Çalınan Facebook sayfasını geri alma?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar,
Bir arkadaşımızın facebook sayfası var bu sayfayı başkası ele geçirmiş. Bu sayfayı tekrar nasıl alabiliriz, bir fikriniz var mı?

Emrah arkadaşım yaparsan çok makbule geçer öyle sıradan bir sayfa değildi 100 binin üstünde hayranı vardı 2 buçuk yıllık emeğim..

Hocam suanda burda beklemeniz hata drik bulunduğunuz mestin savcılığına gidiyorsunuz suç duyurusunda bulunuyorsunuz ve sayfanız size geri geliyor :)

developer' Alıntı:
Hocam suanda burda beklemeniz hata drik bulunduğunuz mestin savcılığına gidiyorsunuz suç duyurusunda bulunuyorsunuz ve sayfanız size geri geliyor :)

emrah hocam gittim bilişim suçlarına dilekçe verdim zor dediler...

hasari benim başımada geçen sene böle bir olay geldi şifrem değiştirilmişti 1 hafta kadar uğraştım geri almak için ki geride aldım. face yönetimine msj atıyorsun onlar sana e-mail adresine geri bildirim msjı atıyorlar her seferinde sana sorular yönlendiriyorlar o soruları cevaplıyorsun facende ekli kişileri gösterip isimleri onaylamanı istiyorlar. baya bişeyler vardı.

geçmiş olsun, muhtemelen okumuşsunuzdur ama ben de dh den bir alıntı vereyim

mail adresi duruyorsa gelen kutusunda e-posta değişiklik bildirimi olan bi facebook maili vardır ona tıklayıp bundan haberiniz yok mu yazan yerdeki linke tıklayarak alabilirsin. eğer mail de çalındıysa;
1- yeni mail aç
2- facebookta şifremi unuttum'a tıklayıp sonraki adımda çalınan profili bul.
3- sana gösterilen iletişim yollarından hiçbiri kontrolünde değilse bunlara erişimim yok u seç
4- yeni maili gir.
5- güvenlik sorusunu biliyorsan yap bilmiyorsan sürekli devam a tıkla
6-yeni çıkan yerde sana 3 arkadaş seçiminden bahsedecek iyice oku sonraki adıma geç 3 arkadaşını seçip onalara bi kod gitmesini sağlayacaksın. telefonla ulaşabileceğin kişiler olsun kodlar gitmeden önce ara bilgilendir.
7- kodları gir yeni şifre isterse her şey tamam 24 saat sonra tekrar giriş yap.

mailim duruyor hesabım duruyor sadece sayfa çalındı. sayfa şu an çalan kişinin adminliğinde yayın hayatına devam ediyor beni de sayfadan engellemiş.. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim..

sayfa @basbag hocamızın benim daha önce hiç başıma gelmediği için bilmiyorum. :)

netame' Alıntı:
adamın yeri yurdu belli mi hocam, diğer türlü zor o iş :?

İzmir de büyük ihtimal çünkü face hesabımdan İzmir'den giriş yapılmış. ama kim olduğunu bilmiyorum...

Geri