Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
  Re: BÖTE cilere duyurulur...
Mesaj 19 Kas 2015, 16:47 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

biliyor musunuz buradaki tartışma açıldığından beri;
ANKARA ATÖLYESİNE robot programlayıp mobil uygulama geliştirmek istediğini söyleyerek başvuran

3 BÖTE
1 TEKNİK
4 SINIF ÖĞRETMENİ oldu
üstelik bu sınıf öğretmenlerinden 3'ü şehir dışından katılacağını ve zaten öğrencileriyle robot programladıklarını anlattı

http://www.bte.org.tr
bilgi@bte.org.tr
SANAL DÜNYADAN GERÇEK YAŞAMA İNİYORUZ!

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 17:05 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

alkantr yazdı:
BÖTE' ciler talihsiz.Ek puansız ne olduklarını bilmeden yüksek puanlarla (2000 li yıllar için) yerleştiler.
Tüm mesele bu.Ama mesele etmeye değmez 8)

neden Teflilerin hepsinin meslek liseli çıkışlı olduğunu ve ek puanla yerleştiklerini düşünüyorsunuz? Üniversitede, ben de dahil sınıfımızın 3'te 1'i meslek liseli değildi. Biz de yüksek puanlarla yerleştik. Mesele yüksek puanla yerleşme düşük puanla yerleşme meselesi değil ki... Eğer öyleyse ben sizden daha yüksek puanla yerleştiğime bahse girerim :oops:

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 18:02 
Site Gezgini
Site Gezgini

hocam bırakın tef'i böte'yi. meslek lisesi öğrencisine hayvan diyen arkadaşa sırf böteli diye bir tane böteliden tepki gelmemiş. bırakın tef'i böte'yi. önce insan olmak insana insan demek lazım. allah rızası için 1 Allahın kulu (böteli) bu lafa tepki mesajı yazsın ya. ondan sonra tefliye istediğini söyle. razıyım.

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 18:15 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

bilisimmeslek yazdı:
hocam bırakın tef'i böte'yi. meslek lisesi öğrencisine hayvan diyen arkadaşa sırf böteli diye bir tane böteliden tepki gelmemiş. bırakın tef'i böte'yi. önce insan olmak insana insan demek lazım. allah rızası için 1 Allahın kulu (böteli) bu lafa tepki mesajı yazsın ya. ondan sonra tefliye istediğini söyle. razıyım.

Kesinlikle katılıyorum meslek lisesindeki öğrenciye "HAYVAN" diyen arkadaş bence bu başlığın önüne geçmiştir...Önceki yorumlarda gerekeni söyledim ama anlayana...

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 18:58 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Meslek lisesi ve BÖTE mezunuyum. Öğrencilere hakaret edici ifadeyi kullanan kişi kendi karakterini ortaya koymuştur. Bu düşünceyle öğretmenlik yapabildiğine üzülüyorum. Öğrenci herşeyden önce bir insandır ve saygıyı hakeder, hiçbir öğrenciye hakaret etme hakkımız yok. Ama maalesef para uğruna öğrencilerimizi bile bölüşmüşüz.

Yeter bence bu kadar forumu işgal ettiğiniz. Yöneticilerin bu konuya bir çözüm bulmasını rica ediyorum :(

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 19:13 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

esenordelarthe yazdı:
biliyor musunuz buradaki tartışma açıldığından beri;
ANKARA ATÖLYESİNE robot programlayıp mobil uygulama geliştirmek istediğini söyleyerek başvuran

3 BÖTE
1 TEKNİK
4 SINIF ÖĞRETMENİ oldu
üstelik bu sınıf öğretmenlerinden 3'ü şehir dışından katılacağını ve zaten öğrencileriyle robot programladıklarını anlattı

bu da bize kapak oldu!

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 19:17 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Kimse üniversitede tercih yaparken böte nedir tef nedir bilmiyordu. En azından ben bilmiyordum. O zaman ki şartlarda bunu öğrenmek biraz zordu. İnternet yoktu her yerde. Bu biraz kısmet. Ama bugün gelip böteye laf edip kasılıp şişen tefliler. Kendinizi çok üstün ve ayrıcalıklı mı sanıyorsunuz. Sadece şimdilik şansınız yaver gidiyor. Mühendislik tamamlamaya söz etmeyenler gelmiş böteye laf ediyor. Böyle düşünen hangi tefli varsa yazıklar olsun. Bence işinin eri değil o kişi. Amacı dalkavukluk sadece. Bir daha söylüyorum. Bu işler kısmet. Böte tef ayrımını insanlar bilse bilişimin kötü halini insanlar bilse zaten kimse tercih etmez. Kimsenin gözü meslek liselerinde değil. Ama sizin gözünüz her yerde olmasın. Biraz gözünüz doysun. Bizim tek isteğimiz var. Böte ile tefin tamamen birbirinden her şeyiyle ayrılması.

