0 km. Astra başlangıç 198 bin

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Yeni güncelleme ile 0 km. Benzinli Düz vites Opel Astra başlangıç fiyatı 198 bin olmus......

Yani bir cogumuzun ek ders + maaş olarak 5000 alsak tam 40 aylık maasiniz.....başka sözüm yok...

Kabataslak bir araç 1 tl dışarıdan geliyorsa 3 tl'ye biz alıyoruz. Hesabım yanlissa düzeltin.

Wv de güncellenmiş, artık polo 110 binden başlıyor.. en bosu en düzü arka camları bile elle cevriliyor..... Emeği gecenlere tesekkurler....

Araba fiyatları normal, bizim alım gücümüz çok düşük. Gavur da bu adamlar fakir bunlara ucuza verelim demez.

ford focus trend x, benzinli ayın 27'sinde 7.500 tl zam yaptılar bugünde 7000 tl koymuşlar al sana 120000 tl. Arkadaşlar geçen sene Ekim'de kasko, plaka, sigorta dahil, 33000 tl 15 ay sıfır faizsiz olmak üzere 79500 tl almıştım

mayıs ayında astra edition plus benzinli araacımı 72 bine almıştım. 4 bin tlye de lpg taktırmıştım.
şu an 122.400 fiyatı ve en az 6 bin tl de lpg takım maliyeti neredeyse 130 bin.
vay bee.
sıfır araca binilmez daha.

Ağustos 2017-2018 karşılaştırmalarında satışlar %51 azaldı zaten hocam. Ki buna döviz artışlarının yansımadığı stoktan fırsat alımı yapanlarda dahil. Yani önümüzdeki aylarda düşüş daha bariz hissedilecek. Ucu patronlara dokununca bir şeyler değişir belki.
(İstatistikler askıda kalmasın ayrıntıyı merak edenler şuradan bakabilir: https://www.sekizsilindir.com/2018/09/agustos-2018-otomobil-satislari.html)

mayıs ayında astra edition plus benzinli araacımı 72 bine almıştım. 4 bin tlye de lpg taktırmıştım.
şu an 122.400 fiyatı ve en az 6 bin tl de lpg takım maliyeti neredeyse 130 bin.
vay bee.
sıfır araca binilmez daha.
Birileri biner hocam. Lakin sizde bi kaç sene önce astra sedanlar 35-40 ediyordu 2katı verilmez demeyip almışsınız. Yargılamıyorum şu piyasada yapacak bir şey yok, yeni araçlara binmek herkesin hakkı. Yani birileri 70lerin iki katını verip gene alacak.

eldekilerin de bakım masrafı arttı tabi....900 e aldığım 4 lastik şu anda 1500 lira olmuş....

Geri