Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 423 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj

Mesaj 08 Eyl 2007, 15:15 
Yeni Üye
Yeni Üye

2007 böte [font=Arial] [/font]

Başa Dön

Mesaj 08 Eyl 2007, 18:34 
Aktif Üye
Aktif Üye

herkese selamlar! ben 2004 mezunlarından fatma. Çoğunuzu hatırlayamasamda üniv. yıllarından birilerini görmek,eskiye dönmek çok güzel...! :lol:
Bu arada ayşenura katılıyorum üst sınıflarımzın özellikle ilk mezunlarımıız bizlere yardımları çok oldu tekrar teşekkürler..:wink:

Başa Dön

Mesaj 09 Eyl 2007, 19:50 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Bende 2004 BÖTE mezunuyum Adım Hakan Labların Demirbaşlarındandım :D Ama gördüğüm Kadarıyla eskilerden az kişi var Bizim Dönemden FAtma ayşenur Eskilerden Serkan, Oğuzhan, ali var şimdilik çıkarabildiğim.
Diğer arkadaşlar memnun oldum yinede gelenler bişeyler yazarlarsa tarihi ne olursa olsun Burada bir araya gelebiliriz yine ... herkese sevgiler saygılar

Ahanda Buda Resmim Herkesi resimsiz cıkartmak zor

[align=center]Resim[/align]

En son gizemkar tarafından 15 Eyl 2007, 23:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 15 Eyl 2007, 00:28 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Merhabalar tekrar tüm bötelilere yazılanlara bakıyorumda 2006 mezunlarına bravo baya kişi olmuşlar burada. 2003 mezunlarından da tek ben varım. Arkadaşlar(2002 den serkan ve hakan) İnter Pentium takımından bahsetmişler o günler çok güzeldi. Bu arkadaşlıklarda. Biz 2003 böteden Ali - Fatma BAHADIR. Eğitim fakültesinde başlayan arkadaşlık bizi bu günlere evliliğe ve nihayetinde bebeğimize (Elif Sude) getirdi. Uzun lafın kısası kaldığınız süre içerisinde o fakültenin o laboratuarın ve tabikide Halil Ardahan'ın kıymetini bilmeniz dileğiyle.
Resim

Resim

Başa Dön

Mesaj 15 Eyl 2007, 02:52 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Resim
Bende resmimi göndereyim de tanıyın.Herkese İstanbul avcılardan selamlar...
Otobüs şirketi battı. Yaptığım programdaki sonradan gördüğüm bir hata vardı.
Rezervasyon sayısı dolmasına rağmen otobüs arkaya yeni koltuklar atıp uzuyordu. :D

En son hakoteknik tarafından 16 Eyl 2007, 13:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 15 Eyl 2007, 23:10 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Hakan Hocam bilmiyom hatırladınmı ama seni en son hatırladığım PHP den online otobüs bileti satışı ile alakalı bi programla uğraştığın :) ne günlerdi ya bide Apache triad la uğraşmaktan baya bi makine virüslenmişti :) ali bahadir hocam sizede mutluluklar diliyorum Serkan hocam herzamanki gibi hatun köyde eskişehirde bi ara gelmişti biz mezun olmadan üniversiteye 2003 yada 2004 te ne güzel yaa daha dün gibi herşey 2002 mezunların pamuk ağası vardı bitane :) adanalı ismini cıkaramadım hakan hocamı görünce aklıma geldi hey gidi günler heey

Başa Dön

Mesaj 16 Eyl 2007, 00:26 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

rizaferit yazdı:
selam arkadaşlar bende 2006 yılı mezunuyum
aslında üye olalı baya oldu ama size daha yeni merhaba diyorum. Tanıyan tanır beni DENZİLİ HOROZU Rıza Ferit (RFK). Herkese selam . Öğretmen arkadaşlara yeni öğretim yılında başarılar........ :)

saol gözüm hatırladın mı? beni ula rıza sana parantez içinde senin solediğin üç harfi dedimde bana demediğini komadın şimdi gurrula soluyosun :?:

Başa Dön

Evlenmeden NereliOlduğun Belli Olmaz
Mesaj 16 Eyl 2007, 12:45 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Hakan'ım 2002 Mezunlarından Hakan hala otobüs bileti satmaya çalışıyor :lol: . Ben hala hanım köydeyim dediğin gibi (ama unutma erkeğin memleketi evlenene kadar belli değildir) bu arada ben okula 2 kere geldim. 1. 2003 Mayıs ayında istanbullu Hakan'laydı maç yapıp geri dönmüştük. 2. 2004'te askere giderkendi... Bu arada hatırladığın Pamuk Ağasını Adı Hacı Ali'ydi :D .

