Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Burs
Mesaj 19 Nis 2016, 13:50 
Yeni Üye
Yeni ÜyeKayıt: 19 Nis 2016, 13:38
Mesajlar: 6Bursbank.com, burs arayanların ve burs verenlerin buluştuğu ve ücretsiz olarak faydalandığı bir dijital platformdur. Siz de bursbank.com üyesi olun, burs vermek için sizleri bekleyen on binlerce kişiye, binlerce vakıf, dernek, kurum ve kuruluşa hızlı ve kolay yoldan ulaşın.

Bursbank.com, üniversite öğrencilerine burs vermek isteyen gerçek ve tüzel kişiler, dernekler, vakıflar, odalar, borsalar vb. tüm kurum ve kuruluşlar ile burs almak isteyen tüm üniversite öğrencilerini bir araya getiren ve ücretsiz olarak kullanılan dijital bir platformdur. Burs bulmanın ve burs vermenin yıllardır büyük bir sorun olduğu ülkemizde, bu soruna kalıcı ve sağlıklı bir çözümü bursbank.com getirmiştir.

Bursbank.com’ un hem burs verenler hem de burs talep edenler açısından karşılıklı iki temel amacı vardır. Burs verenler açısından, gerçek ve tüzel kişiler, dernekler, vakıflar, odalar, borsalar vb. tüm kurum ve kuruluşlara, burs vermek için üniversite öğrencisi araştırma ve bulma aşamasında, ister bulundukları ilden ister tüm Türkiye’den geniş ve detaylı bir aday portföyü sunmak, böylelikle verilen bursun sağlıklı, gerçekçi ve adaletli olarak hedefine ulaşmasını sağlamaktır. Burs talep eden üniversite öğrencileri açısından da, burs vermek isteyen tüm gerçek ve tüzel kişilere, kurum ve kuruluşlara tek platform üzerinden ulaşmalarını sağlamak ve kendilerini ayrıntılı bir biçimde tanıtabilme ve ifade edebilme imkânını sunmaktır.

Bursbank.com; bugün itibariyle burs veren veya ileride verebilecek olan on binlerce gerçek kişiyi, yaklaşık 4000 oda, borsa, esnaf birliği, vakıf, dernek ve kuruluşu, burs talep edenler olarak da 204 üniversite ve yüksekokulda öğrenim gören yaklaşık 6 500 000 üniversite öğrencisini kapsamaktadır.

Bursbank.com’ un işleyişi objektiflik ve şeffaflık temelinde gerçekleşmektedir. Burs talep eden üniversite öğrencileri kendilerini tanıtabilecek düzeydeki bilgilerini (üniversite adı, bölümü, doğum yeri, yaşı, öğrencilik performansı, sosyal durumu vb.) ve bursun yatmasını istediği bankaya ait iban numarasını siteye kaydederler. Burs vermek isteyen gerçek ve tüzel kişiler de siteye kayıtlı öğrenciler arasından istedikleri kriterler çerçevesinde arama yaparlar ve burs vermeyi uygun buldukları öğrenci ve ya öğrencilerin kayıtlı iban numaralarına istedikleri miktarda bursu yatırırlar.

Bursbank.com kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için tamamen ücretsiz ve kullanımı bedelsizdir. Burs talep eden üniversite öğrencilerinden siteye kayıt ücreti ve ya yatan burs miktarından herhangi bir komisyon alınmaz. Aynı şekilde burs vermek isteyen gerçek ve tüzel kişilerden de hiçbir şekilde siteye kayıt ücreti ve yatıracakları burs miktarından herhangi bir komisyon alınmaz.


Eklentiler:
bursal_adimlar.png
bursal_adimlar.png [ 31.71 KiB | 558 kere görüntülendi ]
Başa Dön
   
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz


Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-


Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri