Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki

Olmak yada olmamak Eylemi
Yeter artık bende varım 92%  92%  [ 191 ]
Hayır ben yokum 8%  8%  [ 16 ]
Toplam oy : 207
Yazar Mesaj
  EN KİTLESEL EYLEMİN ZAMANIDIR!-ANKET?
Mesaj 30 Mar 2012, 10:15 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Bakın arkadaşlar fikir zikir gözetmeden söylüyorum. Bizim branşımız için bundan daha kötüsü olamaz. Yasa mecliste ve kısa zamanda çıkacak. Bizlerde yasa çıktıktan sonra Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ve yetkili kurumlar üzerinde baskı oluşturmalı ve dersimizin önemini her şekilde anlatmalıyız. Şu koşullarda tüm bilgisayar öğretmenleri biraraya gelmeli ve iyi bir Ankara eylemi düzenlemeliyiz diyorum ben. Yönetiminde bu başlığı sabitlemesini istiyorum. Şu anda Eğitim gündemde iken yapılacak eylemimiz diğerlerinden yüzlerce kat fazla ses getirecektir buna eminim. Diğer eylemlerimiz hep bişeylerin gölgesinde kaldı. Eylemin gerekliliği aşikardır. Ne şekilde olursa olsun olumsuz düşünceleri olan arkadaşların fikirlerine saygı duyarız ama engel olmamalarını ve bu başlığa yazmamalarını rica ediyorum.
LÜTFEN CİDDİYE ALIN!
SLOGANIMIZ: BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİ HAYALLERİNİ İSTİYOR.
Ben diyorumki "ONURLU TÜM BT ÖRETMENLERİ BU EYLEME GELECEKLERDİR."
DERNEĞİMİZDEN UYGULAMADA GEREKLİ DESTEKLERİ BEKLİYORUZ. TEŞEKKÜRLER.
Tarih: OLABİLECEK EN KISA ZAMANDA OLMALI.
Birde ben Facebook kullanmıyorum işin sosyal medya ayağını bikaç arkadaşımızın organize etmesini rica ediyorum. Bana mesaj atabilirsiniz...
yeniden-kitlesel-eylem-f272/ Buradan il il organize olabiliriz.

Eklentiler:
BTE_kendini_koruma.jpg
BTE_kendini_koruma.jpg [ 326.25 KiB | 4246 kere görüntülendi ]

En son barthez tarafından 08 Nis 2012, 20:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.
Başa Dön

Re: EN KİTLESEL EYLEMİN ZAMANIDIR!
Mesaj 30 Mar 2012, 10:19 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

aynen katılıyorum bunun son şansımız olduğunu düşünüyorum

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 10:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

doğru söylüyorsunuz.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 12:21 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

polis üstümüze tazyikli su sıkarsa, gaz bombası atarsa yine bu forumdan birileri çıkar "eylem yapanda mı suç yoksa müdahale edendemi" der ve mutlaka başka birileride bunu destekler. şükür deyin oturun işte evinizde, herzaman yaptığınız gibi.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 12:31 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

UYARI:BAKIN HANIMEFENDİLER VE EFENDİLER"HAK VERİLMEZ ALINIR" Lütfen 2 dakika düşünün bu cümleyi.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 12:32 
Site Gezgini
Site Gezgini

her-telden-f29/bt-dersi-gereklidir-twit-kampanyasi-t84205.html

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 12:37 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

barthez yazdı:
the_korsan yazdı:
Bir halt olmaz diye diye hiçbir şey olmaz zaten, hepimizin sinirleri tepesinde zaten şimdi burda millete çatmanın alemi nedir?

Böyle mi başladım hocam önerime. Yapmalıyız, yeter demeliyiz dedim ,öneriye destek 2-3 kişiden. Evet demeliyiz gitmeliyiz 5 Bin kişi en az güzel bişeyler olmalı iken. Vurdumduymazlığa devam. Ben şunu düşünüyorum sayın hocam en dibi hakediyoruz, en dibiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Hocam ilk fikrin güzel de hemen vazeçme. Destek veren illaki olacaktır. Konuyu bugün açıp, bugün pes etmek olmaz.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 13:02 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

barthez yazdı:
oyungezer yazdı:
barthez yazdı:
the_korsan yazdı:
Bir halt olmaz diye diye hiçbir şey olmaz zaten, hepimizin sinirleri tepesinde zaten şimdi burda millete çatmanın alemi nedir?

