Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: Bmw 3.16i kullanan var mı?
Mesaj 10 May 2012, 14:19 
Aktif Üye
Aktif Üye

Aracın parçası pahalı falan değil uydurmayın.Servisi biraz pahalı olabilir ama sanayide yine daha ucuza yaptırabilirsin.Diğer marka araçlardan fazla da yakmaz.Seni üzeceğini de sanmam.Kullandıktan sonra da başka araca binmezsin.Ama 3.16 değilde 3.20 olsaymış çok iyi olurmuş.

Başa Dön

Mesaj 10 May 2012, 14:44 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

hocam bmw alacaksan 3.18 veya 3.20 lere bakmanı öneririm.Madem o kadar para veriyorsun bmw ye biniyorsun gaza basınca koltuğa yapıştırsın sırtını.Temizini bulabilirsen eğer kimsenin lafına sözüne bakma al derim.bana göre on numara bir araç.Parçası pahalı masraflı diyenlerede ben güvenli ve bir okadarda zevkli bir araca biniyorum dersin. Bu araba işi biraz zevk meselesi araç kullanırken zevk alayım diyorsan al yok beni A noktasından B noktasına götürsün dersen o kadar para vermeye zaten gerek yok ki böyle diyen bir kimsede bmw alayımmı diye konu açmaz zaten. ;)

Başa Dön

Mesaj 10 May 2012, 14:59 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

Halil hocam o kadar para vereceksen sıfır araçlarda özellikle opelde çok güzel kampanyalar var.
tamam BMW güzel araba ama sonuçta 2001 model parça bulmak işçilik hele bide bmw den anlayan usta bulmak gerekirse o ne kadar var ki.
Murat K.

Başa Dön

Mesaj 26 Tem 2012, 15:41 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

3.20i tavsiyemdir.
316 ve 318 den uzak durun.Çünkü kasa motora göre ağır geldiğinden yakıt tüketimi fazladır.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: degirmenli, halildeniz, kaybil, mikaback, Mr.Spermata, user67, zeyne ve 67 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri