123 flash menu yardım

Kodla Büyü

hanifta

Site Gezgini
arkadaşlar 123 flash menu diye bir program buldum ve menuyü bu programla yaptım ama sonra şöle bişe çıktı daha doğrusu arada link attığım bazı butoonlara link atmamışım gibi bazıları da çalışıyo sanırım bu programla site yapan arkadaşlar vardı yardımcı olabilirlermi teşekkürler

ben size sothink dhtml menü öneririm hocam.Kullanımı basit ve etkileyici.

hocam link attığınız dosyaların uzantılarına dikkat edin. Bazen .html veya .htm olması linklerin çalışmamasına sebep olabiliyor

teşekkür ederim arkadaşlar. bu arada uzantıları htm olarak geçiyo html olması lazım dimi sağolun bide sothink progrmına baktım ama kaydettikten sonra kullanamadım frontpage koyulmuyomu acaba

hocam sothink de yaptıktan sonra kodları sizin sayfanızdaki kodların içine gömmeniz gerekiyor.

hocam anlatayım kısaca template bölümünden begendiğiniz bi template' i seçiyoruz.kaç tane buton olacaksa ayarlayıp her ayarını buradan yapıyoruz linkler falan vs. kaydetme işlemi şöyle publish diyip ileri diyoruz ikici, gelen pencerede viev or copy code u secip ileri diyoruz,yeni gelen pencerede zaten head tagları arasına yapıştırın diyor copy all diyip headler arasına yapıştıracaksınız.ileri diyoruz tekraryeni gelen penceredeki kodları copy all diyip nereye menu ekleyecekseniz oranun html kodlarına yapıştıracaksınız ileri diyoruz son olaraktaI want to copy the.... yer secili olacak sekilde ileri diyoruz ileri diyip browse diyerek sitenizin indexi olan yere yapıştırıyorsunuz.ayrı bir klasör yapıp içine atsanız sorun cıkmaz diye aklımda kalmıs onuda siz deneyerek bulabilirsiniz.umarım anlayabilmişimdir biraz aceleye geldi idare edin.Kolay gelsin...Bu arada yerköyde hangi okuldasınız? ben bütün bilg öğretmenlerini tanırım yerköydekileride merak ettim??

TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM Bİ DAHA DENEYİM BU DEDİKLERİNİZİ YAPTIM ASLINDA SAYFAYA ATTIM YANİ İSTEDİĞİM YERE AMA BURDA DA AYNI SORUN ÇIKIYO TIKLIYOR AMA LİNK ÇALIŞMIYO YOLUNU YAZARKEN SADECE SAYFA.HTM DİYEMİ YAZMAK LAZIM ACABA ANLAMADIM TEŞEKKÜRLER BU ARADA AÇIKLAYICI YAZDIĞINIZ İÇİN .BU ARADA SARAYDA YİBİTAŞ LAFARGE'DAYİM SAĞOLUN

anladım o yüzden tanımıyorum sizi saray kasabasındasınız. Walla biz yerköyde can sıkıntısından ölüyoruz sarayı düşünmek bile istemiyorum.Çalışmalarınızda başarılar...

Adınıza sevindim yerköy ölü walla.Hep yerli ve tecrübeli öğretmenlerle dolu.Büyük harf falza kullanmayın hocam malum okunurluğu azaltıyor. :D

arkadaşlar bendede aynı sorun oluyor linkler çalışmıyor...Bu programı kullanmasını bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

123 menüyü ben de kullandım hocam linkler anca yayınlayınca çalıştı. siz yayınladığınız halde mi çalışmıyor?

Arkadaşlar bende kullandım. 123 Flash Menu programı sadece 3 linke izin veriyor :D Demo çünkü. İngilizce bilenler programı kullanınca anlayacaktır zaten. Maksimum 3 butona link verebiliyorsunuz, diğerlerine verseniz bile localde veya nette çalışmayacaktır ;) Kolay gelsinn..

Geri