Böyle mi başladım hocam önerime. Yapmalıyız, yeter demeliyiz dedim ,öneriye destek 2-3 kişiden. Evet demeliyiz gitmeliyiz 5 Bin kişi en az güzel bişeyler olmalı iken. Vurdumduymazlığa devam. Ben şunu düşünüyorum sayın hocam en dibi hakediyoruz, en dibiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Hocam ilk fikrin güzel de hemen vazeçme. Destek veren illaki olacaktır. Konuyu bugün açıp, bugün pes etmek olmaz.

Değerli hocam son noktadır bu olanlar ve olacaklar. Kızmamak elde değil daha neyi bekliyor bu insanlar. Sırtlarına binseler olsun benim adam bindi çok şükür demeyimi.

Hocam mesele benim adam meselesi değil inanki. Memur olmanın sıkıntısı yaşanıyor. Herkesin umrunda ama ne yapacağını bilmiyor kimse. Daha önce eyleme katılmama nedenim de eylemin yasal olup olmadığını bilmiyor oluşumdu. Yani memur olmanın klasik korkularını yaşadım. Ama bir daha eylem olursa katılmayı planlıyorum. Zümrelerimize karşı daha yapıcı olmalıyız diye düşünüyorum. Bak PDR ye felsefe bölümünden alım yapılınca PDR ciler nasıl da tepki gösterdi. Üniversite hocalarıyla birlikte organize olup eylem yaptılar. Biz lanetlenmiş bir topluluk muyuz ki bunları yapamayalım. Elbette yaparız ve yapacağız da. Ama henüz emekleme aşamasındayız. Belki bu tartışmalarımız bizi bir olgunluğa ulaştırır ve daha derli toplu adımlar atmayı öğreniriz.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 13:06 
Aktif Üye
Aktif Üye

Ben 1 kez katıldım başkada katılmam bu zümre her zıkkımı hakediyor. 200 kişiyle gittik sözde 12bin kişi var :) Verdiğim paraya acırım bir daha katılıpta yine aynı sayıyı görürsem. Ben maddi olarak genel profilin zaten üst basamaklarındayken çaba harcıyorsam sürünen adam gelmiyorsa bırakın dahada sürünsün.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 13:38 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

gelin dediğiniz her yere gelirim. ama gelmeyenlere bu sefer fena sallarım. büyük ihtimal de o zaman forumdan atılırım. genişliğin de bu kadarına pes. mesleğinizin saygınlığı gelebilecek en dip noktada. zerre kadar sallanmayan, fikirlerine en ufak bir değer verilmeyen binlerce insan. adam yüzümüze tükürse yarabbi şükür mü diyeceğiz çok ama çok merak ediyorum.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 13:39 
Aktif Üye
Aktif Üye

mfk yazdı:
gelin dediğiniz her yere gelirim. ama gelmeyenlere bu sefer fena sallarım. büyük ihtimal de o zaman forumdan atılırım. genişliğin de bu kadarına pes. mesleğinizin saygınlığı gelebilecek en dip noktada. zerre kadar sallanmayan, fikirlerine en ufak bir değer verilmeyen binlerce insan. adam yüzümüze tükürse yarabbi şükür mü diyeceğiz çok ama çok merak ediyorum.

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum..

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 13:41 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

hobbit yazdı:
mfk yazdı:

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum..

sonuna kadar katılıyorum

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 14:16 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

çayır çömlek patladı millet geçmiş olsun. yeni dersimiz bilişim tasarımı bakalım altından neler çıkacak ta daha neler görecez. ama her ne şart altında ne için olursa olsun birlik olmaya ve eyleme hazırım.

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 14:18 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

valla ilk önce TWITTER olayını yapmamız lazım.
Bunu herkes yapabilir heralde.

Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği
http://www.bte.org.tr

Başa Dön

Mesaj 30 Mar 2012, 14:25 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Zizu_ yazdı:
valla ilk önce TWITTER olayını yapmamız lazım.
Bunu herkes yapabilir heralde.

bu seçenek ilk başlarda uygulanmalı...mv leri twitleyelim...sonrasında eylem yapalım ama tüm öğretmenler ve yetişmekte olan bötelilerle beraber...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri