1000 tl civarı telefon bakıyorum

Kodla Büyü
daha dün huawei p8 siparişi verdim 698 liraya bir tanıdık için. samsungdan gönlüm geçti valla. lg 3 veya 4 önerebilirim şarjı çok iyi gidiyor ve kullanışlı.

Sony experia m5

13 ön, 21 arka kamera, 2ghz 8 çekirdek, 3 gb ram, 4g uyumlu vs... Ben aldım memnunum.

Örneğin zenfone 2 32 gb almak istiyorum fakat o kadar çok fiyat farkı var ki.
Hepsiburada - 1270
Mediamarkt ve teknosa - 1199
bimeks hafta sonu 1130 idi şimdi -1199 olmuş
Hepsiburadaki diğer satıcılarda değişken fiyatlar (1090-1120-1150 vs)

Hepsiburada içindeki diğer satıcılar güvenli mi?

ZENFONE 2 güzel telefon alınabilir. Ama Zenfone 2 laser 5" veya 5.5" modelini kesinlikle tavsiye etmiyorum.Fiyatı uygun diye kanıp almayın.

Hocam size tavsiyem general,mobile vestel vs. uzak durun.Şarjları sıkıntılı,Yazılım destekleri kısıtlı,temiz Z2 bulursanız kaçırmayın alın. 2 yıldır Sony kullanıyorum hiçbir dezavantajını görmedim şimdiye kadar. Çevremde de kullanan var ve şikayet yok.

hepsiburada.com'dan 1300 tl ithalatçı garantili lg g4 32 gb aldım, çok memnunum. fiyat/performans ürünü...

zenfone 2 alma çünkü o rami kullanamıyor
az daha bekle lg g4 1100 civarı al
bende g3 var fevkaladenin fevkinde

burhaneren' Alıntı:
Hocam size tavsiyem general,mobile vestel vs. uzak durun.Şarjları sıkıntılı,Yazılım destekleri kısıtlı,temiz Z2 bulursanız kaçırmayın alın. 2 yıldır Sony kullanıyorum hiçbir dezavantajını görmedim şimdiye kadar. Çevremde de kullanan var ve şikayet yok.
Hocam yanlisin var gm nin yeni urunleri abdroid one kapsaminda 2 sene yazilim destegi garantili.
gm 5 ciktigi tarihten itibaren tum guncellemeleri alacak.
Su an en son versiyon android kullanan telefonlar gm nin telefonlari

bidene' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
Hocam yanlisin var gm nin yeni urunleri abdroid one kapsaminda 2 sene yazilim destegi garantili.
gm 5 ciktigi tarihten itibaren tum guncellemeleri alacak.
Su an en son versiyon android kullanan telefonlar gm nin telefonlari

Hocam discovery den dilim yandı. Gm yi yazılım olarak değil parça kalitesi olarak beğenmiyorum. Şarj soketi değiştirtmekten anam ağlamıştı.

Eski modellerde haklisiniz hocam ama discoverynin kapasitesi belliydi 1 gb ram olan telefondan fazla bir sey beklemmek lazim.
Yeni versiyon incelemesinde kasayi daha saglam yapmislar. Cikmadan bilinmez tabi. Ancak her telefonun bir kusuru var.

Bu arada lg g4 lerde android 6 guncellemesi yapanlarin sarjlarinin cabucak bittigi soyleniyor.

Xiaomi mi4 kullanıyorum gayet memnunum hocam performans ve dengeli olarak iki modu var ben performans moduna ihtiyaç bile duymuyorum

Arkadaşlar bende telefon bakıyorum.Yorumlarınızı okudum. Cep telefonları taksitle alınabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim

tanano' Alıntı:
Arkadaşlar bende telefon bakıyorum.Yorumlarınızı okudum. Cep telefonları taksitle alınabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim

taksitle alamazsınız ama telefon aldıktan sonra bankanızın internet şubesinden taksitlendirebilirsiniz. ya da bankayı arayarak taksitlendirebilirsiniz. yalnız telefonla yapacaksanız telefon aldım ifadesini telefonda kullanmamalısınız. Alışveriş yaptım şu tutarda taksitlendirmek istiyorum diyorsunuz faiz ekleyerek taksit yapıyorlar. örneğin 2100 tl lik hepsiburada alışverişimi az önce iş bankasından 145 tl faizle 6 taksite böldürdüm.

