Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: Gönderilen Faxlar Ulaşmış...
Mesaj 21 Eki 2014, 19:44 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

teknoloji fakülteleri zaten tef'lerin yerine açıldı. mühendis derken onları kastediyor. kaldı ki bu mühendisler formasyon alarak teknik öğretmen olarak çalışabilecek. yani teknik kısım var eğitim kısmı yok. onu alıp atanabilirler. bötede eğitim var teknik yok atanması için mantıken o kısmı da alması lazım. mana verememesi de bu eğitimi almadan teknik sayılmaları nedeniyle olabilir.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2014, 20:49 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Öğretmenliği ozel üniversitelerdeki gibi yapmayı da düşünüyorlar. Bakanın soyledigi o. Dogrulugunu tartismiyorum.

Teknik eğitim meselesi karışık. Mtoklara karşı hakli olarak mühendisler odasının tepkisi var. Puanlarda ciddi de fark var zaten. Öğretmen de olamayacaklar. Su an araftalar...

Nalan hanim ile ben de görüştüm ama bana öyle şeyler söylemedi. Birinin arayip sorduğunu, kendisinin de fax gonderin inceleyelim dediğini, konunun 1 fax veya 1000 fax da gelse zaten gorudulecegini ve mes. Tek. Egt. Gen. Mud. Ne sevk edilecegini belirtti. Gayet, normal şekilde görüştük. Bte derneği başkanı Burcu Hanim ile de görüştük: kararın teknisyen olarak çalışan arkadaşın tazminat alabileceğine dair olduğunu muhtemelen burada ise yaramayacagini söyledi.

Lütfen forumu ve arkadaşları umutlandirmadan önce konuyu biraz netlestirdikten sonra paylaşalım. Arkadaşlar burada birbirlerine olur olmaz şeyler yazdılar.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2014, 20:54 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Yani pek bir sonuç çıkmayacak anladığım kadarıyla boşuna ümitlendik...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2014, 21:09 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

adeministrator yazdı:
Öğretmenliği ozel üniversitelerdeki gibi yapmayı da düşünüyorlar. Bakanın soyledigi o. Dogrulugunu tartismiyorum.

Teknik eğitim meselesi karışık. Mtoklara karşı hakli olarak mühendisler odasının tepkisi var. Puanlarda ciddi de fark var zaten. Öğretmen de olamayacaklar. Su an araftalar...

Nalan hanim ile ben de görüştüm ama bana öyle şeyler söylemedi. Birinin arayip sorduğunu, kendisinin de fax gonderin inceleyelim dediğini, konunun 1 fax veya 1000 fax da gelse zaten gorudulecegini ve mes. Tek. Egt. Gen. Mud. Ne sevk edilecegini belirtti. Gayet, normal şekilde görüştük. Bte derneği başkanı Burcu Hanim ile de görüştük: kararın teknisyen olarak çalışan arkadaşın tazminat alabileceğine dair olduğunu muhtemelen burada ise yaramayacagini söyledi.

Lütfen forumu ve arkadaşları umutlandirmadan önce konuyu biraz netlestirdikten sonra paylaşalım. Arkadaşlar burada birbirlerine olur olmaz şeyler yazdılar.

Nalan hanımla görüşmemde senden farklı bir şey mi yazdım ki insanları umutlandırmaktan bahsediyorsun. Ayrıca senin gibi TEFliler neden bu kadar rahtsız ve sürekli Bakanlıkla görüşüyor.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2014, 21:29 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

insanları umutlandırmayın lafı şahsınıza yazılmış birşey değil geneldi. Nalan Hanım öyle ters falan çıkmadı bana. Benim orada anlatmak istediğim oydu. Yani bu olaya karşı bir tavrı yok onu anlatmak istedim. Ne yukarıdakiler ne de Burcu Hanım bu konulara yabancı değil. Burcu Hanım'ın çok güzel fikirleri var. İnşallah başarır. Benim bu olaylardan çıkarırım sadece Burcu Hanım'ın zümremiz için büyük bir şans olduğu.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2014, 21:34 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

adeministrator yazdı:
insanları umutlandırmayın lafı şahsınıza yazılmış birşey değil geneldi. Nalan Hanım öyle ters falan çıkmadı bana. Benim orada anlatmak istediğim oydu. Yani bu olaya karşı bir tavrı yok onu anlatmak istedim. Ne yukarıdakiler ne de Burcu Hanım bu konulara yabancı değil. Burcu Hanım'ın çok güzel fikirleri var. İnşallah başarır. Benim bu olaylardan çıkarırım sadece Burcu Hanım'ın zümremiz için büyük bir şans olduğu.

BTE başkanı Burcu hanım sağolsun ilgileniyor.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 21 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri