11-15 haziran Yalova da zorunlu fatih projesi kursu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 747
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
bende sinoptayım bana da 11-15 haziran ankara 9-13 temmuz rize de var dediler ben rize yi seçtim. bunlar hizmetiçi seminerlerden mi sayılıyor acaba?

İstanbuldan bu seminere kim gidecek ben ilk defa gidiyorum giden arkadaşlarından biri varsa beraber gidelim...

Benimkide 11-15 haziran 2012 ama benim kurs Ankara'da yazıyor. bugün onayı aldım. :?

Aynı tarihlerde Ankara'daki kursa katılacak olan varmı?

Ankara'da dilekçeyle başvuru istediler. ben de yalovayı yazdım dilekçemde ve hala ses yok. Resen alındı diyen arkadaşlar Ankara' dalarmı acaba??

Yalova Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü 11-15 Haziran 2012 tarihleri arasındaki listede Ankara'dan kimse görünmüyor hocam.

Şuanda bulunduğum okulda formatör olarak görev yapıyorum.Bende Yalova'daki kursa resen alınmışımda, kurstan geldikten sonra yine okuldamı görev yapacağız yoksa öğretmenlerin eğitimi yapılacak mı? Bide kendi okullarımız pilot okul olarak fatih projesi ile mi donatılacak?

suckan10' Alıntı:
adn' Alıntı:
Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu nu her ilçeden bir ortaöğretim öğretmenin alması gerekiyormuş.eylül de ve haziran da vardı seçebileceğimiz kurslar.Ben haziranda Yalova da olacak olan kursu seçtim.Eylüldekiler düzce ve Ankara daydı.11-15 haziran da Yalova kursunu seçen varmı başka.
Yada daha öncesinde Yalova Hem de kurs alan.

ben seçmiştim. yalovadayım. ama kabul edilmedi. sonra bir formatör arkadaş beni aradı resen alacaz eğiticilerin eğitimi için dedi. bakalım bekliyoruz.

dün mebbisten baktım resen almışlar. bugünde yazısı geldi. görüşürüz.

bil_teknik' Alıntı:
Şuanda bulunduğum okulda formatör olarak görev yapıyorum.Bende Yalova'daki kursa resen alınmışımda, kurstan geldikten sonra yine okuldamı görev yapacağız yoksa öğretmenlerin eğitimi yapılacak mı? Bide kendi okullarımız pilot okul olarak fatih projesi ile mi donatılacak?

tabletleride hemen kursta vereceklermiş. boşu boşuna bilgisayarını getirme. :puhaha:

gelirken dizüstü bilgisayarları getirin demişler, birde yolluk ve yevmiyeleri kurs bittikten 1 hafta sonra ödeyecekler arkadaşlar. tedarikli gelin demişler

yalovaya gelecek arkadaşlar özellikle pazartesi sabah gelcekler:
yalovadan esenköye araç yaz tarifesi başlamadığı için 10:30 da dır.
bazen kursun yoğunluğuna göre hizmet içi araç ayarlıyor ama kırsiyer sayısı az ise ayarlamıyor.
eğer taksi tutar gelirseniz taksiler 80 tl istiyor genelde pazarlık ederseniz 60 tl filan isterler.
esenköy araçları ido nun yanında ki duraktan kalkar yani yalaovadaki her yere giden araçlar oradan kalkar.
araç saatleri:
10:30 12:00 13:30 15:30 16:30 18.00 20:00 21:15
not: araçlar dolunca saatini beklemez.
gelecek arkadaşlara duyrulur

Kursa katılan arkadaşlar konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler paylaşabilir mi?
1) En azından katılanlara tablet verilecek mi :?: :?: :?:
:)

katılanlara tablet verilmeyecek :) hocam kursta akıllı tahtada kullanılacak olan yazılım öğretiliyor. yeni ve güzel şeyler öğrendik. faydalı olacaktır. kurs alan öğretmenler kendi okullarında, çalıştığı yerin durumuna ihtiyacına göre başka okullardaki öğretmenlerede eğitici olarak kurs verecekler.

cans' Alıntı:
katılanlara tablet verilmeyecek :) hocam kursta akıllı tahtada kullanılacak olan yazılım öğretiliyor. yeni ve güzel şeyler öğrendik. faydalı olacaktır. kurs alan öğretmenler kendi okullarında, çalıştığı yerin durumuna ihtiyacına göre başka okullardaki öğretmenlerede eğitici olarak kurs verecekler.
Açıklama için teşekkürler hocam...
Tabletin verilmemesi ne kötü :)

Geri