1.01.01.02.010 - Temel Bilişim Teknolojileri Kursu

Kodla Büyü

vgmrym

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar
1.01.01.02.010 - Temel Bilişim Teknolojileri Kursu'nu alan var mı bir Cisco üzerinden bir link verildi oraya girmeye çalıyorum ama oturum açma hatası deniliyor

İzin verirken ilgili kurum tarafından 24 saat içinde bildirim gelecektir yazıyordu, iyimser bir bekleyiş mi oldu :D

Hala bildirim falan yok sayfa da açılmıyor bugün başladı kurs ne yapmak lazım acaba

merhaba arkadaşlar
1.01.01.02.010 - Temel Bilişim Teknolojileri Kursu'nu alan var mı bir Cisco üzerinden bir link verildi oraya girmeye çalıyorum ama oturum açma hatası deniliyor
ders günü ne zamansa o gün geliyor genelde onaylar. siz mebbisteki mail adresinizle kayıt oluyorsunuz ve bekliyorsunuz hocam.

Ben de başladım bu kursa. Mebbisten veri paylaşım izni vermiştim, dün e-mail geldi. netacad.com 'da ppt tarzı anlatımlar var şimdilik, yazı ve İngilizce videolu anlatımlar. Cisco'da Siber Güvenlik kursunu da almıştım, onun anlatımı da bu şekildeydi. Bir de haftada 1-2 kez canlı dersler olmuştu.

• Beğen
Tepkiler: nva
Ben sadece slaytları goruyorum. Canli ders yapilmayacakmi acaba bu kursda

canlı ders yok çünkü mebbis’te asenkron olacağı yazıyor:

Eğitim Uzaktan Eğitim (asenkron) olarak yapılacaktır. Eğitim Linki : https://1308437.netacad.com/courses/1078718 Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi kurs başlamadan önce : MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz

youtube'da milyon tane eğitim var.. meb ciscoya para vereceğine ihtiyaç sahibi çocuklara tablet verse keşke.
yok izin ver yok link gelmesin yok şifre kabul etmesin. yazık günah devletin parasına. girene de sunduğu ppt

youtube'da milyon tane eğitim var.. meb ciscoya para vereceğine ihtiyaç sahibi çocuklara tablet verse keşke.
yok izin ver yok link gelmesin yok şifre kabul etmesin. yazık günah devletin parasına. girene de sunduğu ppt

Hocam MEB Ciscoya para vermiyor. O eğitimde sadece PPT yok. Eğitim içeriği de var. O içerikler de Türkçe.

Eğitim temel diyor ama içerik epey detaylı. Bilmediğim yeni bilgiler katıyor bana.

Bana hala mail gelmedi nereye başvurabileceğim hakkında bilgisi olan var mı acep?

İki canlı ders oldu, videolar yayınlandı Netacad sitesinde kurs bölümünde.

Kurs bitiyor. Sınavı yapan var mı? Yarın 29 ekim gecesine kadar sınava giriş açık.

İki canlı ders oldu, videolar yayınlandı Netacad sitesinde kurs bölümünde.

Kurs bitiyor. Sınavı yapan var mı? Yarın 29 ekim gecesine kadar sınava giriş açık.
Ben yaptım Hocam final sınavını. 85 aldım. Konular bildiğimiz konular, ama tabi ki bir şeyler kattı bana eğitim. Sorular bilişimci olarak bana kolay geldi. 3 yanlışım vardı. Orta düzeydi yani diyelim. Hepinize kolay gelsin.

Bu arada cisco’ya para vermiyor Meb, bunu daha önceki eğitimlerde de hocalara sormuşlardı, açıklamışlardı hocalar canlı derste. Biz gönüllü yapıyoruz bu eğitimi diye.

Geri