10 Parmak Egzersizi Açtım.

Kodla Büyü

emrehoca

Aktif Üye
Merhabalar 2-3 ay önce 10 parmak egzersizi açtım. Çocuklar bayağı ilerledi. Şimdi sadece sürekli çalışma kısmı kaldı. Haftada 6 saat yani 2şer saatten 3 gün okuldayım, şimdi de kurs açalım diyorlar 1 gün şer saatten.. Bana çok ağır geliyor bu durum. Egzersiz saatlerini haftada 2'ye düşürme şansım var mı ya da 2. dönem dilekçe ile egzersizi kapatabiliyor muyuz ? Teşekkürler

hocam bu kursu kendi öğrencilerinize mi açtınız

halkeğitim yolu ile mi yoksa yetiştirme kursu mu?

ernestososa' Alıntı:
hocam bu kursu kendi öğrencilerinize mi açtınız

halkeğitim yolu ile mi yoksa yetiştirme kursu mu?

hangi programları nasıl kullandırıyorsunuz hocam açıklar mısınız?

kurstur o kurs egzersiz olsa duramazsın :D
egzersiz yönetmeliği mi değişti ? bilişimden egzersiz açılmıyordu ?

böyle bir egzersiz açamayız
kendi öğrencilerimize zaten halkeğitim kurs açtırmıyor

nasıl açtınız merak ettim.

orta okul damı yoksa meslek lisesindemi çalışıyorsunuz hocam birde programınızın ismini paylaşabilimisiniz ben 7.sınıflara hotkey i derste göstermiştim ama egzersiz açılamıyor diye biliyorduk yanlış mı biliyormuşuz.

açmak için neler yaptınız yazabilirmisiniz

Kusura bakmayın arkadaşlar. Ben HotKey'i de kurdum ama pek randıman alamadım. M5 bilişim sitesi üzerinden ders ders gittim planı dilekçeleri vs duruyor isterseniz akşama yükleyebilirim. Çocuklar iyice öğrendikten sonra ben de kapattım sıkılmaya başlamışlardı çünkü. Müdür beye ilettim dedim kütüphanede okuma egzersizi açıyor hocalar ben de kurslara gitmeyen başarısız öğrencileri alacam barı bi tuttukları dal olsun diye söyledim kabul etti. Haftada 6 saat yetti arttı bile. Ben ortaokulda öğretmenim bu arada.

Egzersiz mi kurs mu?
turksaffetmez' Alıntı:
Kusura bakmayın arkadaşlar. Ben HotKey'i de kurdum ama pek randıman alamadım. M5 bilişim sitesi üzerinden ders ders gittim planı dilekçeleri vs duruyor isterseniz akşama yükleyebilirim. Çocuklar iyice öğrendikten sonra ben de kapattım sıkılmaya başlamışlardı çünkü. Müdür beye ilettim dedim kütüphanede okuma egzersizi açıyor hocalar ben de kurslara gitmeyen başarısız öğrencileri alacam barı bi tuttukları dal olsun diye söyledim kabul etti. Haftada 6 saat yetti arttı bile. Ben ortaokulda öğretmenim bu arada.

adadeniz' Alıntı:
Egzersiz mi kurs mu?
turksaffetmez' Alıntı:

hocam planı dilekçeleri vs duruyor isterseniz akşama yükleyebilirim demiştin yükleyebilir misin. olmadı seneye bizde açalım.

Geri