyu biraz açıklarmısınız sistem açık mı değil? ben şimdi yarın parayı yatırmayı düşünüyom.sistem giriş izni vcermeyecek mi yamni kayıt yapamayacakmıyım

tcoalngsau' Alıntı:
hocam en sağlamı yarın tlf ile ankaradaki ilgili birimi arayıp sormanız..
bencede hocam ankarayı arayın. yazıda son başvuru şubat 15 diyor boşuna para yatırma ara sor bence

para yatırma

arkadaslar bende aynı durumdayım ankaradan telefona bakıp bılgı verend e yok bılgısı olan olursa lutfen paylassın bende ulasırsam yazarım

arkadaşlar ben son 1 saat kala dekontumu alıp eğitici bilişim teknolojileri formatör öğrt.seçme sınavına girmeye karar verdim.iyi bir bilgisayar kullanıcısıyım ama donanımdan pek anlamam.daha önce bu sınava giren oldu mu? Bu arada ben bugün ankara'yı aradım.cumartesi giriş olur dediler.

sellda' Alıntı:
arkadaşlar ben son 1 saat kala dekontumu alıp eğitici bilişim teknolojileri formatör öğrt.seçme sınavına girmeye karar verdim.iyi bir bilgisayar kullanıcısıyım ama donanımdan pek anlamam.daha önce bu sınava giren oldu mu? Bu arada ben bugün ankara'yı aradım.cumartesi giriş olur dediler.

ben 2006 formatörlük sınavına girdim. sınav soruları çok saçmaydı. donanım bilgisinin çok üst düzeyde olmasına gerek yoktu o sınav için ama bunda nasıl olur bilemiyorum. yazılım sorularında ise genelde alt menü komutlarından soru çıkmıştı. kimileri ezbere dayalı, kimileride mantık yürütülerek cevaplanabilecek sorulardı...

Ferhat hocama ve Selda hocama teşekkür ediyorum eminim pek çok arkadaş bu konuda sıkıntılarını gidermiş oldular herkese başarılar diliyorum...

Başvuru Onayları İçin, Pazartesi Son Gün!

Arkadaşlar başvuruların yapıdığı adresin, en altında "Kurum Onay Tarihleri: 03/02/2008 09:00:00 - 18/02/2008 18:00:00" olduğu belirtiliyor, yani Cuma günü başvuru ücretini yatıranlar Pazartesi saat 6:00 kadar vakitleri var.
Sınavda Tüm Öğretmen Arkadaşlara Şimdiden Başarılar Dilerim.

http://basvurular.meb.gov.tr/bsv1/formatorogrt/

Geri