Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: Ben boyle milli takimin...
Mesaj 10 Eki 2016, 11:01 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Ezici çoğunluğu müslümanlardan oluşan ve müslümanlığı ile olur olmaz her yerde övünenlerin yönettiği bir ülkede bir sürü evsiz, barksız, köprü altı-sokak çocuğu, kimsesiz yetim-yaşlı, ... daha sayamadığım bir sürü yardıma muhtaç dururken; futbol gibi global emperyalist sermayenin popülist amaçlarına hizet etmekten başka hiçbir faydası olmayan sözde sportif etkinliğe gerek devlet gerek özel sermaye gerekse de şahsi olarak harcanan tüm para ve zaman sizce de haram-ziyan değil midir arkadaşlar?

Buraya bakarlar mı :?:

Başa Dön

Mesaj 10 Eki 2016, 11:10 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

sıkıcı

Başa Dön

Mesaj 10 Eki 2016, 11:47 
Aktif Üye
Aktif Üye

Çok sıkıcı bir takımımız var. Ben bu yıl Beşiktaşı da zevksiz buluyorum hatta milli takımda Caner dışında bir adamın oynamaması gerektiğini de düşünüyorum Beşiktaştan şu an ki haliyle.

Gel gelelim en çok zevk verdiği dönemde bile bu Fatih Terim beşiktaş, konya, Osmanlı, başakşehir gibi takımlardan adam almak yerine şimdi kavga ettiği elemanları formsuz bile olsa oynatıyordu. Bence bu adam içi boş teneke misali sadece yüksek ses çıkarıyor. Parasında da değilim bu adamın yeri yok bu milli takımlarda. Yıllardır bir takımın başında durupta sistemsiz takım yaratmayı hala başaran bir insan bu.

Başa Dön

Mesaj 11 Eki 2016, 17:30 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Durum aynen aşağıdaki gibi

Eklentiler:
ayaanaan.jpg
ayaanaan.jpg [ 142.29 KiB | 145 kere görüntülendi ]
Başa Dön

Mesaj 11 Eki 2016, 17:43 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Özellikle göreve başladığı ilk günlerde yaptığı takım toplantıları ise unutulmazdı. Terim eline bir tebeşir alıp taktik tahtasına 11 daire çizerdi. Tahtadaki her daire sahaya çıkacak bir oyuncuyu temsil ederdi. Ancak konuşmanın ortasında taktik tahtası çizdiği oklardan ve karalamalardan öyle bir hale gelirdi ki, hangi dairenin kimi işaret ettiğini anlamak imkansızlaşırdı. Taktik tahtası, oyuncuları ve mevkileri birbirinden ayırmanın mümkün olmadığı karmakarışık bir hal alırdı. Kısacası tam bir kaos... Sadece kalecinin kendi pozisyonundan emin olabildiği bir kaos...

Toplantı sırasında bir daireyi işaret edip, 'Costacurda, tam burada olman gerekiyor' diye konuşmaya başlardı. Bir gün dayanamayıp, 'Ama patron, o gösterdiğin dairenin biraz önce benim olduğunu söyledin, Costacurta değil ki' demeye zorunlu hissetmiştim.

İşin daha da kötüsü, konuşma ilerledikçe defans bölgesindeki dairelerle, forvettekileri karıştırmaya başlardı. Artık öyle bir hal almıştı ki, kendi aramızda acaba bunu Berlusconi'nin gizli rüyası olan 2-4-4 taktiğini gerçekleştirmek için bilerek mi yapıyor diye şakalaşmaya başlamıştık.

Ancak şaka bir yana, Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi... Belki böyle bir plan başka yerlerde işliyor olabilirdi ama Milan'da işlemezdi. İşlemedi zaten, Milan'da uzun süreli görev alabilmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç vardı."

Andrea pirlo

Başa Dön

Mesaj 11 Eki 2016, 18:04 
Aktif Üye
Aktif Üye

geçen sene arda falan varken 3-0 yenildik izlandaya bu sefer 2-0 gelişme var

Başa Dön

Mesaj 12 Eki 2016, 09:46 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Bu kadar üstün yetenekli hocaya ayda 980bin TL ödüyormuşuz. Hem de "cash" para.

Buraya bakarlar mı :?:

Başa Dön

Mesaj 12 Eki 2016, 10:22 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke yi milli takıma almayan kişinin adıdır Fatih Terim.

Başa Dön

Mesaj 12 Eki 2016, 10:57 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Kariyerinde uefa kupası olmasaydı bence hikmet karaman ayarında bi hoca olarak devam edecekti kariyerine. Kibir putu. Hayır basın toplantılarından da bişey anlamıyorum. Ağzını yüzünü şekilden şekile sokarak,konuşmasında bir bütünlük olmadan alakasız alakasız konuşuyo.

Müjdeciler düzüm düzüm olacak.
Evvel ahır dünya bizim olacak.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri