Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 169 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

Mesaj 30 May 2007, 23:22 
Site Gezgini
Site Gezgini

nese yazdı:
arkadasım bnde bu tarz bişe yasıyom fakat müdür yardımcımla. günlük planlarımı evet vaktinde imzalatmadım. müfettiş geldiini duyduğum için imzalatmak isteyince (tüm planlar hazır) de bunun soruşlturmalık bir durum olduğunu söledi. korkmadım çünkü zaten böyle bir hakkı yook.

gelen müfettiş geçmişe dönük ders planı soramaz. Ders planı sadece o ders için sorulabilir. DErs planını ders bittikten sorna yırt at istersen. Saklamak zorunda değilsin.

Başa Dön

Mesaj 31 May 2007, 02:15 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Hocam ben problemlerin konuşarak halledileceğini düşünüyorum. Müdürünüzle iyi ilişkiler kurmak bence her öğretmenin görevi olmalıdır. Elimizden geldiğince öğretmenlerimize yardımcı olmalıyız ders konusuna gelince arkadaşlar benim öğrencilerime benden daha iyi kim ders verebilir ? Formatörde olsam onları boş bırakan öğretmenlere emanet edemem.
Sadece kendi fikrimdir mazur görün.Biz öğrenciler için varız.Ders öğretmeni yoksa ne olacak

Başa Dön

Mesaj 03 Haz 2007, 11:38 
Aktif Üye
Aktif Üye

Bravo güzel yazmışsın hocam.
Kesinlikle iş arkadaşlarınla, müdürünle iyi geçineceksin öğrencilerini seveceksin. Yoksa bu mesleğin tadı tuzu kaçar okuldan bir soğudun mu yandın. Ömür boyu her sabah o okula gitmek zulüm gelir sana.

Başa Dön

Formatör Öğrt. Görev Alanı Belirlenmiştir.
Mesaj 24 Haz 2007, 00:16 
Yeni Üye
Yeni Üye

Formatör arkadaş sana okul müdürü o şekilde soruşturma açamaz. Formatör öğretmenler rehber öğretmenler gibi çalışır ve ücretini alır. Çok sıkışırsan yasalarla haklarını belirten yazıyı iletirim.

Başa Dön

Mesaj 24 Haz 2007, 02:01 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Stajer öğretmene de cezai işlem uygulanabiliyor. İlk olarak memurluktan çıkartma ama eğer suç hafif bir suçsa kınama ve uyarı cezası verilebiliyor ben böyle okumuştum

Başa Dön

Mesaj 24 Haz 2007, 02:11 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 56. maddesinde aday memurların; “... adaylık süresi içinde hal ve hareketlerinde memuriyetle bağdaşmayacak durumları, görevde devamsızlıkları tesbit edilenlerin ... ilişikleri kesilir...” denilmekte olup, böyle bir davranış sergileyen aday memura, anılan kanunun 125. maddesi hükmünün uygulanmasında isabet bulunmadığı yolunda Danıştay 8. Dairesinin E.:1991/1603, K.:1992/705 sayılı kararı açıktır. Ancak; ilişiklerinin kesilmesini gerektirmeyen daha hafif nitelikli kusurlu davranış içinde bulunan aday memurlara disiplin cezası verilebileceği Danıştay 5. Dairesinin E.:1990/3713, K.:1991/154 sayılı kararından anlaşılmaktadır.

Başa Dön

Mesaj 24 Haz 2007, 13:07 
Site Gezgini
Site Gezgini

hacker a katılıyorum.stajyer öğertmene böyle bir konuda soruşturma açılamasz.ayrıca uyarının bir bağlayıcılığı yok.bu senin aldığın sarı zarf.sadece 2. ve 3. uyarıyı almamaya çalış.zaten iş daha çok büyüyecek olursa müfettişler işin içine girecektir.
ancak şimdilik endişelenmen gereken bir durum yok,ayrıca yapabileceğin bir şey de yok.
formatörlük görevi gereği mesai saati bitimine kadar okulda bulunmak zorundasın.
sarı zarf sadece yaptığın bir şey hakkında bilgi verir:Dbunu yaptın bundan sonra yapma ama yaptığın yanına kar kaldı manasında sadece....

Başa Dön

Mesaj 24 Haz 2007, 16:43 
Seçkin Üye
Seçkin Üye

Arkadaşım stajerliğin kalkana kadar idare et. Korkma memur olduktan sonra bişey yapamayacaklarını biliyorlar onun için şimdi sıkıştırıyorlar ama bişey yapamazlar. İdare et.

Başa Dön

Mesaj 27 Haz 2007, 16:01 
Site Gezgini
Site Gezgini

dostum kafanı takma sana birşey olmaz yonetmelikleri iyi öğren bir halt yiyemezler kib.

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 03:31 
Yeni Üye
Yeni Üye

:!: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ARKADAŞLAR BEN LİSEDEYİM ÇOKTA İİ BİR MÜDÜRÜM VAR OKULUN İŞLERİNDEDE YARDIMCI OLUYORUM AMA İSTEYEREK TABİ BİZİM OKULDA YÖNETİCİ ÖĞRETMEN AYRIŞMASI YOK HERKES KARDEŞ GİBİ :D

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 19:27 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam öncelikle kafanı takma rahat ol. senin hesap veremiyeceğin birşeyin olmadığını düşünüyorum. müdürünle konuşurken sakin olmaya çalış.haklıyken haksız duruma düşmeni istemem

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 23:21 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

alemci_ali yazdı:
:!: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ARKADAŞLAR BEN LİSEDEYİM ÇOKTA İİ BİR MÜDÜRÜM VAR OKULUN İŞLERİNDEDE YARDIMCI OLUYORUM AMA İSTEYEREK TABİ BİZİM OKULDA YÖNETİCİ ÖĞRETMEN AYRIŞMASI YOK HERKES KARDEŞ GİBİ :D

bak hocam, okulunun kıymetini bilmelisin. okullarda idarenin tutumu çok önemli, bizim okulda ise müdürüm ve yardımcıları neredeyse hiç bir öğretmenle konuşmuyorlar. herkes birbirine surat yapıp duruyor ne yazık ki daha öğretmenlğimin ikinci ayında uyarı cezası aldım. daha geçende bir öğretmenimiz de kınama cezası aldı. mdüüümüz ikide birde yazılar çıkarıyor moralimizi bozuyor, herkes kendinden şüpheli acaba ne yaptım da bu adam bu yzaıyı çıkardı. ilk fırsatta o okuldan ayrılmak istiyorum.

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 23:41 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

idareyle aran iyi oldumu rahatsın birde pasif kalmayacaksın dişini göstericen arada..

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 23:46 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

balemine yazdı:
idareyle aran iyi oldumu rahatsın birde pasif kalmayacaksın dişini göstericen arada..

dişimi gösterdiğim için uyarı cezası almıştım :) kınama alan arkadaşta müdürü dövmek istemişti, ben o kadar ileri gitmemiştim uyarı ile yetindiler şimdilik.

Başa Dön

Mesaj 13 Tem 2007, 23:50 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

valla bizim okulda ne kadar cok sesin cıkarsa o kadar seni dinliyolar dediğini yapıyolar..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 169 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri