10 parmak klavye alıştırma programı (F ve Q)

Kodla Büyü

pcpckolik

Üye
eğlenceli bir 10 parmak klavyede yazı yazma programı, f ve q istediğinizi seçebiliyorsunuz. hızınızı ve istatisklerinizi her ders sonunda size bildiriyor. 99 ders mevcut. ben okulda bunu kullanıyorum ve öğrenciler çok sevdi programı.umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• 10 Parmak Klavye.rar
    593.5 KB · Görüntüleme: 2,831
kitaplar güncellendi diye sevindim 7 lere baktim 10 parmak bütün siniflarda f klavye öğrenciler sikayetci evde q var biz f istemiyoruz diye saka gibi ya. 10 parmak mi kaldi arkadaslar bizim müfredati yapanlar hic mi takip etmiyor dünyayi anlamiyorum gitti. cocuklara f klavye ile yazi yazdirmak icin bin takla atiyoruz hakli olarak q istiyorlar onuda alan yok.

gzegen' Alıntı:
kitaplar güncellendi diye sevindim 7 lere baktim 10 parmak bütün siniflarda f klavye öğrenciler sikayetci evde q var biz f istemiyoruz diye saka gibi ya. 10 parmak mi kaldi arkadaslar bizim müfredati yapanlar hic mi takip etmiyor dünyayi anlamiyorum gitti. cocuklara f klavye ile yazi yazdirmak icin bin takla atiyoruz hakli olarak q istiyorlar onuda alan yok.

hocam bende bu durumdan şikayetçiyim,size katılıyorm. kitap f dese de ben hala q anlatıyorum ve böyle devam edeceğim.f klavye nerde kullanılıyor allah aşkına çok merak ediyorum. güyya dersin adı bilişim teknolojisi ama güncellenen kitaplarda bundan eser yok.

Bilgisayar öğretmenleri olarak F klavye öğretmek için seferber olmamız lazım. Nedense kendi camiamız bile Q gibi saçma bir klavyeyi savunur oldu garip bir durum.

10 parmak f klavye öğrenen bir öğrenci klavyenin üzerinde hiç bir şey yazmasa bile çok hızlı bir şekilde yazabilme yeteneğini kazanıyor. O yüzden mazeret değil alışkanlıklara kolaylıklara uymamak lazım.

Eğitim kişide öğrenme yaşantıları yoluyla istendik davranış değişikleri oluşturma sürecidir.

serdengecti' Alıntı:
Bilgisayar öğretmenleri olarak F klavye öğretmek için seferber olmamız lazım. Nedense kendi camiamız bile Q gibi saçma bir klavyeyi savunur oldu garip bir durum.

10 parmak f klavye öğrenen bir öğrenci klavyenin üzerinde hiç bir şey yazmasa bile çok hızlı bir şekilde yazabilme yeteneğini kazanıyor. O yüzden mazeret değil alışkanlıklara kolaylıklara uymamak lazım.

Eğitim kişide öğrenme yaşantıları yoluyla istendik davranış değişikleri oluşturma sürecidir.
peki bunların üzerine size şunu sormak istiyorum, hangi kurumda f klavye kullanılıyor, başta bağlı olduğumuz kurum(bakanlık vs.) olmak üzere ben bir yerde rastlamadım. ona bakarsanız dersimiz gelişime açık bir ders. eğer kitaba göre de anlatacak olursak office 2003 ü anlatmamız gerek.

serdengecti' Alıntı:

:+1:

bütün f klavyeleri q yapıyorum ben. zabıt memuru olacak insanlar f kullansın q klavye ilede hızlı yazılabiliyor.

Geri