↘ KREDİ KARTI ↙

Kodla Büyü

theogus45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
En avantajlı geçerli ve kullanışlı olarak hangi kredi kartını tavsiye edersiniz ?

Tabiki axess. Resmen chip paraya boguyor. Paraf da guzel. Genelde axess ile ayni kampanyayi yapiyor. Paraf aidat yok diye biliyorum

Paraf güldürmeyin beni, kullanım alanı en dar kart paraf. Bende de paraf var süs diye taşıyoruz işte.:)

Yapı Kredi Adios. Yiyos, içiyos, geziyos.
Topladığınız puanlar silinmez. Uçak bileti, otel vb. çok uygun puana alabilirsiniz. Kampanyası bol.

Maaşı aldığın banka 1. 2.si de Vakıfbank world öğretmen

İş Bankası maximum pek avantajlı gelmiyor bana maaş bankası ama kullanışlı değil

axess kart tavsiye ederim. en büyük avantajı puanlar alışverişten hemen sonra yükleniyor.

vakıfbank word öğretmende puan hemen de yükleniyor kampanya duruma göre sonra da yükleniyor.Puanlar sıfırlanmıyor sürekli devam ediyor.Ayrıca yıllık ücreti falan da yok ücretsiz

bu vakıf world öğretmen kart ile world kampanyaları geçerli mi, bende paraf var memnun değilim ama maaş hesabı işte

paraf çok iyiydi ama son 4 5 aydır çok kötü.eskiden 2 yıl boyunca paraf paraya boğdu beni ama simdi kampanya sıfır.simdi axess le devam muhakkak bir petrol le anlasiyor ve hepsinde de axess posu var

108 tl den basliyor galiba axess kartlari. Benimki 136 tl olmus. Kapatcam diyorum chip para olarak yarisini yukluyorlar. Bende 6 ayda bir ayni seyi yapiyorum. Yuklemezse kapatcam zaten. 136 tl aidat mi olur. Ama kazandirdigi chip para muthis. Ocak ayindan beri chip para 300 tl buldu galiba

paraf çok iyiydi ama son 4 5 aydır çok kötü.eskiden 2 yıl boyunca paraf paraya boğdu beni ama simdi kampanya sıfır.simdi axess le devam muhakkak bir petrol le anlasiyor ve hepsinde de axess posu var
100TL ve üstüne her paraf 3 taksit ve OPET yakıt kampanyası var hocam bu ay.

Hocam en iyisi hiç bulaşmamak aynı fikirdeyim lakin mazot alıyoruz bu olaya bir çözüm var mı siz nasıl yapıyorsunuz ?
Evet tabanway :)
Yani mazot taksitli alışverişler gerçekten kartlar çekici geliyor bende kullanıyorum dikkatli hrcamak gerekiyor yoksa kart borcu maaşı geçebiliyor

Geri