1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
"Certificates and Letters" bölümünde "Get Certificate" tıklanınca sertifika veriliyor.
Hocam ordan tamamlanan-geçilen kursların sertifikası görünüyor, hatta oraya bakmadan da ana sayfada almış ve alıyor olduğumuz kursların çıktığı yerden de Get Certificate var. Siber Güvenlik kursunu bitirmiştim, onun sertifikasını alabiliyorum mesela.

Sorun Python kursunun finalinden yüksek not almama rağmen "You did not complete all requirements" demesi. Bu durumda bu kursun sertifikası verilmiyor çıkmıyor yani. Welcome Survey [SUBMIT TO START THE COURSE] anketini de yaptım.

Son düzenleme:
Hocam ordan tamamlanan-geçilen kursların sertifikası görünüyor, hatta oraya bakmadan da ana sayfada almış ve alıyor olduğumuz kursların çıktığı yerden de Get Certificate var. Siber Güvenlik kursunu bitirmiştim, onun sertifikasını alabiliyorum mesela.

Sorun Python kursunun finalinden yüksek not almama rağmen "You did not complete all requirements" demesi. Bu durumda bu kursun sertifikası verilmiyor çıkmıyor yani. Welcome Survey [SUBMIT TO START THE COURSE] anketini de yaptım.
Aynen bu şekilde. Sorun asla bizim sertifikayı nereden alabileceğimizi bilemememiz veya yerini bulamamamız değil. Sorun haksız biçimde you didnt complete all requirements demesi. Kesinlikle neyi eksik yaptığımızı da bilmiyoruz.

Arkadaşlar merhaba. Part 1 tamamladım. Final sınavına girdim. "Tüm gereksinimleri tamamlamadınız" mesajı vardı. Ama şimdi learning sayfasında kurs tamamlandı gözüküyor. "Geçtin" ibaresi var. "Sertifika alın" etkin. Nasıl oldu anlamadım. Şikayet e-mail i atacaktım. Onu da atmamıştım daha.

Geri