10 kasım

Kodla Büyü
sinevizyon hazırlıyorum. nette varolan videoları derleyip bişeyler yapmaya çalışıyorum. değişik fikri olan var mı 10 kasım için? biz ata resimli balonlarla salonu süsleyeceğiz. canlı çiçekler yaka kartları gelenlere dağıtılacak. tiyatro gösterilerimiz ve Atamızın sevdiği şarkıları olacak. öğrencilerimizden güzel keman, piyano çalanlar var. Atamızı saygıyla anacağız.

ewet bende değişik birşey hazırlamak ıstyıyorum ama ne hazırlayacagıma tam karar veremedım.arkadaşlar çalışmalarınızı paylaşırsanız sevınırız .sinevizyon bana da acil lazım

11 kasım 1938 gazete başlıkları, dünyanın Atamız hakkındaki düşünceleri ve dünyada Atamızın ölümü ile ilgili gazete başlıklarından pano yapılabilir.

arkadaşalar bakıyorum da 10 kasım ıle ılgılı hiç dosya paylaşımı yapılmıyor :))dört gözle beklıyoruzz...

valla ben bi sürü etkinlik eledim. gazetelerden pano süslemesine kadar ama uploadda sıkıntı var yükleyemiorum

bbur_us' Alıntı:
ben de 4 saat oldu upload başlayalı. 38 dakikası kaldı.
bekliyoruz hocam linki. programa ait diğer sunumlar tamam ama sinevizyon konusunda sıkıntı yaşıyorum :(

bende tören denilince akla ilk gelen öğretmenim..bekliyoruz hocam bende bişeyler hazırlıyorum

hocam yükledıgınız siteyı ben hiç kullanmadım.uğraştım ama ındıremedım.illivedın ındırme linkı çıkıyor .yardımcı olursanız sevınırım

2011bilgisayar' Alıntı:
hocam yükledıgınız siteyı ben hiç kullanmadım.uğraştım ama ındıremedım.illivedın ındırme linkı çıkıyor .yardımcı olursanız sevınırım
linke tıklayınca FREE member download yazısının altında resim var o resmi sağ-sol ayarı yapıyorsun. kod yerine resim yapılmış.
ben indirmeye başladım. bbur_us arkadaşa çok teşekkürler.

onemli-gunler-ve-haftalar-f116/10-kasim-bastaki-animasyonu-yapana-tesekkur-ediyorum-t99475.html bu başlığı görmeden eklemişim arkadaşlar.

http://www.dosya.tc/server23/RBUsKV/10_ ... k.rar.html belge 220 mb

geçen sene Atatürk ilkeleriyle ilgili bir metin yazdım. bir sınıf alıp onlarla bu metinleri okuduk, hatta sınıfın öğretmenine bir şiir bile okuttuk. videoya çektik. devamında da öğrencilerin hayli ilgisini çeken bazı bilgiler koyduk. müdüre izletip tüm sınıflarda izlenmesi için dağıtmak istediğimizi söyledik. özellikle kısa tuttuk. öğrenciler kadar öğretmenler de beğendi.

baştaki animasyonu bu siteden almıştım her kiminse emeğine sağlık ve teşekkür ediyorum. umarım link çalışıyordur.

youtubedan izledikten sonra işinize yarar bulduysanız indirebilirsiniz
youtubeda ikinci parça kesilerek rahatlıkla her okulda kullanılabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=t9H4Lh9hsRk
http://www.youtube.com/watch?v=UV844HWZDIM

2011bilgisayar' Alıntı:

ali arkadaşımız nasıl ineceğini anlatmış. resim kaydırma gibi değişik bir uygulaması var ama basit ve hızlı iniş sağlıyor. meb engeline takılmıyor diye oraya attım. eğer sorun varsa istediğiniz başka linke de vereyim.

ben neden indiremiyorum? resmi doğruladıktan sonra dowload a tıklıyoruz, sonra yeni sayfa çıkıyor, geri sayım başlıyor, süre bittiğinde choose a plan sayfası açılıyor, premium üyelik sayfası, ne bir link var ne de başka bişey....

Geri