Başa Dön

Mesaj 19 Kas 2015, 19:22 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Öğretmen öğretmene hakaret ediyor. Öğretmen öğrenciye hakaret ediyor. Üstünlük bötede mi şimdi tefte mi. Beden eğitimi öğretmenlerine imreniyorum. Adamlar birlik ve beraberlik içerisinde. Bir kere eylem yaptılar. Hakkını aldılar. Biz hakkımızı birbirimizi kırarak ayırarak almaya çalışıyoruz. Bizi bu hale getiren mebe yazıklar olsun. Madem tef var neden böte açarsın. Madem böte var neden tef var. Hay ben bu işe.

Başa Dön

Mesaj 20 Kas 2015, 11:48 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

bilisimmeslek yazdı:

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Başa Dön

Mesaj 20 Kas 2015, 12:18 
Süper Üye
Süper Üye

Bir Böteli ve meslek lisesi mezunu olarak meslek lisesindeki öğrencilere hayvan diyen arkadaşı en şiddetli şekilde kınıyorum. ne olursa olsun hiçbir öğrenci veya insana hayvan demek, hele hele bir öğretmen tarafından bu sözün kullanılması kabul edilemez.

Başa Dön

Mesaj 20 Kas 2015, 12:35 
Site Gezgini
Site Gezgini

hocam sağol. Allah razı olsun. Ama şu başlığın açılmasına gösterilen tepkiyi hayvan kelimesine göstermeyen arkadaşlara lafım.

Başa Dön

Mesaj 20 Kas 2015, 12:49 
Aktif Üye
Aktif Üye

tanes yazdı:
alkantr yazdı:
BÖTE' ciler talihsiz.Ek puansız ne olduklarını bilmeden yüksek puanlarla (2000 li yıllar için) yerleştiler.
Tüm mesele bu.Ama mesele etmeye değmez 8)

neden Teflilerin hepsinin meslek liseli çıkışlı olduğunu ve ek puanla yerleştiklerini düşünüyorsunuz? Üniversitede, ben de dahil sınıfımızın 3'te 1'i meslek liseli değildi. Biz de yüksek puanlarla yerleştik. Mesele yüksek puanla yerleşme düşük puanla yerleşme meselesi değil ki... Eğer öyleyse ben sizden daha yüksek puanla yerleştiğime bahse girerim :oops:

Evet bu da doğru. Tercih yaparken bote ne tef ne bilen pek yoktu.
Ben boteli olmayı hiç sorun yapmıyorum. Artık bu tartışa uzadı.

Başa Dön

Mesaj 24 Kas 2015, 11:50 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

pisagorean yazdı:
Yazı açık ve net. O zaman teknik eğitim fakültesinin teknik ünvanlı elemanları çorap kokan teknik liselerinden başka okulda görev alamazlar, atanamazlar ibaresini de eklesinler bi zahmet!

Keslinlikle böyle bir kararında alınması gerek.

Başa Dön

Mesaj 25 Kas 2015, 11:20 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

voyvoda yazdı:
okuma yazma bilmeyen hayvanları gütmek için bu kadar istekli olmanız şaşırtıcı.

amaç aradaki 90 tl ise ananızın ak sütü gibi helal olsun... işte bu tavrınız sayesinde atama taban puanı 80 in altına hiç bi zaman düşmücek.

....
öğrenciler biraz da öğretmenlerinin aynasıdır.
Alıntı:
Erzincanlı ve aynası
Tarihte ilk kez Erzincan'a ayna gitmiş.Adamın biri aynayı görüp eline almış.Daha önce hiç kendini görmediği için ölen kardeşine benzetmiş karşıdakini.adam:
-Ey gardaşımm seni tekrar görmek nasipte varmış.
Aynayı eve götürüp kardeşi diye sarılıp uyumuş:Karısı bakmış adam bişeye sarılıp uyuyor.Almış bakmış aynaya bir kadın:
-Allah belenı veree bu garıda kim bi halta benzese diyip feryat figan evden çıkmış
muhtara gitmiş kadın:
-Muhtar benim herif beni bu çirkin garıyle aldatir demiş Muhtar aynaya bakmış düşünceli düşünceli
- Yav bu garidan çok gavata benziiirr.

Resim

Başa Dön

Mesaj 26 Kas 2015, 09:59 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

akyildiz41 yazdı:
Bu nasıl bir kindir ki böyle bir başlık açıyorsunuz. Sizi Allah'a havale ediyorum. İnşaallah siz de ne btr olabilirsiniz ne de meslek liseleri dışına atanabilirsiniz. Bakalım o zaman kim daha zararlı çıkacak.

:+1: :+1: :+1:

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri