Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: HATAY il Mem- BT Öğretmenleri Görüşmesi ( 7 Aralık 16.00)
Mesaj 06 Ara 2012, 09:36 
Site Gezgini
Site Gezgini

bende varım inşallah

En son melisude tarafından 06 Ara 2012, 17:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 12:04 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

BENDE GELİRİM ARKADAŞLAR Bİ AKSİLİK CIKMAZSA

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 13:01 
Aktif Üye
Aktif Üye

Öncelikle mrb arkadaşlar ;
Yapılacak her çalışmada olmaya çalışacağım. Pazartesi ve Salı ordaydım. İl milli eğitim müdürüyle görüşemedim.
Salı akşamı bir kaza geçirdim ve ancak şu an toparlayabiliyorum. Bir günlük hafıza kaybıda eşantiyon yanına. Genede ne yapabileceğime bakayım.

Bakın size giderseniz tavsiyem , yönetmelikleri filan kimsenin salladığı yok. "Bakanlık atayın dedi biz atadık" demeye getiriyorlar. Sadace bu yönetmelikleri reysen atamada insiyatif kullanırlarsa koz olarak kullanabileceklerini irdak etmelerini sağlamalıyız.(Tabii işi öğretiyoruz gibi hissettirmeden).
Yola çıkmanız gereken en önemli yer Fatih Projesini kullanarak (hanifi bey ve ekibindenede randevuya katılım sağlayın) bilişim öğretmenlerinin yaptığı çalışmalar ve üstlendiği rolleri anlatın ve gelecekteki rollerini kafalarına çizmeye çalışın.

Üniversite görevlisi bir arkadaşımdan aldığım haberlere göre FATİH projesi bakanlık çalışanlarının elinde patlamak üzereymiş. Nasılmı ? Yazılım ve içerik desteği veremiyorlarda ondan . Şu an neden yan firmalardan ve bizlerden içerik alamya çalışıyorlar sanıyorsunuz. Bu projeye atılırken Üniversitelere danışmayan ve dahil etmeyen zihniyet şu anda üniversitelerin kapısını aşındırıyor. Niyemi? Çünük Onları dahıl edip "Bütün fiziki koşulları sağladık. Gerekli hizmetleri verdik. Ama onlar sorumluluklarını yerine getirmedi" diyerek günah keçisi arıyorlar.

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 13:10 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar katılmak istiyorum ama çocuğumu o saate kadar nereye bırakacağımı düşünüyorum. annem bakıyor ama o da rahatsız bir kaç gündür ancak ben okuldan gelene kadar bakabiliyor. katılamasam da buradan bir katkım olsun bari. katılım konusunda kesin konuşan kişilerin listesi:

barthez
19siyahbeyaz03
mmercan
dndd
akrep4531
ferhaterkuş
menala
skolst
guraysen
mriza
alibal86
vikvik
elifinannesi
ozzzzz80
dndd
melisude

liste buradan devam ederek güncellenebilir

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 13:22 
Aktif Üye
Aktif Üye

katılım ve desteklerinizi bekliyoruz

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 13:48 
Aktif Üye
Aktif Üye

meslek liselerine atanan arkadaşlar ne hikmetse bt öğretmenlerinin sorunlarıyla ilgili bas bas bağırıyodu bu forumda, ne hikmetse unutuverdiler yaşadıklarını bencil olmamak lazım yarın nerde çalışacağınızı bilemezsiniz .................atamalar ilk açıklandığında onca mesaj atıp yakınan arkadaşlara sesleniorum ne çabuk unuttunuz..........

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 14:19 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar saat 16:00 da başlayan kursumu unutarak bende gelirim dedim ama :o :( olmazsa kursa biraz geç gitmeye çalışacağım eğer ciddi bir katılım olacaksa. Şuan için norm fazlası da değilim ama arkadaşların yaşadıkları sıkıntılara destek olma adına yanınızda olmaya çalışacağım.

Buarada randevu alınırken içerikten bahsedildi mi aceba. Yani Müdür beyin bu atamalar ve norm ile ilgili görüşeceğimizden haberi varmı?

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 15:17 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

lolyone yazdı:
arkadaşlar katılmak istiyorum ama çocuğumu o saate kadar nereye bırakacağımı düşünüyorum. annem bakıyor ama o da rahatsız bir kaç gündür ancak ben okuldan gelene kadar bakabiliyor. katılamasam da buradan bir katkım olsun bari. katılım konusunda kesin konuşan kişilerin listesi:

barthez
19siyahbeyaz03
mmercan
dndd
akrep4531
ferhaterkuş
menala
skolst
guraysen
mriza
alibal86
vikvik
elifinannesi
ozzzzz80
dndd
melisude

liste buradan devam ederek güncellenebilir

bu başlık önceden açılmış bana pmden katılacagını bildirenlerle beraber güncel liste
barthez
salih01tr
dejavuas
dndd
ferhaterkuş
skolst
hikivhiki
elifinannesi
ozzzzz80
dndd
melisude
lolyone
fatih
elifinannesi hocam 14.30da erken gidip ortak metin konusunda prova yapalım aramızdan sözcü seçelim diyor.bende katılıyorum. metni kendisi hazırlıyor şuan pmden yollayacak katılacak arkadaşlara

Haksızlığa sapıp bütün insanların seni izlemeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir
.

En son vikvik tarafından 06 Ara 2012, 17:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 15:29 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

salih01tr yazdı:
Arkadaşlar saat 16:00 da başlayan kursumu unutarak bende gelirim dedim ama :o :( olmazsa kursa biraz geç gitmeye çalışacağım eğer ciddi bir katılım olacaksa. Şuan için norm fazlası da değilim ama arkadaşların yaşadıkları sıkıntılara destek olma adına yanınızda olmaya çalışacağım.

Buarada randevu alınırken içerikten bahsedildi mi aceba. Yani Müdür beyin bu atamalar ve norm ile ilgili görüşeceğimizden haberi varmı?

evet hocam haberi var

Haksızlığa sapıp bütün insanların seni izlemeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir
.

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 20:12 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

vikvik hocam beni aramayı unutma, az kafam dalgın noyu mesaj attım :)

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 20:16 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Ya bu benim aylar önce açtığım yemek başlığıydı sanırım, yada il başlığı kim çevirdi acaba? :)

Başa Dön

Mesaj 06 Ara 2012, 20:54 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

hasariye rica ettim değiştirmesi için.Arkadaşlar lütfen sizde bilişimcileri arayın haberdar edin ne kadar kalabalık olursa okadar iyi.bakın bu norm meselesi bir kaç yıla kadar herkese dokunacak.bizim bölgeden ayrılmamızla bölgede ders havuzuna olan katkımız gidecek bölge normu dahada azalacak ve şuan norm fazlası olmayanlar bizim durumumuza düşecek

.

Başa Dön

Mesaj 07 Ara 2012, 15:00 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Bir kaç gündür bayağı meşgulüm foruma giremiyorum. Şimdi haberim oldu bir iki önemli işim vardı onları halledip gelmeye çalışacağım.

Başa Dön

Mesaj 07 Ara 2012, 23:13 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

çok pis demorilize oldum bugün bana hayrı olmayan devrin padişahını........ boşuna dememişler bu sene bol bol hasta olacam şimdiden geçmiş olsun bana ve benim gibi hasta olacaklara

Başa Dön

Mesaj 08 Ara 2012, 00:09 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

hocam görüşmenin sonucu ne oldu merak ettik... ister istemez...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri