1. Sınıf aday kayıt ve adres değişikliği.

Kodla Büyü

ayze

Aktif Üye
Merhaba arkadaalar. İlkokul 1. Sınıf aday kayıtları yapıldı. Ben çocuğumu göndermek istediğim okulun bölgesine tam 3.5 ay önce adres taşıma basvurumu yapmama rağmen hala bekliyorum adresimin değişmesini. Yani kaydımız diğer okulda görünüyor.

Şimdi adresim değiştikten sonra aday kayıtta otomatik değişir mi yoksa yeni okula gidip bunu bildirmelimiyiz.

Otomatik duser de sizin su anda dusen okulun kesin kayit yapmamasi lazim.eger kesin kayit olursa ancak nakille aldirabilirsiniz yeni okula.diger okul kesin kayit yapmadan yeniden aday kayit listesini bakacagi icin o zamana kadar ikematgah isini halledersenz sirun ckmaz.

Siz neyi bekliyorsunuz anlamadim.ikematgah dedgn nufus mudurlgnde 2 dk.lik is.baska bir durum mu var.

amip33' Alıntı:
Otomatik duser de sizin su anda dusen okulun kesin kayit yapmamasi lazim.eger kesin kayit olursa ancak nakille aldirabilirsiniz yeni okula.diger okul kesin kayit yapmadan yeniden aday kayit listesini bakacagi icin o zamana kadar ikematgah isini halledersenz sirun ckmaz.

Siz neyi bekliyorsunuz anlamadim.ikematgah dedgn nufus mudurlgnde 2 dk.lik is.baska bir durum mu var.
Evet dogru 2 dk. İs ama. Biz adresi bir tanidigin evine tasidik.

Bu fetö olaylarondan sonra misafir adres taşımayı polis kontrolü yapmadan tasimiyorlarmis. Neyse polis kontrolü yapıldı herşey onaylandı ama bu eski kafa memur zihniyetler yazıyı kaç haftadır bekletiyorlar. Nüfusa her sorduğumuzda. Bu hafta geçeriz diyorlar. En sonunda dalacam adamların üzerine. Sonrada vatandaş memura sakdirdi olacak.

Şimdilik ya sabır çekiyorum.

amip33' Alıntı:

ayze' Alıntı:
amip33' Alıntı:

Evet dogru 2 dk. İs ama. Biz adresi bir tanidigin evine tasidik.

Bu fetö olaylarondan sonra misafir adres taşımayı polis kontrolü yapmadan tasimiyorlarmis. Neyse polis kontrolü yapıldı herşey onaylandı ama bu eski kafa memur zihniyetler yazıyı kaç haftadır bekletiyorlar. Nüfusa her sorduğumuzda. Bu hafta geçeriz diyorlar. En sonunda dalacam adamların üzerine. Sonrada vatandaş memura saldirdi olacak.

Şimdilik ya sabır çekiyorum.

Geri