1.01.01.06.009 - Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim Kursu

Kodla Büyü
Yahu sınavı geçemezseniz dünyanın sonu değil. Tekrar alabiliyorsunuz bu kursu daha sonra. Öğretmenlere yakışmıyor bu tavır. Uzaktan eğitimleri organize eden bakanlık yetkilileri burda uluorta soruların paylaşıldığını görse ne yapar sizce?

Azcık kendinize güvenin. Sınavı geçemeyecek durumdaysanız da geçmemeniz gerektiğini bilin. Sanki sınavı geçemeyen öğretmenlikten atılacak ya da maaşı düşürülecek gibi bir telaş var. Bir arkadaşımız "o kadar saat boşa gidecek" yazmış, Cidden böyle düşünüyorsa bence hakkaten boşa gitmiş bile o kadar saat daha şimdiden.

Sınavı geçememekten o kadar endişe ediyorsanız vakit ayırın, videoları iki kez dinleyin. Kodları kendiniz yazın, calıştırın. Açın resmi dokümantasyonları okuyun, ordaki örnekleri deneyin yapın. Bunlara rağmen sınavı geçemiyorsanız ya da bunlarla uğraşacak vaktim, gücüm yok diyorsanız e o zaman da bu sertifikayı da almayıverin bi zahmet...

bir parantez acayim hocam ;kendini yetistirecek olan kisi gider ozel platformlardan satin alir dersini calisir okur bakar bu boyledir.
mebbisteki egitimlerin yada sertifikalarin simdiye kadar kime neye hizmet ettigi asikar .millet hizmetici egitim enstituleri ile kanka olmuslardi yada gitmedikleri egitimlere paso sertifika toplamislardi
bence millet hakli uzaktan egitimde sertifika onemli bence onu dinleyip dinlememek degil kusura bakmayin.meb de onemli olan herkes bilir sertifikanin olup olmamasi yoksa kimseyi biliyorlar diye bir yere getirmiyolar.
sertifika varsa vardir
yoksa yoktur
ama meb de sertifikan olsun gerisi kolaydir.

Bence de soruları istemek sizlere yakışmıyor arkadaşlar. Nerelerden çıkıyor demek anlaşılabilir ama soruları gönder demek bence doğru değil

sorular kolay zaten arkadaşlar 100 aldım. belki 1-2 tanesi kafa karıştırabilir. videoları izleyen rahatlıkla yapar.

hocalarım nerden izleyeceğiz videoları ? bulamadım _? EBA dan mı katılacağız_eba kurstan mı?

Atıl hocanın Kotlin Youtube videolarına ulaşamıyorum bilgisi olan var mı acaba sonradan videoları tekrar izlemek için.

Geri