1.01.01.08.005 - Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1) Kursu

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geçen haftanın ve bu haftanın derslerini henüz izleyemedim. Ödev, quiz, uygulama, lab vb. oldu mu?

FİNAL SINAVI HK. BİLGİLENDİRME:

SADECE SERTİFİKA ALMAK VE EĞİTİMİ TAMAMLAMAK İÇİN GEREKLİ ADIMLAR:

• ADIM1: 1 soruluk Anket sorusunu cevaplamak.
  • ADIM2: Ödevler kısmından en az 1 adet Bölüm Sınavı tamamlamak.
    • Bölüm4 sınavını almak için tıklayınız.
    • Bölüm Sınavı Türkçe veya İngilizce olarak alınabilmektedir.
    • Türkçe veya İngilizce sınavı seçip "Take Assessment" linkinden sınav başlatılabilir.
    • Bölüm sınavları tekrar tekrar alınabilmektedir. Son aldığınız not geçerlidir.
  • ADIM3: Ödevler kısmından eğitimi değerlendirdiğiniz "Kurs Geri Bildirimi" sınavını tamamlamak.
  • ADIM4: Final Sınavı'ndan 60 veya üzeri bir not almak.
    • Eğitim 15 Nisan'da tamamlanıyor. Final sınavı sadece aşağıdaki tarihlerde alınabilecektir. Süre uzatımı olmayacaktır. Sınavı Türkçe veya İngilizce alabilirsiniz.
    • Final Sınavı tarihleri:
      • Alternatif 1: 17-18-19 Nisan (Cuma-Cumartesi- Pazar) tüm gün.
      • Alternatif 1: 24-25-26 Nisan (Cuma-Cumartesi- Pazar) tüm gün.
      • Final Sınavını almak için tıklayınız.
CCNA1 EĞİTMENİ OLMA VE EĞİTİMİ TAMAMLAMA ADIMLARI:

• ADIM2: Ödevler kısmından en az 3 adet Bölüm Sınavını %50 ve yukarı bir notla tamamlamak.
    • Bölüm3 sınavını almak için tıklayınız.
    • Bölüm4 sınavını almak için tıklayınız.
    • Bölüm8 sınavını almak için tıklayınız.
    • Bölüm Sınavı Türkçe veya İngilizce olarak alınabilmektedir.
    • Türkçe veya İngilizce sınavı seçip "Take Assessment" linkinden sınav başlatılabilir.
    • Bölüm sınavları tekrar tekrar alınabilmektedir. Son aldığınız not geçerlidir.
    • Bilgisayarınızda Packet Tracer yüklü değilse Bölüm sınavını alırken karşınıza çıkan Packet Tracer versiyon adımında "7.2.1 or older" linkini seçip "Skip" tuşuna basarak bu adımı geçip sınavı başlatabilirsiniz. Packet Tracer sorularını cevaplamanız gerekmemektedir.
  • ADIM3: Ödevler kısmından "Kurs Geri Bildirimi" Sınavını tamamlamak.
  • ADIM4: Dosyalar kısmına yüklenen !LAB DÖKÜMANLARI klasöründeki LAB1 ve LAB2 dökümanlarını çözüp egitim@agyoneticileri.org adresine mail atmak.
    • LAB1 dökümanı yayınlandı. LAB1 Çözümlerinizi 23 Nisan'a kadar yollayabilirsiniz.
    • LAB2 dökümanı önümüzdeki hafta yayınlanacaktır.
  • Final Sınavı'ndan 75 veya üzeri bir not almak.
    • Eğitim 15 Nisan'da tamamlanıyor. Final sınavı sadece aşağıdaki tarihlerde alınabilecektir. Süre uzatımı olmayacaktır. Sınavı Türkçe veya İngilizce alabilirsiniz.
    • Final Sınavı tarihleri:
      • Alternatif 1: 17-18-19 Nisan (Cuma-Cumartesi- Pazar) tüm gün.
      • Alternatif 1: 24-25-26 Nisan (Cuma-Cumartesi- Pazar) tüm gün.
      • Final Sınavını almak için tıklayınız.
Dün bölüm 3 sınavına baktım sorular oldukça kafa karıştırıcı geldi.Tüm eğitimlere canlı katıldım ama sınavı geçip geçemeyeceğim konusunda endişelendim şahşen. Burada istişare ederek yapamadığımız sorular konusunda yardımlaşırsak daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Çünkü sınav sonunda sadece toplam doğru sayımız yazıyor. Yanlış cevaplar hangi sorulara ait belirtilmiyor arkadaşlar.

cevapları paylaşırsak iyi olur sonuçta eğitmen olmak istemiyorum

ben şimdi dikkat ettim sadece sertifika almak isteyenler bölüm 4 sınavını ve final sınavını yapacak ödevler ve diğer sınavla yok :)

Lab 1 uygulama sınavı baya baya teferruatlı ya

Ekli dosyalar

• LAB1_CCNA1.zip
    198.5 KB · Görüntüleme: 244
Simdi bu egitimde sadece 4. Bolumun sinavini mi yapacağız yoksa bütün bolumler mi en son gelen mail kafa karistirici bölüm sınavlarının yuzdesi 50 siz anlayabildiniz mi arkadaslar

Simdi bu egitimde sadece 4. Bolumun sinavini mi yapacağız yoksa bütün bolumler mi en son gelen mail kafa karistirici bölüm sınavlarının yuzdesi 50 siz anlayabildiniz mi arkadaslar
Sertifika almak için 4. bölüm sınavı yeterli hocam, ha birde en son final sınavını yapacağız

Onu biliyorum yapıyorum yapıyorum 45 alıyorum bazı soruların cevapları notlarda yok ki

Geçme notu kaç_ 2-3 dersten sonra koptum ben olaydan. Bugün toplu izleyeceğim ama burada zor diyenler var gözüm korktu açıkçası.

4. Bölüm soruların birazı anlatılanlardan farklı gibiydi sunumlarda zar zor buldum soruların cevaplarını. Kafa duman oluyor gibi. 8 yanlışım çıktı bence soruları paylaşmayalım. Tekrarda girmedim. evet79 puan verdi yeter dedim. bu platformda her daim birlikteyiz paylaşım konusunda ama öğretmen olarak bence bizler soruları paylaşmamalıyız diye düşünüyorum.kızanlar olacak belki ama ben böyle düşünüyorum.

süre 4 saat soru sayısı yanlış olmasın 57 falan olması lazımdı 83 aldım yeter geçtik sonuçta

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri