10 kasım davetiye yorumlarınızı bekliyorum

Kodla Büyü
Bende beğendim öncelikle elinize sağlık. Öneri olarak Atatürk figürü biraz daha koyulaştırılabilir. Tasarımın çok sade olduğunu düşünüyorsanız sol taraftaki Atatürk'ün sözünü ay yıldızlı bir kenarlık yapıp içine yerleştirebilirsiniz. 2014 yazısının tonu bana göre yorucu. Tonunu değiştirip yandan çizgi şeklinde sağlı sollu şerit yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Ben de begendim. Sadece alt kısımdaki şerit biraz gözüme hoş görünmedi ama ne yapılabilir onu da bilmiyorum.
Beğendim elinize sağlık. ..

sade ve şık bir tasarım bana göre

amaaa eğer ilçe memdeki adamlar farklı zıhnıyetlıyse yas gününü nlamından çıkarıp tasarımda göze batmanız daha belirgin ve şatafatlı olmanızı isteyeceklerdır.sol alt takı adresler farklı olsun dıyecekler sağ kosede hıc bırsey yok dıyecekler

güzel olmuş bence.. sade ve şık bir tasarım.. tasarım kişiye özgüdür hocam.. herkesin farklı bir bakış açısı vardır.. Rica etsem .psd formatını alma şansımız var mı?

Katlayınca daha şık duracaktır. Ben beğendim. Çalışmanın son halinin psd ekler misiniz ? Lazım olur. :)

aynı backgroundun siyahı yok muydu hocam, günün anlam ve önemine uygun olarak, bir de kare yapmak zorunda değilsiniz ki, koyacak bişey yoksa diktörtgen yapıp anıtkabiri çıkarabilirsiniz mesela, tabi dengem hocamın dediği gibi tasarım kişiden kişiye farkediyo, önemli olan götüreceğiniz kişilerin beğenmesi.

arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim kağıt üzerinde gördükten net kararımı verdikten sonra çalışmayı psd olarak eklerim.

hocam uyarınız için teşekkür ederim. ancak tasarım daha doğrusu renk ile ilgili yorumları geldi. Bakalım hayırlısı

Geri