1,5 yaşında bebekler için etkinlikler.

Kodla Büyü

trimegistes

Aktif Üye
Arkadaşlar Allah isteyen herkese nasip etsin 1,5 yaşında bir fıstığımız var. Onunla daha etkin zaman geçirmek istiyorum okul dönüşü. Ama çok fazla etkinlik üretemediğimi farkettim. Parka gidiyoruz, dışarıya çıkıp geziyoruz.Müzik açıp dans ediyoruz, kule yapıyoruz, kabartmalı hayvan puzzele ı yapamaya çalışıyoruz, kavanozun içine nohut, ceviz gibi kurular koyup bir yerden başka bir yere aktarmaya çalışıyoruz(en çok sevdiği şey),deftere birşeyler çiziyoruz, ama tüm bunların hepsi çok uzun sürmüyor.
Sizlerin de yaptığınız farklı etkinlikler varsa burada hep birlikte etkinlik havuzu oluşturabiliriz.

hocam yaşadığınız şehir sıcaksa suyla bişeyler yapın çok eğleniyorlar. minik oyuncaklarını su kabının içine atın yüzdürünn süzgeçle yakalamaya çalışın...

Evet suyla oynamayı çok seviyor hocam ama işin açığı süzgeçle içinden birşeyler almaya çalışması hiç aklıma gelmemişti. Havalar iyice serinlemeden deneyelim. Güzel fikir.

Hocam iki yasindan beri bi dergiue abone olduk guzel aktiviteleri oluyor
Gelisim yasina uygun ozelden yaziyim incelersiniz

şeffaf hocam bana özelden o derginin ismini atabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

şeffaf' Alıntı:
Hocam iki yasindan beri bi dergiue abone olduk guzel aktiviteleri oluyor
Gelisim yasina uygun ozelden yaziyim incelersiniz
hocam benim kızım da 2.5 yaşında yeni gördüm bana da söylermisiniz acaba dergi ismini

hocam montessori eğitim sistemini duymuşsunuzdur, duymadıysanız benden duymuş olun çok güzel etkinlikleri varbenim oğlumda 20 aylık hergün yapacak bişiler mutlaka buluyoruz evdeki metaryallerle tavsiye ederim,
facebookta montessori ile öğreniyorum grubuna üye olun derim:) ben ordayım:)

Geri