Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
  Öğrenci= PLAYSTATION cafe ?
Mesaj 24 Eki 2014, 09:03 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

Arkadaşlar öğrencilerinize bu tarz cafelere gitmelerine izin veriyor musunuz? ben 5 ve 6. sınıflara yasak koydum cafeci okul müdürüne şikayet eder gibi olmuş..
bunun yasal olarak yaş sınırı nedir? benim bildiğim 12 yaş altı yasak velisi olmasan giremez,üniformalı giremez..adam da diyormuş ki abisiyle geldi onun velisi,abiside 7,8. sınıf:) ..cafe işleten ya da bilgisi olan var mı aceba?

Başa Dön

Re: Öğrenci= PLAYSTATION cafe ?
Mesaj 24 Eki 2014, 09:22 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

sizin gene iyi ben 3. sınıf öğretmeniyim benimkiler gidiyor yasak koydum koridorda ki modemi yalan makinası olarak kullanıyorum gideni tespit ediyorum diyorum :++:

Başa Dön

Mesaj 24 Eki 2014, 09:31 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

Hafta sonu gitsinler bence.Bizde küçükken atari salonlarından çıkmadık ilk defa internet kafelere gittiğimizde oyunlar oynadık.Fena mı oldu 2.bir mesleğimiz oldu.İlerde bu öğrenciler e-sporcu olurlar inşallah ülkemizde oyun yapımı alanında atölyeler,kurslar,lisans ve yüksek lisanslar açıldığında Türkiye oyun satacak.Bir Finlandiya minicik bir ülkenin ekonomisi sadeca angry birds ile kalkındı.

Başa Dön

Mesaj 24 Eki 2014, 09:52 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

Buzkırıcı yazdı:
Hafta sonu gitsinler bence.Bizde küçükken atari salonlarından çıkmadık ilk defa internet kafelere gittiğimizde oyunlar oynadık.Fena mı oldu 2.bir mesleğimiz oldu.İlerde bu öğrenciler e-sporcu olurlar inşallah ülkemizde oyun yapımı alanında atölyeler,kurslar,lisans ve yüksek lisanslar açıldığında Türkiye oyun satacak.Bir Finlandiya minicik bir ülkenin ekonomisi sadeca angry birds ile kalkındı.

yaşı küçük olanın gitmesine karşıyım ben hocam,cafe ortamında uygunsuz görüntü ve konuşmalara ister istemez seyirci kalmış oluyorlar,bu da çocuğun psikolojisini etkilemiş oluyor..bu oyunları oynayıp arkadaşlarına şidddet kullanan çok öğrenci var

Başa Dön

Mesaj 24 Eki 2014, 10:05 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

bu devirde böyle bir yasak koyamazsın hocam.zor yani gitmek isteyen çocuk her türlü gider

Başa Dön

Mesaj 24 Eki 2014, 10:18 
Süper Üye
Süper Üye

Konum: Hayallerinin gerçekleşmesine bir adım daha yakın yerde..

sizin öğrenciler hala yasaklara uyup söz dinliyor mu?? Eğer öyleyse iyi. Ben bu yaz okul değiştirdim.. yeni geldiğim bu okulda öğrenciler o kadar çok rahatlar ki artık ben kendimi sorgular oldum.. Sistem öğretmene diyor ki: 3K.. (Karışma-Konuşma-Kaytarma)

Başa Dön

Mesaj 26 Eki 2014, 17:34 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

dengem yazdı:
sizin öğrenciler hala yasaklara uyup söz dinliyor mu?? Eğer öyleyse iyi. Ben bu yaz okul değiştirdim.. yeni geldiğim bu okulda öğrenciler o kadar çok rahatlar ki artık ben kendimi sorgular oldum.. Sistem öğretmene diyor ki: 3K.. (Karışma-Konuşma-Kaytarma)

hocam 5 ve 6 lar dinliyor, 7-8 lere karşmıorum zaten

Başa Dön

Mesaj 26 Eki 2014, 17:43 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

aynen aynenbadi hocam
haklısınız
veliler bilinçsiz

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri