147 ÖĞRENCİLERLE ARAMAYA BAŞLADIK

Kodla Büyü
72 saat içerisinde bana dönülecekmiş...yaklaşık 14 dakika sürdü.. hayy Allahım :puhaha:

72 saat içinde dönünce noolcak? Ders geri mi gelecek? Bakan size tamircisiniz dedi ama kimsenin anlamak işine gelmedi. Bu iş bitti beybi boşuna çabalamayın.

Öğrencilerin bu şekilde yönlendirildikleri görülürse yeni atraksiyonlar gelir başımıza :mrgreen: .Suyunu çıkarmayalım.Bu tip soru soran öğrencilere bu hattan bahsedebiliriz ama teşvik etmek sakıncalı olur.

fercanx' Alıntı:
Öğrencilerin bu şekilde yönlendirildikleri görülürse yeni atraksiyonlar gelir başımıza :mrgreen: .Suyunu çıkarmayalım.Bu tip soru soran öğrencilere bu hattan bahsedebiliriz ama teşvik etmek sakıncalı olur.
görende cinayete azmettirdiğimizi falan sanacak, biraz cesaret hacı :-1:

mfk' Alıntı:
72 saat içinde dönünce noolcak? Ders geri mi gelecek? Bakan size tamircisiniz dedi ama kimsenin anlamak işine gelmedi. Bu iş bitti beybi boşuna çabalamayın.
sen çabalamak zorunda değilsin beybi :!:

fercanx' Alıntı:

ülkede suyu çıkmadık bi kulağımın arkası kaldı be hocam...

Relax ol

sadece susarak' Alıntı:
fercanx' Alıntı:
millet ne dolaplar döndürüyor hakkımızı savunmak mı sakıncalı ey allahoım zaten bu yüzden bu durumdayız sanırım

invem' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
fercanx' Alıntı:
millet ne dolaplar döndürüyor hakkımızı savunmak mı sakıncalı ey allahoım zaten bu yüzden bu durumdayız sanırım
:+1:

Bihruze' Alıntı:
mfk' Alıntı:
sen çabalamak zorunda değilsin beybi :!:
Hocam bir çok eylemde bir çok organizasyonda BÖTE'lilerden çok hocamız çaba harcadı. Aslında bizlerin duyarsızlığına dem vuruyor ve iş işten geçti geciktiniz diyor sanırım. Üzülerek belirteyim ki haklı da...

Bende bugün öğrencilere sordum "BT dersi 2 saat olsun mu okulumuzda, eğer isterseniz bakanlık 147 diye bir hattı var arayın istediğinizi belirtin" dedim. Bakalım hayırlısı...

basın' Alıntı:
soru :1 bilgisayar dersleri neden kaldırılıyor...?

şu an bayan cevap vermeye çalışıyor...72 saat dönecek..

soru 2 neden özel okullarda bilişim tek. dersi 1-8 iken devlette sadece 6-7-8 seçmeli ders var..
kalite ortada...(BEN KENDİM ARADIM...)
72 saat içinde dönecekler...

meb.46617.jpg
çaktırmasaydın bari şimdi yandaşlar haber verirler seni deşifre edip cevaplarını sana bir güzel uydururlar.

basın' Alıntı:
soru :1 bilgisayar dersleri neden kaldırılıyor...?

şu an bayan cevap vermeye çalışıyor...72 saat dönecek..

soru 2 neden özel okullarda bilişim tek. dersi 1-8 iken devlette sadece 6-7-8 seçmeli ders var..
kalite ortada...(BEN KENDİM ARADIM...)
72 saat içinde dönecekler...

meb.46617.jpg
orjinalsin hocam..tebrikler güzel fikir :++:

sadece susarak' Alıntı:
fercanx' Alıntı:

Hacı onu demedim ben ..Organik nedir bilion mu sen organik .Doğal olması lazım kendi mecrasında kendi kendine oluyomuş gibi olması lazım bu işlerin...Şimdi bu hattı öğrendikya Allah ne verdiyse yüklenceksin seneye elindeki kel kör derslerde gidince yada şartlar kötüleşince surattaki ifade bu olacak . :(

Kim bulduysa iyi akıl etmiş ama doğal olması lazım hacııııııııııııııı

Bencede güzel bi fikir..
öğrenciiler sürekli soruyolar öğretmenim neden dersimize girmiyosunuz diye, 147 yi arayıp sorun çocuklar diyebiliriz en azından..

Biz de arayalım.
Arayalım ama 72 saat sonra döndüler mi hocam size?
Döndülerse ne dediler?

enestar' Alıntı:
Biz de arayalım.
Arayalım ama 72 saat sonra döndüler mi hocam size?
Döndülerse ne dediler?
hakkaten geri dönüldü m ü okadar uyanıklık yaptınız ne cevap aldınız merak konusu oldu.

Geri