Bu Arada Ali'nin dediği Gibi Bizim Bölümün En Büyük Şansı Olan Sayın Hocam Halil ARDAHAN'a bizim için yaptıkları ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Yeni mezunlar ilk günleri bilmediği için Halil Beyin bizim bölüm için neler yaptığını bilmeyebilirler.

TEŞEKKÜRLER Hali ARDAHAN

Başa Dön

Mesaj 16 Eyl 2007, 13:10 
Yeni Üye
Yeni Üye

Merhabalar. Ben 2007 mezunlarından Fatih Özdinç. Sizlerle aynı patformda olmak ne güzel.. İrtibatımızın gelişerek sürmesi temennisiyle..

Başa Dön

Re: Evlenmeden NereliOlduğun Belli Olmaz
Mesaj 16 Eyl 2007, 13:20 
Onursal Üye
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

serkanalgül yazdı:
Hakan'ım 2002 Mezunlarından Hakan hala otobüs bileti satmaya çalışıyor :lol: . Ben hala hanım köydeyim dediğin gibi (ama unutma erkeğin memleketi evlenene kadar belli değildir) bu arada ben okula 2 kere geldim. 1. 2003 Mayıs ayında istanbullu Hakan'laydı maç yapıp geri dönmüştük. 2. 2004'te askere giderkendi... Bu arada hatırladığın Pamuk Ağasını Adı Hacı Ali'ydi :D .

Bu Arada Ali'nin dediği Gibi Bizim Bölümün En Büyük Şansı Olan Sayın Hocam Halil ARDAHAN'a bizim için yaptıkları ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Yeni mezunlar ilk günleri bilmediği için Halil Beyin bizim bölüm için neler yaptığını bilmeyebilirler.

TEŞEKKÜRLER Hali ARDAHAN

ehehe para varsa bizde girelim bilet işine :)) iyi olur MEbden iş cıkacağı yok serkan hocam Çok güzel günler geçirdik inan şimdi bu yazdıklarını okuyunca yüzümde güller açtı HALİL ARDAHAN HOCAM gerçekten çok uğraştı bugün o bölüm varsa onun sayesindedir. Doğru sen diyince aklıma geldi Haci ALi şimdi gerçekten ağa olmuştur :D
Hanım köy konusunda haklısın bak ben memleket balıkesir ama artvinlerde geziyoz dimi sen yine iyisin ;) ya BÖTE nin İlk Çiçeği burnunda mezunları sizlerdiniz üzülmüştük sizleri uğurlarken çünkü çok yardımınız olmşutu bizlere allah razı olsun... Ama MEzunuyet heyecanınıda sizinle yaşamıştık

Başa Dön

Mesaj 19 Eyl 2007, 00:13 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Okuldan Hala Görüştüğünüz Sınıf Arkadaşlarınız Varsa Burdan Haberdar Edin Onlarda Gelsin Görüşelimmmm

Başa Dön

bote_2003
Mesaj 19 Eyl 2007, 10:01 
Yeni Üye
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende selçuk bote 2003 mezunuyum Valla bir dolu arkadaşı gördüm burda çok güzel çok hoş. kendi sınıf arkadaşlarıma alt sınıfımız 2004 mezunlarına (hakan,fatma :)) üst sınıftakilere , daha alt sınıftakilere 2006 mezunlarına (oğuzhan, rıza :)) daha sayamadığım bütün arkadaşlarıma herkese çok çok selamlar...
(Serkan hocam selamlar...)
(ali naber nasılsınız fatmayada selamlar)

En son besi_gok tarafından 21 Eyl 2007, 12:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 19 Eyl 2007, 10:06 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Hoş Geldin Besime

Başa Dön

Mesaj 19 Eyl 2007, 10:38 
Yeni Üye
Yeni Üye

o0o bizim sınıf burdaymııış :)

herkese selamlar ...

----2006 Selçuk Böte----

Başa Dön

Mesaj 20 Eyl 2007, 11:51 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

seizma formu unutun herhalde

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 423 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri