0 km toyota corolla comfort extra aldım(benzinli)

Kodla Büyü
HAYRLI UGURLU - KAZASIZ BELASIZ Bİ DE CEZASIZ İNSALLAH

Evet hocam hayırlı olsun ama en önemli kısmını (fiyatını :) ) yazmamışsın

hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inş. ama fiyatı?? :)

saolun arkadaşlar ,46 ya trafik sigortası+mtv vergisi+plaka+park sensörü+yangın tüpü+sağlık seti+paspaslar :D

Öncelikle hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasşp etsin..; yakıt konusunda devirli kullanırsanız iyidir, Önce kötü yanlarını yazayım
bu araçta tampon kısmına dikkat ettiyseniz genelinde tamponlarda çizikler vardır :mrgreen: bendekinde olduğu gibi, biraz dışa doğru olduğundan bu da...
park sensörü kameralı değilse hiç güvenmeyin, çakma birşey takmış olabilirler,
ayrıca iç kısmına dikkat edin, çabuk çiziliyor, özellikle klimanın olduğu panel ile kapı kısımları....
İyi yanları :
Hocam çok memnun kalacaksınız, motor henüz açık olmadığından gitmiyor gibi gelecektir ama bir süre sonra performansa hayran kalacaksınız, yere yapışır, virajlarda da aracın ağırlığını fark edersiniz :)
Bagajı geniştir, atabildiğin kadar yük at, süper...
Klima araç çok yüklü değilse aracı zorlamaz, Ayrıca klima sistemi güzeldir terleyen veya üşüyen olmaz :wink:
Klimalı kullanım ile klimasız kullanım arasında 2 saat kullandım aynı yolda test amaçlı çok fazla bir fark yok, o konuda da iyidir...
sırt ağrısı 4 saat kesintisiz kullandım hiç olmadı, koltuk çok rahat buna da dikkat edin..
Yine motor tık demez, sessiz olduğundan kornayı şehir içinde sık sık kullanabilirsiniz :)
Birde sık sık hızınıza bakın ibreyi istemediğiniz bir yerde görebilirsiniz...
Bagaj havuzu almadıysanız yarın gidip talep edin derim size.. daha aklıma birşey gelmiyor.. Ama 2 senedir ben kullanıyorum aynısını 40 bine almıştım, iyi ki sıfır ve toyota diyorum hala... Bu arada son zamanlarda çok fazla yol yaptığımdan Tüp taktırdım, maalesef günlük en az 50 km yol yapıyorum...

Hocam Aldıklarına baktım bence hemen BAGAJ HAVUZUNUDA İSTEYİN geç olmadan...

bagaj havuzu ne işe yarıyor? ben henüz 1997 yılındayımda, bu arabadın dedesini kullanıyorum. 2012'lerde havuzda mı var? :) vay be.

kısmetse 2 haftaya ben de corollama kavuşacağım ama benimki 2011 comfort otomatik vites.

Geri