telefon olarak nexus 5 kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır. düşürüp ekranı kırdım yazın. değiştirdim ama şuan şebeke problemi oluştu o yüzden telefonu değiştireceğim. bütçeyi yükseltmek istemiyorum o yüzden 1000 tl bandında bir telefon bakıyorum. lg g4 paralel ithalat 1300 tl civarında. paralel ithalat hala sıkntılı bizim ülkede. telefonu alıyorsunuz çoğunlukla delta servis garantisi var. şikayetvardan bakın deltaya görürsünüz ne demek istediğimi.

g3 güzel telefon yakın arkadaşım aldı 1 sene oldu hala çok memnun. samsung kullandım bir daha gidip note serisi dışında samsung almam.

gm5 plus androidone proje ürünü bir telefon. o yüzden nexus lardan sonra ilk güncelleme alacak telefon. ayrıca son zamanlarda gm tüm dünyada yükselişe geçmek için çalışıyor. yeni telefonun kasasının metal olması, dokusu, ekranda iphone kullanılan 2.5d ekran teknolojisi var. hem ön hem arka kamera 13MP. lens önemli onu da çıkınca görcez ama telefonla ne kadar kaliteli foto bekliyorsunuz bilemem ben fotoğrafı fotoğraf makinesiyle çekme taraftarıyım. telefon gündelik fotolar için yeterli seviye olsun bana yeter.

zaten 1000 tl bandında telefon bakıyorsak açık olalım iphone yeni telefonu 3000 tl üstü, lg g5 çıkacak o da o fiyatlara yakın çıkması beklenen bir telefon, sony x ve performance x de o aralıkta olur diye bekleniyor. samsung g s7 keza öyle...

bu paraya fiyat performans telefonu bakılmalı. biraz bütçeyi zorlayabilen g4 düşünebilir. belki m5. ama ben casper a falan bu paraları vermem açıkçası.

Re: Ynt: 1000 tl civarı telefon bakıyorum

muhalif33' Alıntı:
only61' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
Sony experia m5

13 ön, 21 arka kamera, 2ghz 8 çekirdek, 3 gb ram, 4g uyumlu vs... Ben aldım memnunum.

hocam 4.5 g uyumlu değil sanırsam
http://www.hepsiburada.com/sony-xperia- ... ERICXPM5-B

4,5g ye uyumlu. Hattımdan mesaj gönderdim. Ayrıca mobil şebekede lte yazıyor

Mobil şebekede lte ..... anlamı ne?

tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar biraz daha bekleyip lg g4 alacağım heralde
tekrar teşekkürler

Yaklasik 5 aydir lg g4 kullaniyorum. Herseyiyle cok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. General mobile idi bir onceki telefonum. Elimde patladi yenileri nasildir bilemem ama ben tövbe ettim bir daha kullanmam :mrgreen: iyi arastirin derim :)

kbröz' Alıntı:
Yaklasik 5 aydir lg g4 kullaniyorum. Herseyiyle cok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. General mobile idi bir onceki telefonum. Elimde patladi yenileri nasildir bilemem ama ben tövbe ettim bir daha kullanmam :mrgreen: iyi arastirin derim :)

hocam kaç paraya aldın bir de parelel ithalattan mı aldın..beni aydınlatırsan sevinirim lg g4 hakkında
aynen hocam general mobile kendini ispat etmiş bir marka değil ki ben ürünlerini dandik buluyorum hele servisine ifrit oluyorum..aldın mı kalite alacaksın...
bu arada m5'in 4.5 g olduğunu bilmiyordum...en azından araştırdım ama hiçbir yerde bulamadım...alışveriş sitelerinden teknik özelliklere bakıyorum 4g yazıyor...
neyse sony ya da lg derim ben....

only61' Alıntı:
kbröz' Alıntı:

hocam kaç paraya aldın bir de parelel ithalattan mı aldın..beni aydınlatırsan sevinirim lg g4 hakkında
aynen hocam general mobile kendini ispat etmiş bir marka değil ki ben ürünlerini dandik buluyorum hele servisine ifrit oluyorum..aldın mı kalite alacaksın...
bu arada m5'in 4.5 g olduğunu bilmiyordum...en azından araştırdım ama hiçbir yerde bulamadım...alışveriş sitelerinden teknik özelliklere bakıyorum 4g yazıyor...
neyse sony ya da lg derim ben....

edit...

Geri