Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
  Formatör öğretmenlerin görevleri
Mesaj 10 Oca 2011, 09:22 
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar bir çok ilde formatör öğretmenlere bedeva ekders mi vereceğiz demişler. Şo okulun işlerini yapmayalım bakalım bedevamı ekders alıyormuşuz. Akşama kadar okull işleri ile uğraşıyoruz. Hizmetliden farkımız yok. Maalesef bizim meslekte idarecilere karşı yalakalık yapmak isteyen çok öğretmen var. Bir hafta ambargo koyun bakalım kim bedeva ekders alıyormuş

Başa Dön

Re: Formatör öğretmenlerin görevleri
Mesaj 10 Oca 2011, 09:38 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

hocam bu söylediğiniz şey kusura bakmayın ama sıktı artık...birçok ilde değil her yerde söyleniyor...Birde asli görevlerinizi terk etmeden şahsi duygularla yapılan işleri bırakmanız gerekiyor...Allah kolaylık versin ne diyeyim..

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 21:45 
Süper Üye
Süper Üye

Bak bu merak ettiğim bir başlıktı ben açamadım açıldı.

Değerli Meslektaşlarım Formatör Öğretmenin görevleri nedir sizce (okulda ne yapıyorsunuz diye sormuyorum) lütfen Formatör Öğretmenin Görevlendirilme sebebi nedir bunu yazarmısınız?

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 21:55 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Ortalığı sil süpür işte :D

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 21:58 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

evt malesef her ilde formatör öğretmenin yaptıkları farklı.net görevlerimiz belli olsa da onları yapsak artık saçma sapan şeyleri yapmak zorunda kalmasak. bi de bir sürü evrak hazırlıyoruz.hiç kimse kontrol de etmiyor o evrakları.acaba evrakları hazırlamasak sorun olur mu diyorum kendi kendime..

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 22:09 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

1-Çalışma saati 9-15 olsun
2-Tatilleri versinler.
Başka bişey istemiyorum

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 22:21 
Süper Üye
Süper Üye

Değerli meslektaşlarım sorumu tekrar ediyim yanlış anlaşıldım.

İdareler ve diğer öğretmenlerin lüzumsuzluğu yüzünden okulda farklı ve alakasız işler yaptığınız muhakkak.
Ben sizlerdeki algıyı merak ediyorum.
İDARELERİN DEĞİL.
Bakanlığın Formatör Öğretmenlerden beklentisi ve buna bağlı olarak Formatör Öğretmenlerin görevleri nedir?????

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 22:40 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

buyrun arkadaslar görevlerimiz,

ek teki dosyada yazıyor.

Eklentiler:
Eklenti Dosyanın Yasal Olmadığını Düşünüyorsanız, Lütfen Bildiriniz...!
[151.17 KiB]
BITEFO_calisma_esaslari_ve_gorevleri.rar

1190 kere indirildi

Çocuklar için Pepe izle çizgi film sitesi.
Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 22:55 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

ist_koord yazdı:
Değerli meslektaşlarım sorumu tekrar ediyim yanlış anlaşıldım.

İdareler ve diğer öğretmenlerin lüzumsuzluğu yüzünden okulda farklı ve alakasız işler yaptığınız muhakkak.
Ben sizlerdeki algıyı merak ediyorum.
İDARELERİN DEĞİL.
Bakanlığın Formatör Öğretmenlerden beklentisi ve buna bağlı olarak Formatör Öğretmenlerin görevleri nedir?????

Bakanlığın beklentilerinin ne olduğunu nasıl bilelim, ancak tahminim, yaw işte okumuş elemanlar, kibarlar, henüz kavga gürültüde yok herkesin işini yapsınlar, o kadar bt ekipmanı var baksın bunlar, olabilir.. bana sorarsanız odam olmalı, bt müdür yardımcısı filan gibi bi sıfat, öğretmen sınıfında bi cd mi izletcek onayımdan geçmeli yani son imza bende olmalı, kurul kararı gibi bişey, öğretmenler her ay zorunlu kurslardan geçmeli, 3 günlük 5 günlük verceksin aynı konuları dönüp dönüp zira almaz kafalar, hala mail alamayan öğretmen var ya at kendini bi yerden, yaw form doldurcan bişey yok 40 kurstan geçtin el insaf diyemiyosun, benim eserim yarışması başvurusu ne var bunda, tamamm gösterdim bi daha yap kendin, yokkk fotosunu da ben çekcem evdeki sıpanın fotosunu ben çekmeye geleyim dicem...

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 22:59 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

nette onlarca bitefo çalışma esasları dökümanı geziyo, yukardaki de bir örnek. Bunların hepsi valiliklerin yayınladığı şeyler.

Yok mu meb tarafından yayınlanmış bir görev ve sorumluluklar listesi.

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 23:28 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Yaa arkadaşlar bırakın böyle şeyleri müdür sizden bişey istediği zaman yok görev esaslarımda yazmıyormu diyeceksini. Bu okullar hepimizin elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım zaten sizi aşan şeyler istemez sizden kimse. Ya bir edebiyatçı bir tarihçi bir matematikçi 18 saat ek ders almak için ne kadar emek harcıyor bir fiil 30 saat derse giriyor sınav yapıyor kağıt okuyor ders notu hazırlıyor nöbet tutuyor, rehber öğretmeni olduğu sınıfın bir sürü işiyle uğraşıyor kulübü var serseri öğrencilerle mücadele ediyor biz ise sürekli öff pöff

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 23:52 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

cuma formatörlüğüm onaylanmış-aralık atamasıyla geldim yeniyim- formatörlük tam ne demek onu da bilmiyordum yani bu sitede okuduğum kadarıyla biliyorum onalr da yetti zaten :D ana ya görevlendirme yada formatörlüktü ben de bunu tercihe ttim...
müdür 8-5 çalışacaksın bizimle beraber çıkacaksın okuldan dedi 3-5 arası yani okul çıkışı lab ı açık tut çocuklar dynet çalışsın ödevlerini yapsınlar dedi tamam dedim bugün de ilk gündü gayet sakin ve normal geçti...
müdür iyi çok şükür çok üztüme gelmiyor atandığımdan beri inş da böyle devam eder şimdilik memnunum bi sorun yok...
sadece merak ettiğim hocalarım; biz 8-5 olunca sabahçı-öğlenci gibi full okuldayız yani yaklaşık 10 ders saati gibi bir şey bu haftada 25 ek ders yapar fakat biz 18 alıyoruz..idarecilerinde mi bu şekilde yani biz gibi 18 saatten değerlendiriyorlar? en çok buna canım sıkılıyor madem okulda duracağım hakkımı vereceksin yok vermeyeceksen 3te bırak gidelim

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 23:54 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

bir sorum da formatörler de 15 saat dersi tamamlamak zorunda mı ? ben 12 saat giriyorum müdür bey o 3 saati de tamamlayacağız bir şekilde 15 e tamamlanmalı dedi

Başa Dön

Mesaj 10 Oca 2011, 23:57 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

facebooktaki gibi beğen tuşu olsaydı hhtc nin yazısı için tıklayacaktım....Biraz gerçekçi olmak lazım
15 saat diye birşey yok gelişimci

Başa Dön

Mesaj 11 Oca 2011, 01:54 
Süper Üye
Süper Üye

gelişimci yazdı:
cuma formatörlüğüm onaylanmış-aralık atamasıyla geldim yeniyim- formatörlük tam ne demek onu da bilmiyordum yani bu sitede okuduğum kadarıyla biliyorum onalr da yetti zaten :D ana ya görevlendirme yada formatörlüktü ben de bunu tercihe ttim...
müdür 8-5 çalışacaksın bizimle beraber çıkacaksın okuldan dedi 3-5 arası yani okul çıkışı lab ı açık tut çocuklar dynet çalışsın ödevlerini yapsınlar dedi tamam dedim bugün de ilk gündü gayet sakin ve normal geçti...
müdür iyi çok şükür çok üztüme gelmiyor atandığımdan beri inş da böyle devam eder şimdilik memnunum bi sorun yok...
sadece merak ettiğim hocalarım; biz 8-5 olunca sabahçı-öğlenci gibi full okuldayız yani yaklaşık 10 ders saati gibi bir şey bu haftada 25 ek ders yapar fakat biz 18 alıyoruz..idarecilerinde mi bu şekilde yani biz gibi 18 saatten değerlendiriyorlar? en çok buna canım sıkılıyor madem okulda duracağım hakkımı vereceksin yok vermeyeceksen 3te bırak gidelim

Hocam mesela sorum size sizce nedir Formatör Öğretmenin görevleri;

Burada vereceğiniz cevap belki koca İstanbul'u etkileyecek.
ÇOk zor bir soru değil sizce yani müdüre ona buna göre değil yazılarını okumuş aklı başında bir eğitim fakültesi mezununa göre Formatör Öğretmenin görevi NEDİR?

Bu arada okuldaki muadiliniz müdür yardımcılarıda 18 saat ekders alır hocam rahat olunuz.

Diğer sorunuza gelince maaş karşılığı girebileceğiniz ders/derslerden 15 saat almanız gerekir. Yani okulda 3 saat daha bilgisayar dersi varsa girmeniz gerekir yoksa diğer dersler sizi bağlamaz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: habbe, mgüneş, ModeXL ve 18 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-Laptop Klavye

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri