1. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması

Kodla Büyü

kozlu

Site Gezgini
Arkadaşlar eminim çoğunuzun ders anlatırken kullandığınız kendinize ait materyalleri vardır. Sizleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "1. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Projesi" yarışmasına katılmaya davet ediyorum.

Başvuru Adresi: http://tokat.meb.gov.tr/ogretimmateryalleri

Yarışma Bilgisi: http://tokat.meb.gov.tr/www/ulusal-ozgun-ogretim-materyalleri-gelistirme-projesi/icerik/1231

Not: Başvuru uygulaması Asp.NET MVC4, Azure SQL Database ve Azure Storage kullanılarak tarafımdan geliştirilmiştir.

Ekli dosyalar

• OgretimMeteryalleri.jpg
    OgretimMeteryalleri.jpg
    63.7 KB · Görüntüleme: 1,682
Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2015

Ödüller (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Liseler için her eğitim seviyesinin)
  • Birincilerine: Tablet Bilgisayar
  • İkincilerine: Fotoğraf Makinesi
  • Üçüncülerine: Harici Sabit Disk

İnşallah hocam. Geçen senelerde değerlendirme komisyonunda görev alan BÖTE bölüm başkanı arkadaşım Bilişimle ilgili hemen hiç materyal olmamasına üzüldüğünü söylemişti. Bu sene yarışma ulusal boyut da kazandığı için Bilişimle ilgili değerlendirilmeye alınacak daha çok materyal olmasını umuyoruz. Burası da ilan için en uygun yer :)

Rica ederim hocam. Yeter ki Bilişimle İlgili materyallerimizi yarışmaya gönderip diğer öğretmenlerimizin de kullanımına sunalım :)

Bilişim Teknolojileri ile ilgili başvurularınız gelmeye başladı. :++: Materyallerini bizimle paylaşıp yarışmaya katılan arkadaşlara çok teşekkürler... :+1:

Bu arada başvurunuzla ilgili tüm teknik sorularınızı bana diğer arkadaşların yaptığı gibi özelden yazabilirsiniz arkadaşlar. Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin bir farkı olmalı sonuçta :+1:

hocam yarışma ile ilgili duyurunun okullara gönderilmesini sağlayabilirmisiniz.
bir ikincisi finalist projeler sanırım sunum yapacak.
sunum yapacak finalistler önceden tokat içinden olduğu için sorun yoku. şimdi yarışma ulusal oldu. diğer illerden gelecek öğretmen arkadşların
- görevli izinli sayılıp / sayılmayacağı?
- yolluk verilip / verilmeyeceği?
- konaklamalarının ne şekilde gerçekleştirileceği ?
vb. ayrıntılar sanırım unutulmuş. bu konularda da bilgi verirseniz seviniriz...

BaRBaRYaN' Alıntı:
sunum yapacak finalistler önceden tokat içinden olduğu için sorun yoku. şimdi yarışma ulusal oldu. diğer illerden gelecek öğretmen arkadşların

Hocam yazdığınız ayrıntılar hakkında Pazartesi ilgili arkadaşlardan bilgi alır ve size bildiririm...

kozlu' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

Hocam yazdığınız ayrıntılar hakkında Pazartesi ilgili arkadaşlardan bilgi alır ve size bildiririm...
...
teşekkürler hocam.
bu bilgilerin siteye de eklenmesi yararlı olur.

BaRBaRYaN' Alıntı:
kozlu' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

...
teşekkürler hocam.

Hocam arkadaşlara ilettim. Bu hafta içerisinde sayfaya ekleyeceklerini söylediler.

kozlu' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
kozlu' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

...
teşekkürler hocam.

Hocam arkadaşlara ilettim. Bu hafta içerisinde sayfaya ekleyeceklerini söylediler.
..
alınan kararları da bilgi mahiyetinde siz forumda da paylaşırsanız seviniriz.

yarışmaya birden fazla proje ile başvurabilirmiyiz?
birde gelip gitmeleri kesinleştirseniz iyi olur.
süre azaldı. ona göre rapor hazırlayalım ;)

BaRBaRYaN' Alıntı:
yarışmaya birden fazla proje ile başvurabilirmiyiz?
birde gelip gitmeleri kesinleştirseniz iyi olur.
süre azaldı. ona göre rapor hazırlayalım ;)

Başvurabilirsiniz hocam. İzinlerle ve barınmayla ilgili durumu MEM'deki arkadaşlara ilettim. Bu hafta içi web sitemize ekleriz dediler. Ama ben bir daha hatırlatırım hocam.

kozlu' Alıntı:
Arkadaşlar eminim çoğunuzun ders anlatırken kullandığınız kendinize ait materyalleri vardır. Sizleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "1. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Projesi" yarışmasına katılmaya davet ediyorum.

Başvuru Adresi: http://tokat.meb.gov.tr/ogretimmateryalleri

Yarışma Bilgisi: http://tokat.meb.gov.tr/www/ulusal-ozgun-ogretim-materyalleri-gelistirme-projesi/icerik/1231

Not: Başvuru uygulaması Asp.NET MVC4, Azure SQL Database ve Azure Storage kullanılarak tarafımdan geliştirilmiştir.
hocam ben ortaokul da çalışıyorum bir öğrencimle 1.sınıf öğrencilerine renkleri öğretmek için scratch ile bir proje yaptık bunu gönderebilir miyiz?

Geri