Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: Chevrolet nasıldır?
Mesaj 10 Kas 2012, 13:37 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Coltlara bi ara çok baktım ama fiyatları fazla gelmişti ilk çıktığı zamanlar, Performans / Yakıt oranları çok iyi. Çok seri ve kıvrak bir araç. Mitsubishi motorunun sağlamlığı ve sorunsuzluğu da artık kendini kanıtlamış durumda.

O tarzda Honda Jazz, Toyota Yaris biraz pahalıdır ama onlarda çok iyidir tavsiye ederim.

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 13:40 
Aktif Üye
Aktif Üye

biraz daha koyup nissan almera alabilirsin diye düşünüyorum. Kaliteli bir araç....

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 13:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

tavsiyeler içen teşekkürler. ama en fazla 15 000 düşünüyorum. 10 000 den bu rakama çıktım. daha fazlası beni zorlar. arabayı aldığım zaman benzin koyacak para kalsın cebimde dimi :9

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 14:55 
Süper Üye
Süper Üye

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1499/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8665/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 004/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5517/detay

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 15:39 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

spider23 yazdı:

hocam bunun örneğin atıyorum devri daim motoru bozuldu.. nerden bulacağım bunu.. ufacık partayı bile günlerce beklerim hemde normalde en az iki misli pahalıdır. Allah göstermesin orta halli bir kazada bile bu araçlarda çok yüksek tamirat masrafları çıkıyor..

konu-disi-anasayfa-son-konularda-gosterilmez-f265/polis-logosu-eylemi-t113023.html

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 15:55 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

istediğin fiyatlara yakın bi araba önereyim, kendi arabam :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 435/detay/

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 16:25 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

valla ben bi kere aveo sürdüm. ondaki hafif debriyaj ve sürüş rahatlığını hiçbir arabada görmedim hocam. yakıt tüketimi de iyiydi. ama cruzeler çok yakıyor diyorlar

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 19:41 
Süper Üye
Süper Üye

tayinci42 yazdı:
spider23 yazdı:

hocam bunun örneğin atıyorum devri daim motoru bozuldu.. nerden bulacağım bunu.. ufacık partayı bile günlerce beklerim hemde normalde en az iki misli pahalıdır. Allah göstermesin orta halli bir kazada bile bu araçlarda çok yüksek tamirat masrafları çıkıyor..

Aman hocam ne kadar abarttınız mitsubishi otomobil-minübüs-pick up ları TEMSA güvencesi ile yaklaşık 30 senedir TÜRKİYE de;yetkili servis ağı yaygındır; yedek parça vs.. de de model çok eski olmadığı sürece rahatça bulabilirsiniz..Çok yüksek tamirat masrafı bu arabaya özel değil; ithal olan yeni model tüm arablarda aynı durum sözkonusudur;bugün FOrd Fİesta nın da WV Golf ünde veya Fİat bravo nun da 200 8 -2009 modellerini çarpsanız;orjinal parçalarla yetkili servisinde onarımı aynı oranlarda pahalı tutacaktır..Bundan evvel 2001 ford fiestam vardı;sene 2009 yan aynamı okul çıkışı öğrencilerden birine çarptırdım;yan aynam kırıldı - koptu sadece yan ayna için yetkili servis 480 LİRA fiyat çekti bundan 3 YIL önce..Kısacası MİTSUBİSHİ için söyledikleriniz tamamen önyargı..Gerçekleri yansıtmıyor..Ben 75K bakımına yetkili serviste sadece 250 lira verdim..yetkili servis aralığı da 15 K de birdir..Araçlar sorunsuzlukları ile bilindiği için mesela can sıkıcı arızalar çıkaran bir mitsubishi duymadım..model yılı 2006 üstünde km.si de 100 bin km altında olan modeller için konuşuyorum..

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 20:04 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Parhelion yazdı:
valla ben bi kere aveo sürdüm. ondaki hafif debriyaj ve sürüş rahatlığını hiçbir arabada görmedim hocam. yakıt tüketimi de iyiydi. ama cruzeler çok yakıyor diyorlar

bu doğru. çözümü de lpg. 120 tl ye 550km yol yaptım bayramda. bu da bence iyi bir oran.

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 20:22 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

ben 2005 model kalos 1.2 kullanıyorum bi de lpgli süper memnunum,180 km uzun yolda 50 tl yaktı yani ,binip gezilecek araba :)

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 21:36 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

bende 2005 model kalos kullanıyorum lpg li memnunum keyifli bir araba.

Başa Dön

Mesaj 10 Kas 2012, 21:58 
Süper Üye
Süper Üye

Ben chevrolet alıp o riski göze almazdım.. İkinci el de değer kaybın olur. Chevy markasına sahip arkadaşlardan bu yoruma tepki gelebilir. " ben 2 günde sattım" , " benim hiç zararım olmadı - kâr bile yaptım" diyenler çıkabilir ama bizim milletin de bir bildiği vardır elbet diyorum. Halkımız tutmadıysa - satışları , yorumları iyi değilse - muadilleri ile satış rakamları arasında fark varsa - elbette vardır bir sebebi diyorum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: fatihkultukturkan, kuluncak ve 65 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri