10-13000 arası hangi arabayı tavsiye edersiniz

Kodla Büyü
şoförlük yoksa da benzin fiyatlarını da göz önüne alırsak clio hp parçasıda ucuz yakıtıda az.

citroen xsara 2 lere de bak bi( 2001 model üstü) , yukarıda sayılanlarla kıyasla ilgili forumlarda yorumlarını oku.

ben 3 ay araştırdım bu konuda.. 40 tane accent baktım ama sağlamını bulamadım, ustam o arabaların tamamına yakınının taksi çıkması oldugunu ve km ile oynandığını soledi vaz gectım..

arkadaşlar ama namaldish hocamın tavsiyesi olan mitsubishi karizmayı cok begendim .. Fiyatıda istediğim civarda şimdi onu araştırıyorum...

narsist' Alıntı:
ben 3 ay araştırdım bu konuda.. en sonunda gittim 8bin civarı bir paraya lada vega aldım. 10 numara bir araba.. 40 tane accent baktım ama sağlamını bulamadım, ustam o arabaların tamamına yakınının taksi çıkması oldugunu ve km ile oynandığını soledi vaz gectım.. vegalar cok ucuz ve modelli araçlar. 2006 modelini 11bine alırsın. yedek parca ucuz, yakıt cok az.. 90tl lpg ile 400 km şehiriçi yol gidiyor.. var mı benzeri!!!!
aracın tek negatıf yonu 2. el piyasası cok ıyı deil, ama satarken deger kaybettirmez..şiddetle oneriririm, pişman olmazsın

hocam bu araba ilk defa dikkatimi çekti, görünüş fena değil, zaten bu kadar yüksek modele bu fiyat başka marka mümkün değil, gerçekten dediğiniz kadar var mı, istanbul şartlarında bu arabaya binilir mi?

bu saydıklarınız xsranın yanında uçan tenekedir , arabaya bindim dersin ,en azından internetten bi bak, abs, klima ,hava yastıkları, 4 fren disk ,1.6 motor 110 beygir güç , sınıfında 0-100 km hızlanmada birinci 9.9 sn ( kaynak http://www.arabam.com/arabamtest/citroe ... xsara2.asp ) , yakıtta tatminkar şehir içi lpg ile 20 krş , follow me den tut daha bir sürü özellik. yeter saymaktan bıktım. )

Spor küçük modeller düşünüyordum sayenizde fikrim değişti... Şimdide xsara, karizma ve laguna arasında gidip geliyorum...:):)

Geri