1000 BT Sınıfı Kurulması

Kodla Büyü

ylmz

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Türkiye genelinde 1000 BT sınıfı kurulmasi konusunda okuluna kurulum başlayan arkadaşımız oldumu bize kurulacak dendi ama hala bir ses çıkmadı

Bizim okulda altyapı tamamlandı. Masa ve Bilgisayarlar için beklemedeyiz. Kalan işler için kesin tarih verilmedi.

Altyapı için ayrı ihale olmuş ,sadece altyapıdan sorumlu gelen firma. Masa ve pcler ayrı zamanda gelir.

Şu an yürütülmekte olan bir kaç farklı proje var,
bende de ağ ve elektrik altyapısı yapıldı,
bekliyoruz.

1000 BT sınıfı, Bilişimle üretim projesi kapsamında mı, yoksa farklı bir proje mi?

Gelen Pardus işletim sistemini windows işletim sistemine cevirsek sıkıntı olur mu?

aidatanın biri bu halde. garantiden faydalanmak için nereyle iletişime geçmem gerekiyor? ekran kartı sorunu dimi bu?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-12-15 at 15.07.41.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-15 at 15.07.41.jpeg
    56.8 KB · Görüntüleme: 401
aidatanın biri bu halde. garantiden faydalanmak için nereyle iletişime geçmem gerekiyor? ekran kartı sorunu dimi bu?
hocam pc kutularında bir numara çıkıyordu. Orayı arayıp sorabilirsiniz. Ekran kartı da olabilir mönitörden den kaynaklanabilir. En güzeli servise gönderin. Hatta değişim talep edebiliyorsunuz diye biliyorum emin değilim.

aidatanın biri bu halde. garantiden faydalanmak için neyle temastan geçmem gerekiyor? ekran kartı sorunu dimi bu?
aynı sorunu yaşadım hocam. Gönderdim ptt kargoyla(anlaşmaları var zaten) yapıldı gönderildi. Sorunu yazın kutunun içine bırakın iletişim bilgileri falan filan ayrıca ben ekranın resmini de çekmip koymuştum çünkü ara sıra oluyordu. Driver falan filan yüklemeyle çözülmedi yani. Sağolsunlar halledip gönderdiler :)

Ekte iletisim numaraları var hocam. Servisle görüşün durumu.
çok çok teşekkürler hocam.Fakat bu ağ alt yapısı sorunlarında arayabileceğimiz bir yer. aidata bilgisayarlar için lazım bana teknik destek
hepiniz sağolun arkadaşlar. garantiye yollamak en mantıklısı

Son düzenleme:
selen hocam ağ alt yapısıyla alakalı bir iletişim bu.. aidatalarla alakası yok

İyi Akşamlar Arkadaşlar,
Bu proje kapsamında kurulan BT sınıflarındaki bilgisayarlarda (Pardus) root yönetici şifresini biliyor musunuz?
(Kurulum sırasında girilmiş olan yönetici şifresi)

Teşekkür ederim arkadaşlar. Açılıştaki kullanıcı şifresi 1...
Yönetici şifresi gerekli. Yine de 1 olarak deneyeyim inşallah. Sağ olun.

Geri