10 KASIM 2012-Dökümanlarımızı paylaşalım

Kodla Büyü

tanes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Atamızın ölümünün 74.yıl dönümü anma programı ile ilgili neler yapıyorsunuz arkadaşlar? Fikir alışverişi yaparsak daha güzel şeyler çıkarabiliriz. Ben henüz uygun bir sinevizyon bulamadım, geçen yıl burada tahtakama arkadaşımızın paylaştığı yaka kartlarını düzenledim, onları kullanmayı düşünüyorum

sağol forumdas, okul sitesine diğer arkadaş bakıyor, böyle bir çalışması var mı bilemiyorum ama onu bilgilendireceğim. Anma programı için herhangi bişey yapan yok mu arkadaşlar?

bende kaç saattır arıyorum daha güzel bir vıdeo bulamadım :( yarına kadar bulma lazım istıyorlr.hocam yaka kartlarını paylaşabılır mısınız güzelse bızde kullanalım

diyanetde bu üzücü yıldönümünde bir Kuran hatimi yaptırıp Mustafa Kemalin ruhuna kurban kestirip dağıtsalar güzel programlar düzenleseler camilerde Atatürkün yaptığı hayırlı işler için dua edilip vaazlar yapılsa.

ya da biz benzeri birşeyi okulda yapsak suç olur mu ki?

herkese bu program son dakika golü oldu... ben az önce fatih eğitiminden geldim ve tlfnla aradılar acil bir şeyler yap diye... yok ki, olsa paylaşacağız.

ya hocam ben geçen yıl hazırlamıştım birşeyler aradım taradım hard dıskımı bulamıyorum.kafayı yiycem :(

ben de haftasonu veli toplantısı slaytını yaptım, kaç gün uğraştım, aradan daha 48 saat geçmemiş bu gün bana 10 kasım için ne yaptınız, prova yapalım mı diyorlar. çıldırmamak imkansız...:( v

10 kasımda sunabileceğimiz video veya sunum var mı arkadaşlar. her önemli günde slayt yazmazsalar bana çatlarlar zaten :(

Geri