12 MART İSTİKLALMARŞI 3 SÜPER SUNU ve Davetiye

Kodla Büyü
bazen bbnette teşekkür sayfaları bu kadar uzayınca çok iyi bir paylaşım oldu sanıyorum ancak açıp bakınca çoğu zaman hayal kırıklığına uğruyorum.
paylaşım yapan arkadaşa teşekkür etmekle beraber sunuların çokta orjinal olmadığını söylemem gerek. abartısız üç sunuyuda bt öğretmeni 15 dk da hazırlar diye düşünüyorum. merak ediyorum teşekkür edenler açıp bakmadan mı teşekkür ediyor acaba.

basit veya karmaşık; 15 dk da yapılabilen sunu ya da 1 saatlik emek; sonuçta işimizi kolaylaştıran bir paylaşım. arkadaşımız paylaşmış, biz de kullandık, buna mukabil teşekkür ediyoruz

e.kilic' Alıntı:
basit veya karmaşık; 15 dk da yapılabilen sunu ya da 1 saatlik emek; sonuçta işimizi kolaylaştıran bir paylaşım. arkadaşımız paylaşmış, biz de kullandık, buna mukabil teşekkür ediyoruz

paylasımda bulunmak elbette güzeldir bende bbnetten çok istifade ettim ve ediyorum. söylemek istediğim şey şu çok basit paylaşımlar bile (başlıkta 3 süper sunu diyor) sayfalarca teşekkür alınca herhalde bt öğretmenleri çok az şey ürettikleri için (veya üretmediği için) bazen içeriğe bile bakmadan teşekkür ediyorlar.
not: paylaşım yapan arkadaşa önceki mesajda teşekkür etmek kaydıyla yorum yapmıştım.

ysartemur' Alıntı:
bazen bbnette teşekkür sayfaları bu kadar uzayınca çok iyi bir paylaşım oldu sanıyorum ancak açıp bakınca çoğu zaman hayal kırıklığına uğruyorum.
paylaşım yapan arkadaşa teşekkür etmekle beraber sunuların çokta orjinal olmadığını söylemem gerek. abartısız üç sunuyuda bt öğretmeni 15 dk da hazırlar diye düşünüyorum. merak ediyorum teşekkür edenler açıp bakmadan mı teşekkür ediyor acaba.
+1

emeğe haksızlık etmek istemem ama başlıktaki kadar iddialı değil slaytlar ve sayfalarca teşekkür almış ilginç:)

sedom' Alıntı:
12 MART İSTİKLALMARŞININ KABULU İLE İLGİLİ 3 SÜPER SUNU.UMARIM FAYDALI OLABİLİMİŞİMDİR..Davetiye Son 39.Cevapta Ekledim
Bu da benden. Davetiye word şeklinde. Bilgileri değiştirin. Arkalı önlü çıkarıyoruz.

Ekli dosyalar

• Davetiye.zip
    313.9 KB · Görüntüleme: 180
Geri