11. Sınıf Elektronik Uygulamaları Dersi

Kodla Büyü

Fener09

Üye
Okulumda program olarak anadolu meslek programı uyguluyoruz ve anadolu teknik programından yeni geçiş yapıyoruz. Geçen yıl 10. sınıflarda sorun yoktu yani dersler ve haftalık ders saati süreleri belliydi aslında bu sene de belli ama benim kafama takılan bir soru var ve bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum sevgili öğretmenlerim. Teknik servis dalında elektronik uygulamalar dersi anadolu teknik programında 12. sınıfta 8 saat olarak işlendi geçen sene ancak anadolu meslek programında 12. sınıfta işletmelerde beceri eğitiminin olması sebebiyle bu ders 11. sınıfta 5 saat olarak verilmiş önerilen dersler çizelgesinde. Sorun da burada başlıyor, 10 tane modül var megepin çerçeve öğretim programında ve biz bu modüllerin tamamını okutmak zorunda mıyız? Haftalık ders çizelgelerinde yıldızlı (*) ders olarak gözükmüyor, eğer yıldızlı değilse modül çıkartabiliyor muyuz? 5 saatte bu modülleri uygulamalarıyla birlikte bitirmek çok zor gözüküyor, bu konuda kafam karışık. Yardımlarınızı bekliyorum.

Geri